Jump to content



Συναντηση 27/10 , be there


ea6gka

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

μημ μου ρθειτε στις 10 και....απο τις 9 θα ειμαι εκει και σας προτεινω να ειστε οσο πιο δυνατον και εσεις νωριτερα γιατι ο λαδοκολλιασμενος δε παιρνει ορκο πως θα μας χωρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρεις ρε σάπιε εα453453245γκα ότι πάλι εγώ θα είμαι πρώτος εκεί και θα περιμένουμε μαζί ώσπου να καταλάβουμε ότι είμαστε για τα ίδια κοψίδια.....

Πάλι καλά που έκανε ψύχρα την αλλη φορά και μπήκα μέσα...αλλιώς ακόμα εκει θα ήμουν:p

Link to comment
Share on other sites

Πειραιώς, Χαμοστέρνας, Συγγρού προς Αθήνα (κάτω από τη γέφ. Χαμοστέρνας δεξία), λοξά δεξιά για Καλλιρόης, δεξία για Βουλιαγμένης, 2 χλμ πιο κάτω περίπου είναι το μετρό της Δάφνης, δεξία στα Everest.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από elefsinaras

παιδια την επομενη φορα εχετε το νου σας

την περιοχη μου να σας παω να

ανακαλυξετε τι λεμε........

τροπιταρι----τζολια----ζιγουρι----προβατινα-----χοντρο

Γιωργο θα ερθω..........αμα κερασεις ομως:D:hehe: :hehe: :p :P :p :p

Link to comment
Share on other sites

ακολουθούν φωτό-ντοκουμέντα σε λιγο.... :D

να ξεφουσκώσω πρώτα

Αρχική απάντηση από ea6gka

οι φωτογραφιες που θα τραβηξετε ειναι για προσωπικη χρηση ε , οχι για διασυρμο στο ιντερνετ :hehe:

ναααιιι :D

Link to comment
Share on other sites

Νταξ, οι φωτό θα τα πουν όλα..

Αρχική απάντηση από SLN

Ειμαι τοσο χαρουμενος που θα απουσιαζω απο τις αυριανες φωτογραφιες που θα ποσταριστουν!!!!! :jump: :jump: :jump:

I wouldn't count on it if I were you :p

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια, πως κανετε ετσι, σαν πουλακια φαγαμε.... Αφου ξυπνησαμε τη γειτονια με το bass test εφυγε κ ο ea6gka και παει να χωνεψει. Φωτοζ σε λιγο :p

Αρχική απάντηση από jpavly

Νταξ, οι φωτό θα τα πουν όλα..

I wouldn't count on it if I were you :p

Κρυβε λογια λεμε.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv [Σήμερα, στις 01:31]

Καλα ρε παιδια, πως κανετε ετσι, σαν πουλακια φαγαμε....

να υποθέσω ότι γνωρίζεις ότι τα πουλιά τρώνε τροφή βάρους ίσου με τα 3/4 του βάρους τους :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.