Jump to content



F.E.A.R. Extraction Point


Lewnidas

Recommended Posts

To βραδυ 8α το εχω και 8α σας πω εντυπωσεις!

Αν κρινω απο το ντεμο που επαιξα το παιχνιδι πρεπει να ειναι ακρως ρεαλιστικο και ε8ιστικο!:jump: :jump:

Απο το gamespot.com ενα παλικαρι του βαζει 10 !

It's the best game whom I saw. The graphic is perfect, the sound with a 5.1 audio system si like real. I don't have words to compare whit other games. This game need a good computer to enjoy all details , but deserve to be play at full graphics. I'm impatient to play the full version because I want to see all weapons and cross the story. This game is the first witch captive my with story and graphics. It's wonderful because you have many possibility to kill your enemy and your health is enough. I have friends who don't like shooter games but they like F.E.A.R. because has a grate story.

Για να δουμε ειναι πραγματικα τοσο τελειο?

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα εγινε μ@λ@κι@ και δεν μπορω να το παιξω.Καταλαβα τι παιζει και δεν προκειται να ασχοληθω.Θα περιμενω μια και καλη το F.E.A.R 2.Το demo που επαιξα εδειχνε πολυ καλα στοιχεια.Για την ωρα λιωνουμε με το F.E.A.R. Combat :D

Lol φοβερα Αγγλικα.

has a grate story:laughing:

Προφανως ηθελε να πει great.Ψαξτε να δειτε τι σημαινει grate γιατι υπαρχει τετοια λεξη στα Αγγλικα:D:laughing::D

Link to comment
Share on other sites

Το παίζω από χτες και είναι αρκετά καλό...

Ως τώρα δεν έχω δει και πολλές διαφορές απο το πρώτο αλλα είμαι ακόμα στην αρχή..

Μόνο κατι νέοι εχθροί, κατι κουτιά που σπάνε και παίρνεις ammo κτλ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lewnidas

παντως εγω με το συστημα της υπογραφησ τα εχω ολα max και οn σε 1024 χ768 και δεν χανει ουτε ενα frame!Πολυ 8ετικο η 7800gtx να εχει ακομα ζωη !!

Ε δεν την πήραν και τα χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

κιτα χτε παιδια το F.E.A.R. Extraction Point ειναι η συνεχεια απο εκει που εμινε το προτο κοματι . αντι για να ειναι ολο μαζι ειναι σε κομιατια γιατι το F.E.A.R το βγαλανε περισυ.

εγω απο χθες το εχω το F.E.A.R. Extraction Point και το τερματισα πριν λιγο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jonathan [Σήμερα, στις 09:56]

ε μετά πάμε για FEAR2. Το κακό ξαναγυρίζει...

υπάρχει κανα αξιόλογο FPS τελευταία πέρα του FEAR expoint?

Αναμενονται τα : et quake wars, armed assault ( στην ουσια operation flashpoint 2 :D :D ) rainbow six vegas ( περισσοτερο nub friendly απτο lockdown ελπιζω να μην ειναι :mad: ) hl2 episode two, portal και team fortress 2, προσφατα μονο το bf2142 βγηκε στην φορα το οποιο πιο πολυ την αισθηση ενος προχειροφτιαγμενου bf2 mod σου δινει παρα ενος κανονικου παιχνιδιου :(

Εγω τον τελευταιο καιρο παιζω απο fps τα : cod2 (online παντα) day of defeat source ( συνηθως μαζι με κατι γνωστους μου στον gr-of ) cs 1.6 συχνα πυκνα, CSS μαζι με εναν γνωστο καμια φορα ετσι για χαβαλε αν και τελευταια το εχω περιορισει,( και καλα κανω μιας το πολυ CSS μπορει να βαλει σε κινδυνο τα score στην 1.6 :p ) killing floor 2.01 (ut2k4 mod, google it πολυ καλο coop λιγο παραπανω "γυαλισμα" θελει :D ) οπως καταλαβαινεις τα single player αυτην την περιοδο απλα ΔΕΝ, εχω το quake 4 το serious sam2 το swat3 ( ειχα χασει το cd και το αγορασα μεταχειρισμενο για 4 euro απτο play.com :p) το rogue spear μαζι με τα expansion urban ops και black thorn (απτο Play.com κι αυτα για κατι ψιχουλα ) να καθονται στον σκληρο

Πιο πολλα παιχνιδια παιζω τωρα παντως παρα το καλοκαιρι, τι σου κανουν οι καταληψεις :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.