Jump to content



Supertalent 800mhz?????


mign7

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

ναι φιλε μου τα συγκεκριμενα στικ αυτο το spd εχουν αλλα κλοκαρουν σαν τρελα. Απλα η μνημη δινετε απο την Supertalent σαν overclockable 800 (6400) αλλα παει πολυ παραπανω. Δοκιμασε και θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

Δεν είπα για τις μνήμες αλλά για την τιμή τους στην Ελλάδα. 90-100/GB κάνουν. Πόσο παραπάνω στην Ελλάδα τελωσπάντων?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=893188

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=18&product=860913

Μάλλον πέφτεις αρκετά έξω, προφανώς το παιδί εννοεί το δεύτερο Link , ακριβές είναι πάντως αρκετά οι ddr2...........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno

90-100/GB τις αγοράζω εδώ που βρίσκομαι. Γι αυτό είπα ότι είναι ακριβές στην Ελλάδα.

Mπορεις να μου στειλεις 2 κιτακια με 150 το ενα .....να βγαλεις και συ κατι τις?

Link to comment
Share on other sites

Tristeno είναι η τρίτη φορά που σου γίνεται παρατήρηση για παρεμφερή θέμα. Νομίζω ότι έχεις καταλάβει πλέον την λογική με την οποία δουλεύουμε. Λυπάμαι αλλά η επόμενη σημαίνει την απομάκρυνση σου από το forum. Για παράπονα djd@thelab.gr Αν συνεχίσει η κουβέντα εδώ θα σβηστούν τα μηνύματα.

Παρακαλώ η συζήτηση να συνεχιστεί στο αρχικό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

"Παρεμφερές θέμα" μάλλον εννοείς και είναι η πολλαστή φορά που ΔΕΝ ξεκινάει τέτοια συζήτηση από μέρους μου (post #14).

Όποιος ενδιαφέρεται θα μπορούσε να στείλει πμ. Αντιθέτως κάνουν post στο thread με την ανοχή των διαχειριστών ΧΩΡΙΣ να διαγραφεί η ερώτηση εξ αρχής. Με την σειρά μου παραπέμπω στις αγγελίες για να μην συνεχιστεί η κουβέντα εδώ.

Παρατηρήσεις εκεί που πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον

Οι Supertalent 800mhz T800UX2GC5 με timings 5-5-5-15 (279) ηδη εχουν εκλειψει εδω στη Θεσ/νικη.

Εχουν μονο τις T800UX2GC4 με timings 4-4-3-8 αλλα με +50.

Αφου προλαβες τις πρωτες μια χαρα εισαι.

Και για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους με τον tristeno.... να πω πως αυτος μιλαει για τις Τ664UB1GC4 οι οποιες ειναι 667MHz ( PC5400) και οχι 800MHz (PC6400).

Στις αγγελιες τις εχει 100+15 μεταφορικα =115 το 1G αρα........ 230 τα 2G (και με εγγυηση... tristeno? :D )

Σε πειραμε χαμπαριιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.