Jump to content



Η LCD ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ G15 ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ


master_georgez

Recommended Posts

ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ G15

ΝΑ ΑΝΑΒΟΣΒΥΝΕΙ....

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ...

ΚΟΠΗΚΕ Η ΚΑΛΩΔΙΟΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΝΩΝΕΙ ΤΟ LCD !

ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ... ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ LCD (ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΛΩΔΙΟΤΑΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΕ ΤΟ ΓΥΑΛΙ)

Η ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΝΩΣΩ ΤΗΝ ΚΟΜΜΕΝΗ ?

PS.FRAGMA HELP !

: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Thank you for contacting Logitech's Electronic Technical Support.

I understand that you are experiencing an issue with your Logitech G15 Gaming Keyboard. You have mentioned that the LCD does not work. You have also mentioned that you have opened the Keyboard apart to check the defect. You have also mentioned that the keys on your Logitech Keyboard have faded. I am sorry for the issue you are experiencing.

Unfortunately, opening the Keyboard apart has voided the Logitech manufacturer's warranty. I am sorry to inform you that I will not be able to provide a replacement G15 Gaming Keyboard as the warranty is voided. Also the LCD you are requesting is not available for sale or as a stand alone accessory.

:TD:

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΙΣΩ ΚΤΛΠ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ..... ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτον αλλαξε τα κεφαλαια με μικρα εδω δεν φωναζουμε απλα συζηταμε.

Δευτερον αν το εσπασες εσυ και δεν στο καλυπτει η εγγυηση δεν φταινε τα παιδια που σου λενε το πιο λογικο στειλτο πισω να αλαχτει βασει της εγγυησης ή αν ειναι εκτος εγγυησης απλα ψαχνεις μια σωστη απαντηση και δεν κατακρινεις την απαντηση που σου δινουν την δεχεσαι ή οχι ειναι δικο σου θεμα (( ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΣΤΕΙΛΤΟ ΠΙΣΩ ΚΤΛΠ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ.)):)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν γράφε με μικρά γράμματα. Αν το άνοιξες όντως τότε πάπαλα η εγγύηση, πολύ λογικό, το αναφέρουν οι εταιρίες.Να το κολλήσεις νομίζω αδύνατο.Το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να βρεις άλλη lcd από κανά ebay.Ποιά τα χαρακτηριστικά της οθόνης του G15,ξέρετε?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειμαι παραλογος οταν ζηταω οχι αχριστα ποστ

ευχαριστω εργοτελη θα το κοιταξω και στο ebay...

ελπιζω να μην μου πειτε τωρα γιατι δεν εχω τονους.... :TD:

1999 το να πει ο καθενας το μακρι του και το κοντο του δεν θα γινει δουλεια.....

εγω εχω μαθει.. οτι οταν δεν ξερω κατι δεν μιλαω...

εκανα δυο ερωτησεις και μονο για αυτες ελπιζω σε απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Η ταινία έχει κοπεί ολόκληρη; Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι με αγώγιμο υγρό (είναι αυτό που επισκευάζεις τις κομμένες αντιστάσεις απο τα πίσω τζάμια των αυτοκινήτων. Μπορείς να το βρεις σε μαγαζί με ηλεκτρονικά, καλύτερα να το πάρεις σε μορφή στυλό)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, πολυ ευαισθητοι ειστε τελευταιως. Δεν δουλευουν ετσι τα φορα, ειτε σας αρεσει ειτε οχι. Ρωτατε κατι και οποιος νομιζει οτι μπορει να βοηθησει λεει τη γνωμη του. Τωρα αν αυτο που ειπε ο αλλος σου φαινεται χρησιμο ή οχι, ποσως ενδιαφερει τους υπολοιπους (και μαλιστα απο τη στιγμη που δεν ειναι spam, αλλα μια πολυ λογικη προταση). Μην περιμενεις να παρεις αποκλειστικα και ΜΟΝΟ απαντησεις που να λυνουν το προβλημα σου ευκολα και γρηγορα.

Το καλωδιο της οθονης να φανταστω οτι δεν ειναι ενα σωμα με την οθονη του πληκτρολογιου ετσι? Μπορεις να το πας μια βολτα σε καποιο μεγαλο καταστημα ηλεκτρονικων μηπως μπορουν αυτοι να σου βρουν κατι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.