Jump to content



Pro evolution soccer 6


Elpis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Elpis

Ρε παιδια, ενα παιχνιδι , και μαλιστα ποδοσφαιρακι, που ειναι τελειο, ποσο ακομα τελειο να γινει;

Να βάλει ένα σοβαρό motion capture (καλή κίνηση έχει αλλά βελτιώνεται ΠΟΛΥ ακόμα - έχω δει ντοκυμαντέρ περί motion capture και είμαστε ΠΟΛΥ πίσω ακόμα). Να βελτιώσει τα απαράδεκτα γραφικά (είμαστε στο 2007 πλέον με ένα Strategy (CoH) που έχει καλύτερα γραφικά από FPS). Να βελτιώσει τον ήχο (όλα τα συνθήματα, όλες τις ομάδες). Να βελτιώσει την παρουσίαση του παιχνιδιού από τους sportscasters.

Τότε (μόνο) θα πω ότι είναι το τέλειο ποδοσφαιράκι. Επισημαίνω πως δε θέλω να γίνει manager, αλλά τα παραπάνω μπορεί άνετα να τα βελτιώσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

ρε φούστη μου παίζοντας λίγες ώρες έχω παρατηρήσει ότι οι αμυντικοί μου κοιμούνται όρθιοι και ακομα και οταν η μπάλα είναι μπροστά τους κάθονται και κοιτάνε!!! Δεν μπορώ γενικά στην άμυνα να κλέψω την μπάλα....κανένα tip??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aijaki [Σήμερα, στις 17:58]

Εχει δοκιμασει κανεις multiplayer?

Τι password βαζουμε εκει??

Αρχική απάντηση από jpcupra [Σήμερα, στις 19:23]

το αυτο.... παιδευομαι κανα 2ωρο και εγω...εχει κανεις κατι στα υποψιν?

Click me...

Link to comment
Share on other sites

θα μας τρελανει?? παιρνεις την μπαλα απο τον αντιπαλο και κανεις αντεπιθεση, μονο που δεν ακολουθει κανεις φτανεις εξω απο την περιοχη και ψαχνεις συμπαικτη για πασα αλλα ...μπα κανεις εκει κοντα...καλα κρασια, επισης τι γινεται με το σουτ??,1) κουλο πρωτα πατας το κουμπι και μετα βγαινει η μπαρα 2) η μπαρα φτανει στο μαχ αμεσως ακομη και τετ α τετ να βγω η μπαλα παει στα ....''τσιου τσιου'' στο 6 η δυνατο σουτ θα κανεις η πασουλα στον τερματοφυλακα.

cannavaro οπως λεμε δεν περναει τιποτα..-αυτο το πετυχανε-

Link to comment
Share on other sites

προχθες πηρα και εγω το παιχνιδι...

μια χαρα απο γραφικα (οχι οτι δεν μπορουσε καλυτερα...), και ακρως εθστικο!

μιας και εχω χρονια να παιξω ποδοσφαιρακι στο PC (λογω 2 σπασμενων keyboards) ειπα να επιστρεπσς στα αθλημα...

μεχρι τωρα δεν μπορω να καταφερω να βαλω γκολ με τετ-α-τετ!

οταν βγαινω τετ-α-τετ η ο τερμας την πιανει η την στελνει εξω απο το γηπεδο και γενικως η μπαρα με την δυναμη ειναι κουφη....

ισα που το παταω και εχει φτασει στο max!!!

καμια βοηθεια σε αυτο το θεμα???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud [Σήμερα, στις 22:28]

οταν βγαινω τετ-α-τετ η ο τερμας την πιανει η την στελνει εξω απο το γηπεδο και γενικως η μπαρα με την δυναμη ειναι κουφη....

ισα που το παταω και εχει φτασει στο max!!!

καμια βοηθεια σε αυτο το θεμα???

αυτο λεω, αν το βρεις φσιιιιιτττττττττττττ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.