Jump to content



100% Overclock


ea6gka

Recommended Posts

:clap: :clap:

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=143355

100xv7.jpg

ζοριστικα αρκετα αλλα τα καταφερα . φυσικα για μπεντς εκει περα ουτε λογος , σιγουρα ομως αν ειχα καλυτερες μνημες θα πηγαινα και αλλο . τεσπα και με αυτα το χαρηκα πολυ :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

:clap: :clap:

http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=143355

100xv7.jpg

ζοριστικα αρκετα αλλα τα καταφερα . φυσικα για μπεντς εκει περα ουτε λογος , σιγουρα ομως αν ειχα καλυτερες μνημες θα πηγαινα και αλλο . τεσπα και με αυτα το χαρηκα πολυ :clap:

Μπράβο και απο έναν (νέο), με υδρό ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ζοριστικα αρκετα αλλα τα καταφερα . φυσικα για μπεντς εκει περα ουτε λογος , σιγουρα ομως αν ειχα καλυτερες μνημες θα πηγαινα και αλλο . τεσπα και με αυτα το χαρηκα πολυ :clap:

Χωρίς να θέλω να γίνομαι κακός...αλλά άμα δεν είναι σταθερό εκεί-ουτε καν bench όπως λες, δεν είναι λίγο άκυρο? so what δηλαδή;

:p

Link to comment
Share on other sites

Θα την καταχαρώ τότε υποτίθεται επειδή θα έχω ένα ασταθέστατο (=πρακτικά άχρηστο) μεγάλο OC...έτσι επειδή μπήκε ένα σκορ σε μια λίστα χωρίς να κερδίζω κάτι ουσιαστικό από το σύστημά μου...μάλιστα

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι χαίρονται με κάποια ms στο Pi, κάποιοι με μερικά marks, άλλοι με valid Post. Κι εμένα δε με νοιάζει να κάνω valid post (κι ας μάθω ότι το CPU μου θα έκανε στα 4.8), η προσπάθεια του Γιώργου παρ'όλα αυτά είναι πολύ καλή, αφού τον ευχαριστεί κιόλας, τι άλλο να ζητήσει? :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Κάποιοι χαίρονται με κάποια ms στο Pi, κάποιοι με μερικά marks, άλλοι με valid Post. Κι εμένα δε με νοιάζει να κάνω valid post (κι ας μάθω ότι το CPU μου θα έκανε στα 4.8), η προσπάθεια του Γιώργου παρ'όλα αυτά είναι πολύ καλή, αφού τον ευχαριστεί κιόλας, τι άλλο να ζητήσει? :)

Μόνο που δεν εξέφρασα κρίση επί της προσπάθειας και της υποκειμενικής αξίας του εγχειρήματος, αλλά επί του αποτελέσματος και της οριακής, κατά την άποψη μου, απτότητάς του.

Κατά τα άλλα οκ, μπράβο αν στον ίδιο λέει κάτι τόσο σημαντικό όσο το παρουσιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Occultist νομιζω ειναι σημαντικο αν αναλογιστεις οτι οι μνημες μου ειναι 667 και κοστισαν μολις 198 ευρω , προσπαθησε και εσυ να κανεις τις μνημες σου να ξεπερασουν τον ηδη καλυτερο εαυτο τους εστω για ενα ποστ και θα καταλαβεις . και υποψιν ε , οτι κανω ειναι με ολες τις pci επανω , την καρτα γραφικων μου τους 7 δισκους , 2 IDE κλπ χωρις optimize και τα σχετικα. και το φοβο αμα κλασει τπτ να μεινω χωρις pc και οτι συνεπαγεται. το ειχα βαλει στοχο και το εκανα , εγω γουσταρα παντως πολυ

τωρα μη με μπριζωνεται και παρω μνημες , γιατι το cpu εχει πολυ ψωμι ακομα :hehe::T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.