Jump to content



Kαταλληλη καρτα για το θηριο μου


anousios

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Μάλλον έγινε sticky προς τέρψη των αναγνωστών ! Δεν συμφωνείς ?! Και επίσης μετά από ανάγνωση ολόκληρου του thread το συμπέρασμά μου είναι ότι μάλλον μερικά άτομα δεν τα εννοούν πραγματικά αυτα που λένε και απλά σπάνε πλάκα !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από μανος1980 [Σήμερα, στις 02:01]

αφου αυτα που γραφει το παιδι που εκανε το θεμα απλως δεν

υπαρχουν.

Δεν έπιασες αυτό που είπα! Η τελευταία μου φράση εκεί πήγαινε!! Μήπως πουλάει τρέλα!!

Link to comment
Share on other sites

Ο ενδιαφερόμενος δεν έχει ξαναποσταρει εδώ και δυο μέρες προφανώς πηρέ τις αποφάσεις του.

ναι...

οι αποφασεις μου ειναι οτι προς το παρον δε κανω τιποτα και περιμενω την ελευση του D10. Aν η διαφορα θα ειναι τοσο μεγαλη οσο λενε τοτε μαλλον παω για pci-e πλατφορμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd [11-10-2006 23:29]

Ωραία προφανώς δε ξέρεις ανάγνωση.

Μη χαίρεσαι δε θα το συνεχίσω.

Γιατι, εσυ ξερεις?

Μου θυμιζεις τα 2 μεγαλα κομματα που λενε το ενα στο αλλο "δεν εχετε προγραμμα, δεν εχετε πολιτικη, δεν εχετε θεσεις...":laughing:

Ομοιως ουτε κι εγω θα το συνεχισω. Γιατι να χαιρομαι??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sfeteristis

Γιατι, εσυ ξερεις?

Μου θυμιζεις τα 2 μεγαλα κομματα που λενε το ενα στο αλλο "δεν εχετε προγραμμα, δεν εχετε πολιτικη, δεν εχετε θεσεις...":laughing:

Ομοιως ουτε κι εγω θα το συνεχισω. Γιατι να χαιρομαι??

Φίλε μου υπάρχουν και φόρουμς με θέμα τα πόκεμον.

Δε χρειάζεται να σπαταλάει ο καθένας συνέχεια το χρόνο του να πείσει τον καθένα για το ορθό της άποψής του, αν σου αρέσει καλώς αλλιώς άντε να βρεις κανένα θέμα σχετικά με τον πίκατσου.

Ό άλλος είδες κατάλαβε τι του λέγαμε, σειρά σου λοιπόν, αλλά δε θα σκάσει και κανείς αν δε καταλάβεις, εσύ θα συνεχίσεις να έχεις το πρόβλημα :p

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου...

ανεβηκε ο εργοτελης στην α' εθνικη και απ τη χαρα σου εχεις παθει ολικη συγχιση...τι ειναι αυτες οι αρλουμπες που εγραψες??

Γιατι δε πας εσυ για ποκεμον και πικατσου αφου δεν αντεχεις τον πολιτισμενο διαλογο? δηλ. οποιος δε συμφωνει ετσιθελικα μαζι σου ειναι για τα ποκεμον?

Ο "αλλος" που λες στη πραγματικοτητα εχει ταυτοσημες με τις δικες μου αποψεις. Συμφωνουμε απολυτα οτι ο διπυρηνος athlon ειναι σαφως ανωτερος του Μέρυλιν Κ©oνρόε και γιαυτο και τον επιλεξαμε.

Τι προβλημα να εχω εγω?? Εσυ εισαι που περιφρονεις τον αλλον και νομιζεις οτι τα ξερεις ολα, οχι εγω!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι τα ξέρω όλα απλά ξέρω κάποια πράγματα όπως και ο υπόλοιπος κόσμος, που μάλλον δε θα τα καταλάβεις ποτέ οπότε χάνω το χρόνο μου άδικα,αισθάνομαι λίγο χαζός που άργησα να το συνηδειτοποιήσω.

Κατά τα άλλα,με συγχωρείς φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο, ο AMD x2 είναι κλάσσης ανώτερος από τον Conroe!(δε το ξερα ότι οι ψυχίατροι δίνουνε συστάσεις και για αυτά τα θέματα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 14:55]

Δεν είπα ότι τα ξέρω όλα απλά ξέρω κάποια πράγματα όπως και ο υπόλοιπος κόσμος, που μάλλον δε θα τα καταλάβεις ποτέ οπότε χάνω το χρόνο μου άδικα,αισθάνομαι λίγο χαζός που άργησα να το συνηδειτοποιήσω.

Κατά τα άλλα,με συγχωρείς φίλε μου έχεις απόλυτο δίκιο, ο AMD x2 είναι κλάσσης ανώτερος από τον Conroe!(δε το ξερα ότι οι ψυχίατροι δίνουνε συστάσεις και για αυτά τα θέματα)

ειναι αυτο που λεμε placebo effect. συνισταται σε κατοχους amd. πλακα κανω και εγω

αυτον ειχα πριν ενα μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτό το thread το είχα παρατήσει από την πρώτη σελίδα...δεν ήξερα ότι έχει εξελιχθεί σε τέτοιο διαμάντι:laughing: Αυτό το παιδί-κομβίον από που έσκασε ρε; Μήπως βάλατε dummy χρήστη για να σπάσουμε πλάκα; Αν και βέβαια...το ρεκόρ στόκου παπαρολόγου χοντρομ*#$κα δε νομίζω ότι το έχει ξεπεράσει-ευτυχώς ο ξαδελφός του-δεν ξέρω-γω-τι είναι σε άλλο forum:P :hehe::rofl:

sorry για τις εκφράσεις admin, αλλά το thread ήδη έχει καταντήσει εντελώς όργιο!...:o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.