Jump to content


Μια ανακοίνωση παρακαλώ.....


oktech

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka

φανταζομαι με καποιο μελος του φορουμ , για να το λες εδω...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

κάνε πάσα αυτό που πίνεις να σου πώ.... δεν με πιάνει τίποτα λέμε.....

Είμαι ερωτευμένος, στα σύνεφα πετάω έστω κι άν αύριο μου δώσει τα παπούτσια στο χέρι....

ώχ, αγρίεψε........ καληνύχτα μάγκες...... Mare Nostrum - Ave, Caesar, morituri salutamus te!

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε λίγο με τα Black hole και Black hole με το παραμικρό....

Στο Offtopic το πόσταρε και δεν βλέπω να "προσβάλει" κάποιον η παρουσία αυτού του θρεντ.

Παλιότερα όταν είχαμε(είχατε) γίνει όλοι ψυχολόγοι εκέινου του παλικαριού που αγαπούσε μια Αμερικάνα και ήθελε να πάει στο Αμέρικα...το ξεχάσατε?

Αφήστε τους Admins/Mods να κρίνουν τι θα πάει στην Τρύπα και τι όχι. Αν επίσης κάτι σας ενοχλεί τόσο...πατήστε την αναφορά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Παλιότερα όταν είχαμε(είχατε) γίνει όλοι ψυχολόγοι εκέινου του παλικαριού που αγαπούσε μια Αμερικάνα και ήθελε να πάει στο Αμέρικα...το ξεχάσατε?

Nαι εγω το ξεχασα ...!Που ειναι εκεινο το thread??:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 14:36]

ξαδερφε εσυ με ποια εισαι ερωτευμενος ρε?

Eγω δεν ειμαι ερωτευμένος , είμαι λαμαρινοφάγος . 1250kg το πήρα το civic και σε λίγο καιρό θα εχει μείνει --> φωτό .

dsc06164zr6.jpg

car65aj5.jpg

Οκtech@ καλα να νιώθεις φίλε , ομως -> Υπόψιν οι μεγάλες χαρές φέρνουν μεγάλες λύπες . 30-10-06 Τομ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech [28-10-2006 21:42]

Είμαι ερωτευμένος.........

ενα θα σου πω.... με τα μουτρα... και εκει πισω πισω μια πολυ μικρη καβατζα για ωρα αναγκης...

ξεχωρα απο την πλακα.... ειναι απο τα καλυτερα συναισθήματα ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.