Jump to content



TΡΕΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟ ΕSHOP!!!


fazeriozos

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Ε,ολοι λενε για αναβαθμιση αλλα εμεις θα παμε κοντρα στο ρευμα και θα ασπαστουμε το νεο κινημα της υποβαθμισης...ελα να θυμηθουμε τα παλια ....''θελω να γυρισω στα παλια εδω και τωραααα'':banging:

Link to comment
Share on other sites

Κάνα χρόνο τώρα και μέχρι πρόσφατα είχαν e-shop μια 6800Ultra 512MB στα ~500. Απο ότι φαίνεται είχε κοροϊδα που τσιμπούσαν και αυτοι έβγαζαν τρελό κερδος. Ετσι όταν φαίνεται εξαντλήθηκε το απόθεμα είπαν να βγάλουν κι άλλες τέτοιες "προσφορές"...

Καταστήματα όπως το e-shop έχουν μέγάλη πελατεία και πιθανώς ενα μικρό έστω ποσοστό αυτών είτε λόγω 512MB είτε λόγω "το ακριβό είναι και καλό" και "οτι πληρώνεις παίρνεις" να αγόραζε τέτοιες κάρτες. Γνωρίζω άτομα που θα μπορούσαν να αγοράσουν κάποια απο αυτές....

Link to comment
Share on other sites

Παρόμοια ιδέα είχα και εγώ για ένα τέτοιο thread για τις υπερπροσφορές του eshop αλλά με προλάβατε γιατί δεν έμπαινα internet, λόγω άμεσης αιματηρής οικονομίας προκειμένου να προλάβω την αρχική προσφορά:jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho

πάντως, και στη Ζυρίχη που ήμουν πριν από καμιά 20αριλα μέρες, η X1800XT είχε 800 φράγκα (περίπου 530-550 ευρώ, αναλόγως την ισοτιμία)

Εκει έχουν ΛΕΦΤΑΑΑΑ :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Σήμερα, στις 11:07] ok, then. Γτ μου το είπε κι άλλος αυτό, κι εκείνος στην αρχή το εννοούσε :p
Αααα το 'χεις πάρει "προσωπικά" το θέμα των "ΛΕΦΤΑΑΑΑ".

Κακώς "αρπάζεσαι" τόσο εύκολα μιας και από ένα κείμενο δεν μπορείς πάντοτε να ξέρεις τι ακριβώς λέει αυτός που γράφει, μιας και στο γράψιμο δεν έχουμε όλοι ταλέντο...

Link to comment
Share on other sites

Οk ρε παιδιά, το ψοφήσατε, πάει. Σκέφτηκε κανείς να στείλει ένα mail στο e-shop να τους επισημάνει το "λάθος" με τη δικαιολογία ότι π.χ. σκεφτόταν να την αγοράσει? Έτσι θα ξέρουμε σίγουρα αν θα πρόκειται για λάθος ή όχι και θα βγάζουμε τα ασφαλή μας συμπεράσματα για το e-shop και κάθε e-shop.

Sorry για τον τόνο μου, αλλά με έχουν κουράσει τέτοια θέματα. 2-3 το μήνα τα πιάνουμε χαλαρά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Τι εννοείς δε σε παραπέμπουν? Μια χαρά δουλεύουν τα λινκς...

hmm, πράγματι...... :whistling Πάντως όταν προσπάθησα να το πρωτο-ανοίξω δεν εμφανίζονταν....μάλλον θα 'έπεσε' ο server του e-shop εκείνη την στιγμή :X: , dunno.....

Αρχική απάντηση από fazeriozos [13-11-2006 20:48]

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.513113

Πάντως η τιμή δεν συμβαδίζει απόλυτα με τις επιδόσεις τις κάρτας...... :shifty:

Αρχική απάντηση από helloween [20-11-2006 23:20]

μήπως νομίζουν ότι τα ευρώ είναι μαρούλια?

Λες ?? :unsure::hehe::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Οk ρε παιδιά, το ψοφήσατε, πάει. Σκέφτηκε κανείς να στείλει ένα mail στο e-shop να τους επισημάνει το "λάθος" με τη δικαιολογία ότι π.χ. σκεφτόταν να την αγοράσει? Έτσι θα ξέρουμε σίγουρα αν θα πρόκειται για λάθος ή όχι και θα βγάζουμε τα ασφαλή μας συμπεράσματα για το e-shop και κάθε e-shop.

Sorry για τον τόνο μου, αλλά με έχουν κουράσει τέτοια θέματα. 2-3 το μήνα τα πιάνουμε χαλαρά.

Εγώ είχα στείλει παλιότερα email για διευκρινίσεις για ένα προϊόν που φαινόταν να έχει τραγικά λάθη στα χαρακτηριστικά που παρουσίαζε η σχετική σελίδα του eshop ...και απλά με γράψανε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.