Jump to content



Μου χάλασε ο εκτυπωτής! - Διαβάστε πως..


Recommended Posts

Τώρα αυτό μάλλον ήταν αναφορά καθαριότητας και υγειινής παρά η ιστορία του πώς χάλασε ένα printer..

Aν τύχαινε σε 'μενα κάτι τέτοιο θα ντρεπόμουν να πώ στον κόσμο ότι βρήκα ένα ποντίκι στον εκτυπωτή που έχω μέσα στο σπίτι μου!

Link to comment
Share on other sites

αυτο τι σχεση εχει τωρα? μπορει να εχεις λαμπικο το σπιτι και να εκανες απολυμανση 8 φορες την μερα. και να τρυπωσει μεσα και ποντικι. το περιεργο δεν ειναι οτι ηταν στο σπιτι. αλλα πως μπηκε στον εκτυπωτη.

Link to comment
Share on other sites

ang3l, αμα δεις το παιδί είναι επαρχία οπότε είναι πολύ φυσιολογικό να υπάρχουν ποντίκια τριγύρω και να τρυπώσει κάποιο. Και σε μας είχε μπει ποντίκι στο σπίτι στην Κεφαλονια, και ποντίκια κάνουν αγώνες (μπορεί να είναι προπόνηση γτ είναι χαλαροί οι ρυθμοί) κάθε βράδυ στην σιδεριά (12μ περίπου η διαδρομή) που έχουμε για να ανεβαίνουν τα ψηλά φυτά. Τι μ'αυτό; Θα έπρεπε να ντρέπομαι; Ζώντανά είναι, διάολοι είναι, και τρυπώνουν παντού.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

κορυφαιο περιστατικο....

μηπως ειχες βαλει αυτο το Photo cartridge για "πραγματικα ζωντανες εκτυπωσεις...?

παντως θα προτεινα να εντοπισεις και να υιοθετησεις το μικρο τρωκτικο...

αν δε, το βαφτιζες κιολας Hewlet ή/και Packard... ακομα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

souper post!!!!

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Χθες, στις 19:12]

κορυφαιο περιστατικο....

μηπως ειχες βαλει αυτο το Photo cartridge για "πραγματικα ζωντανες εκτυπωσεις...?

:p :P :p

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Χθες, στις 19:12]

παντως θα προτεινα να εντοπισεις και να υιοθετησεις το μικρο τρωκτικο...

αν δε, το βαφτιζες κιολας Hewlet ή/και Packard... ακομα καλυτερα

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναδει το ολο σκηνικο σε εναν παναρχαιο εκτυπωτη στο προπατζιδικο της γειτονιας μου χαχαχα επρεπε να βλεπατε το γκομενακι που δουλεβε εκει πως εκανε οταν τον ειδε

Link to comment
Share on other sites

Γάτα ο ποντικός!! :p :clap: :banging: :D

Μετά από αυτό, θεωρώ πως η δική μου ιστορία με το τσιμπιδάκι μαλλιών που βρήκα μέσα στον εκτυπωτή (ο οποίος φυσικά είχε μπλοκάρει) είναι απλά φυσιολογική! :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι εκτυπωτες αυτοι ? Ουτε ενα Troubleshooting της προκοπης δεν εχουν. Δεν λεει πουθενα αμα μπλοκαρει η κεφαλη να τσεκαρω για τρωκτικα. Αν εγω εβλεπα απο πριν το ποντικι θα το πηγαινα στο εσοπ . Φαντασου σκηνικο να κυνηγανε εκει μεσα ποντικια, χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.