Jump to content



Καταπληκτικές αντι-προσφορές που αντέχουν στο χρόνο


Recommended Posts

Είμαι μεγάλος υποστηρικτής του Πλαισίου απο το πρώτο μου pc έναν 386, αλλα σήμερα είδα κάτι που έφριξα.

Το παρακάτω πολυμηχάνημα που το Πλαίσιο μάλλον μας έχει για πρόβατα και το παρουσιάζει ώς ευκαιρία

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1016679&page=2&category=69978136&catalog=23

βρέθηκε 40 ευρώ λιγότερα σε ξένη αλυσίδα, όπως και το μικρότερο μοντέλο.

Τελικά αυτή η ισοτιμία $ -ευρώ επιρρεάζει μόνο το Πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτά που γράφουν "ευκαιρία" στο πλαίσιο είναι για κλάμματα. Το ίδιο σχεδόν και για τα "top web offer"... καλο χρυσό το πλαίσιο, καλό το service του αλλά ανταγωνιστικές τιμές δεν έχει, άσχετα αν αυτο-παρουσιάζεται έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ,αφού κανείς άλλος δεν έχει χαμηλότερη γιατί να το κάνει το πλαίσιο.Απλός νόμοσ του εμπορίου.Άμα είσαι μεγαθήριο επιχείρηση πουλάς όσο πουλά ο χαμηλότερος.Και όταν πέσουν λιγο οι πωλήσεις κάνεις μια καλή μείωση τιμών και χτυπάς άνοδο (βλ.q6600 Που έφτασε να πωλείται 150€ και τώρα ξαναπήγε στα 180+€)

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναφέρω συγκεκριμένα προϊόντα με τόσο μεγάλη και ανεξήγητη απόκλιση στην τιμή.

Το πήραμε απο την αλυσίδα βέβαια. (ξένη αλυσίδα με καταστήματα στην Ελλάδα)

Το επισημαίνω γιατί μέχρι πρότινως το Πλαίσιο είχε συνήθως απο τις χαμηλότερες τιμές αλλα με αυτή την διαφορα τα είδα όλα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το βρήκα στο Media Markt 139, ενω το μικρότερο HP Photosmart C5380 που το έχει 125, το βρήκα 89.

Δέν είναι μικρή διαφορά, για αυτό με ξένισε

Δέν νομίζω το Πλαίσιο να ψάχνει απο το skroutz τις ανταγωνιστικές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.