Jump to content



Αξιζει να παω σε Opteron?


Lewnidas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spH3RiCal [Σήμερα, στις 19:29]

Μολις εβαλα και εγω τον δικο μου 165 και ειπα να κανω ενα SuperPi (default clock).. Kαι βλεπω 45" το 1Μ.. Περισσοτερο απο τον 3200+.. Tι γινεται ρε παιδια?

Λογικό είναι. Ο 3200+ δουλεύει στα 2000MHz και ο 165 στα 1800MHz... ;)

Link to comment
Share on other sites

Paidia klimera.Me olo to tharos,pou lene,eime pantelos asxetos me overcloking.Mou fenete kali fasi na doso ligo gkazi parapano,alla thelo ti boithia sas.Exo dfi lan party sli-d,mnimi twinmoss 1*1024mb pc 3200 ddr 400.trofodotiko tagan 585watt kai idropsksi thermaltake.Me afta ta dedomena mporo na kano kati kai an nai iparxoun 2 lisis.I mia na mou pite ta vimata ena-ena kai i alli an kapoios einai apo Thesaloniki na ta poume apo konta.An vevea thelete.Tha sas eimai ipoxreos.Perimeno apantisi.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apalagmenos [Σήμερα, στις 02:10]

Paidia klimera.Me olo to tharos,pou lene,eime pantelos asxetos me overcloking.

Καλώς ήρθες Παντέλο ;) . Διόρθωσε σε παρακαλώ το ποστ σου στα ελληνικά. Τα greeklish απαγορεύονται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη.Επαναλαμβανω,αν αυτος ειναι ο λογος που δε μου απαντησε κανεις.Ειμαι ασχετος με overckloking και τα σχετικα.Στο μηχανημα μου εχω Amd Opteron 165 dual core,1*1024 Τwinmoss pc 3200 ddr400 μνημη,Msi nx7600gt καρτα γραφικων,τροφοδοτικο Tagan 585watt και υδροψυξη Thermaltake.Mε αυτη τη συνθεση εχω τη δυνατοτητα να κανω κατι;Και αν ναι θελω τη βοηθεια σας.Η γραφοντας αναλυτικα τα βηματα η αν ειναι καποιος απο Θεσσαλονικη να βρεθουμε να τα πουμε απο καντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spH3RiCal [15-10-2006 20:12]

Οι τιμες των opteron απο 1 Νοεμβριου θα πεσουν κατακορυφα.. Πχ ο 165 θα κανει περιπου 165 ευρω.. Οποτε περιμενεις και βλεπεις..

AMD unannounced price cuts revealed.

Σε μερικά μαγαζιά στην Ελλάδα ήδη πωλείται 170+ ευρώ ο 165.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλοι.Δεν τα καταφερα να ερθω τελικα την Παρασκευη(δυστυχες γεγονος).Δε ξερω αν ισχυει και για αυτη την εβδομαδα,αλλα ζηταω πολλα,αν καποιος φιλος επικοινωνησει μαζι μου,τηλεφωνικα;Αν καποιος θελει ας το γραψει και θα του δωσω το τηλεφωνο μου με PM.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.