Jump to content



Pro evolution soccer 6


Elpis

Recommended Posts

Οριστε και οption file με κανονικα ονοματα

http://www.aaronandjake.co.uk/KONAMI-WIN32PES6OPT.zip

http://www.megaupload.com/?d=Z642TSSP

Περιεχει

Corrected Club team names (Apart from the Premiership teams)

Corrected player names

Corrected Stadium names (Apart from the Premier league grounds)

All in game transfers have been done

Club teams squad corrections

Corrected starting 11s

Unlicensed club team kits updated (Emblems and Logos added, Apart from the Premiership teams)

Most duplicate players removed

All shop items locked

99999 PES Points

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

ρε παιδια μολις κατεβασα το Pro_Evolution_Soccer_6_CLONEDVD-PROCYON το κανω εγκατασταση με daemon tools και οταν παω να ανοιξω το pes6.exe με to procyon loader μου βγαζει αυτο το μνμ http://img208.imageshack.us/img208/2953/mnmsy4.jpg

Μπορει να μου πει καποιος τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εμένα δεν πολύ μου άρεσε. έλιωνα το pes5 και το 6 μου φαίνεται μούφα... εγώ αυτη την στιγμη λιώνω το fifa 07. Το παιχνίδι είναι τρελό έτσι... Το pes μου φαίνεται μάπα μπροστά του. η ΕΑ έχει κάνει τρελές αλλαγές στο παιχνίδι. Το έχουν βελτιώσει ραγδαια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous

ρε παιδιά εμένα δεν πολύ μου άρεσε. έλιωνα το pes5 και το 6 μου φαίνεται μούφα... εγώ αυτη την στιγμη λιώνω το fifa 07. Το παιχνίδι είναι τρελό έτσι... Το pes μου φαίνεται μάπα μπροστά του. η ΕΑ έχει κάνει τρελές αλλαγές στο παιχνίδι. Το έχουν βελτιώσει ραγδαια

Απαιτω να γινεις ban τωρα!!!!!!!!!!! :eek:

Ιεροσυλε πο συγκρινεις το Fifa με το Pro.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous [Σήμερα, στις 12:21]

ρε παιδιά εμένα δεν πολύ μου άρεσε. έλιωνα το pes5 και το 6 μου φαίνεται μούφα... εγώ αυτη την στιγμη λιώνω το fifa 07. Το παιχνίδι είναι τρελό έτσι... Το pes μου φαίνεται μάπα μπροστά του. η ΕΑ έχει κάνει τρελές αλλαγές στο παιχνίδι. Το έχουν βελτιώσει ραγδαια

Σορι κιολας αλλα λες "οτι νανε" :confused:!Κ σου δίνω ενα παράδειγμα μπορει το fifa να εχει ωραία μενυ κλπ αλλα μεσα στο παιχνιδι να σουτερνω με τον αμυντικο της αρσεναλ κ να μπαινει γκολ, κ στον ίδιο αγώνα να μπαίνουν αλλα 3,4 γκολ απο την σεντρα.......σορι κιολας αλλα αυτο δν ειναι παιχνιδι....:p:P:P!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous [Χθες, στις 14:21]

ρε παιδιά εμένα δεν πολύ μου άρεσε. έλιωνα το pes5 και το 6 μου φαίνεται μούφα... εγώ αυτη την στιγμη λιώνω το fifa 07. Το παιχνίδι είναι τρελό έτσι... Το pes μου φαίνεται μάπα μπροστά του. η ΕΑ έχει κάνει τρελές αλλαγές στο παιχνίδι. Το έχουν βελτιώσει ραγδαια

ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ ΒΑΝ :p

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαει για την εκδοση του fifa 2007 για το 360 δεν εχει καθολου αδικο, τα προκατειλημενα ζωακια ας διαβασουν αυτο το post πριν βγαλουν αποψη για το καινουργιο fifa, αν παλι μιλαει για την εκδοση για pc τοτε αν κρινω απτο demo ειναι τα ιδια ΧΑΛΙΑ με το καινουργιο pes :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jonathan [Σήμερα, στις 08:32]

λένε οτι έχει διαφορές το ίδιο game, (πχ PRO5 ή PRO6) σε PC και σε Κονσόλες..διαφορές κυρίως στο χειρισμό, ανταπόκριση στους παίχτες και στο gameplay.... απόψεις κανείς?

OXI!Κοιτα καθε χρονο το παιχνιδι το παιζω και σε PC και σε PS2 παραλληλα και με το ιδιο ακριβως χειριστηριο (του Ps2) Η μονη διαφορα ειναι στα γραφικα ειδικα στην εκδοση 6 καθως ειναι ελαφρως καλυτερα στο pc και ειναι λογικο.Αλλα η αληθεια ειναι οτι το 4 και το 5 ειχανε σχεδον μηδαμινες διαφορες.

Οσον αφορα την XBOX και XBOX 360 version εδω περα δεν μπορω να εκφερω καμια απολυτως γνωμη καθως χειριστηριο xbox και xbox 360 εχω πιασει κανα 2 φορες μονο για μερικα λεπτα και δοκιμασα εντελως ασχετα παιχνιδια απο το pro.

Και επισης κατι που αξιζει να σημειωθει ειναι οτι πρωτη φορα το winning eleven και το Pro στην ιδια εκδοση εχουν τοσο μεγαλες διαφορες στο gameplay.Ο λογος ισως ειναι οτι το winning eleven 10 για εναν περιεργο λογο βγηκε πολυ πιο προσφατα στην Ιαπωνια (απο τον Απριλη!) ενω σηνυθως βγαινει στα μεσα του καλοκαιριου στην Ιαπωνια.

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου ειναι το πιο διασκεδαστικο pes.Τα γκολ μπαινουν πιο ευκολα απο ποτε και επιτελους δεν βγαινεις συνεχεια εξω με τη μπαλα οταν εισαι κοντα στη γραμμη.Ακομη παρατηρω διαφορα αναλογως με ποιον παιχτη κινουμαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από EvilRyu [Σήμερα, στις 16:39]

OXI!Κοιτα καθε χρονο το παιχνιδι το παιζω και σε PC και σε PS2 παραλληλα και με το ιδιο ακριβως χειριστηριο (του Ps2) Η μονη διαφορα ειναι στα γραφικα ειδικα στην εκδοση 6 καθως ειναι ελαφρως καλυτερα στο pc και ειναι λογικο.Αλλα η αληθεια ειναι οτι το 4 και το 5 ειχανε σχεδον μηδαμινες διαφορες.

Οσον αφορα την XBOX και XBOX 360 version εδω περα δεν μπορω να εκφερω καμια απολυτως γνωμη καθως χειριστηριο xbox και xbox 360 εχω πιασει κανα 2 φορες μονο για μερικα λεπτα και δοκιμασα εντελως ασχετα παιχνιδια απο το pro.

Και επισης κατι που αξιζει να σημειωθει ειναι οτι πρωτη φορα το winning eleven και το Pro στην ιδια εκδοση εχουν τοσο μεγαλες διαφορες στο gameplay.Ο λογος ισως ειναι οτι το winning eleven 10 για εναν περιεργο λογο βγηκε πολυ πιο προσφατα στην Ιαπωνια (απο τον Απριλη!) ενω σηνυθως βγαινει στα μεσα του καλοκαιριου στην Ιαπωνια.

Μπορείς μήπως να μου πεις πού πήρες το μετατροπέα, πώς μπορώ να τον αναζητήσω (με ποιο όνομα) και με τι κάρτα γραφικών παίζεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Χθες, στις 22:55]

Μπορείς μήπως να μου πεις πού πήρες το μετατροπέα, πώς μπορώ να τον αναζητήσω (με ποιο όνομα) και με τι κάρτα γραφικών παίζεις?

Τον ανταπτορα τον ειχα αγορασει πριν κανα 2 χρονια απο το software center στην Χαλκοκονδυλη στην Αθηνα αν το ξερεις.Δεν θυμαμαι να ειχε καποιο συγκεκριμενο ονομα αλλωστε πιθανον να ειναι λιγο δυσκολο να βρεις ακριβως το ιδιο μοντελο με το δικο μου εχουνε βγει πολλες παραλλαγες.Απλα θα ζητησεις εναν ανταπτορα ωστε να συνδεσεις χειριστηρια του Ps1/Ps2 στην USB του PC σου.Θυμαμαι εκανε 25 ευρω αλλα λογικα μπορεις να τον βρεις και φθηνοτερα πλεον.Δεχεται 2 χειριστηρια ο συγκεκριμενος που εχω.Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος 100% συμβατοτητα με ολα τα παιχνιδια+emulators που εχω δοκιμασει εκτος του fifa 07 στο οποιο ευθυνεται αποκλειστικα η EA αλλα και παλι γινεται με χειροκινητους τροπους να το κανεις συμβατο και με το fifa 07.Επισης πρεπει να σου πω οτι υποστηριζει κανονικα και τους αναλογικους μοχλους και τα κουμπια L3+R3.Το μονο μειονεκτημα που εχει ειναι οτι δεν υποστηριζει την δονηση.Ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρχει καποια παραλλαγη που να υποστηριζει και δονηση αμα θες ψαξτο και αυτο.

Τελος δεν θελει drivers και ουτε calibrations και τετοια.Ειναι πληρες plug&play.Αυτο αφορα τα XP δεν ξερω για τα 9x 'η τα 2000/2003 αλλα φανταζομαι ουτως 'η αλλως αυτα θα εχεις.

Το παιχνιδι μην ανησυχεις ειναι πολυ χαμηλο σε απαιτησεις.Εγω με ge-force 6600 256 mb (την απλη οχι την gt) 512 mb ram και εναν amd sempron 2400+ παιζω στην μεγιστη ποιοτητα με αναλυση 1280χ1024 με κανενα απολυτως προβλημα.Να φανταστεις παιζεται και με geforce 3!Αλλα λογικα θα πρεπει να κατεβασεις αναλυση και την ποιοτητα των γραφικων.

Edit-Και οσον αφορα την κοντρα fifa και pes απλα το Pes 6 χρειαζεται λιγο χρονο να συνηθισεις τις αλλαγες που εχουνε κανει στον χειρισμο γιατι ειναι αρκετες.Να φανταστειτε εγω παιζω την ιαπωνικη εκδοση του pes 6 (winning eleven 10) απο τον Απριλη οπως ειπα και ποιο πανω και παλι δεν το μπορω να το συνηθησω πληρες ακομη.Το fifa το μονο καλο που εχει ειναι το first touch και γενικοτερα ο δεξις αναλογικος μοχλος αλλα στο συνολο του για μενα ειναι καλυτερα το pes 6.Και αμα κοιταξουμε και και την ιστορια θα βρουμε πολλα μελανα σημεια στο fifa αλλα ας το αφησουμε τωρα αυτο:p

Link to comment
Share on other sites

Οπως ολοι ετσι και εγω ειμαι τρελος Fan του PES!!!Εννοειται οτι εχω ολη τη σειρα για ps2 αλλα φετος ειπα να το παρω και για pc για να παιξω και λιγο online!Τις εντυπωσεις μου θα τις χαρακτηριζα αθλιες!Πραγματικα οι servers ειναι τελειως γτπ αφου για να κανεις log in θελεις 5 λεπτα!Βεβαια για να μπεις στον server που θελεις κανεις αλλα 10 λεπτα και τελος για να συνδεθεις στο game που θελέις κανεις αλλο ενα τεταρτο!Συνολο δηλαδη ενα μισαωρο!Οποιος θελει λοιπον να κανει ενα γρηγορο game πριν παει στη δουλεια του θα πρεπει να ξεκινησει στην καλυτερη των περιπτωσεων 1 ωρα πριν!Τωρα τι γινεται κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου αυτο ειναι αλλη παραγραφος!Αν ολα πανε καλα και ξεκινησεις πιθανον να μην εχεις προβληματα lag!Βεβαια εγω εχω κανει καμια 2οαρια παιχνιδια απο τα οποια τα 13 τελειωσαν στο 1ο ημιχρονο αφου μου εβγαζε συνεχεια το μνμ "You have lost your connection with other players"!Κατα τα αλλα χοντρα προβληματα lag δεν υπαρχουν αν εξαιρεσεις καποιες περιπτωσεις που ο παικτης τρεχει με τη μπαλα αν και η μπαλα ειναι 1 μετρο πισω του!Αυτα τα λιγα λοιπον!αααααααααα και κατι ακομα που πραγματικα με απογοητευσε!Μπορω να πω οτι εχω αρκετη υπομονη και μπορω να περιμενω μια ωρα για να βρω game!Αλλα ενα πραγμα πραγματικα δεν το ανεχομαι!δν ειναι δυνατον να χανω απο μεγαλους noobαδες μονο και μονο επειδη δν μπορω να κουνησω τον παικτη μου διαγωνια!Ναι καλα διαβασατε!Δν ξερω που οφειλεται αυτο αλλα δν μπορω να κουνησω τον παικτη μου διαγωνια!δηλαδη να εχω πατημενα - παντα για την επιθεση μιλαω - τα βελακια δεξια και κατω και ο το ταγαρι μου να πηγαινει ευθεια!Βεβαια αυτο γινεται και στην αμυνα μερικες φορες!τρεχω μαζι με τον αντιπαλο και εκει που παταω το κατω βελακι για να τον πλησιασω ο παικτης σταματαει να τρεχει!ΤΕΛΟΣ παιδια και ελπιζω να μην σας κουρασα.Ηθελα απλως να ποσταρω τα παραπονα μου για να ξερετε και εσεις τι περιπου παιζει.

Υ.Γ Οπως και παντα αλλωστε - αν και οχι με τεραστιες διαφορες - ειναι καλυτερο απο το pes5!:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.