Jump to content



Games -2007-


Reaper

Recommended Posts

Υπεροχο.

Πρεπει να μετρησα πανω απο 20 παιχνιδια που μου αρεσαν απο τα γραφικα τους.

Ποιο παιχνιδι θα πρωτοπαιξουμε αραγε?

Χαιρομαι που τα παιχνιδια θα εχουν τοσο καλα και ρεαλιστικα γραφικα.

Αναρωτιεμαι με τις καρτες γραφικων τι θα παιξει.

Θα παιζουν καλα με τις παλιες οπως Nvidia GeForce Series 6000 και Ati Radeon Series X1000 ή θα πρεπει να αγορασουμε παλι Nvidia Series 8000 και Ati Series X2000?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anastasia78

Υπεροχο.

Πρεπει να μετρησα πανω απο 20 παιχνιδια που μου αρεσαν απο τα γραφικα τους.

Ποιο παιχνιδι θα πρωτοπαιξουμε αραγε?

Χαιρομαι που τα παιχνιδια θα εχουν τοσο καλα και ρεαλιστικα γραφικα.

Αναρωτιεμαι με τις καρτες γραφικων τι θα παιξει.

Θα παιζουν καλα με τις παλιες οπως Nvidia GeForce Series 6000 και Ati Radeon Series X1000 ή θα πρεπει να αγορασουμε παλι Nvidia Series 8000 και Ati Series X2000?

Τα καλα γραφικα δεν κανουν το καλο παιχνιδι....

Υπαρχει και κατι που ονομαζεται gameplay και που δυστυχως εχει μπει σε

δευτερη μοιρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 08:17]

Τα καλα γραφικα δεν κανουν το καλο παιχνιδι....

Υπαρχει και κατι που ονομαζεται gameplay και που δυστυχως εχει μπει σε

δευτερη μοιρα...

Ακριβως...εχουμε να δουμε καλο παιχνιδι συνολικα απο το Farenheit.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 -> Τα καλα γραφικα δεν κανουν το καλο παιχνιδι.... Υπαρχει και κατι που ονομαζεται gameplay και που δυστυχως εχει μπει σε

δευτερη μοιρα...

+1000
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ακριβως...εχουμε να δουμε καλο παιχνιδι συνολικα απο το Farenheit.

Και αυτο αν το καλοσκεφτεις δεν ηταν και τπτ φοβερο, και μενα τα τελευταια games με εχουν απογοητευσει, ισως να εχουμε γινει πιο απαιτητικοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Και αυτο αν το καλοσκεφτεις δεν ηταν και τπτ φοβερο, και μενα τα τελευταια games με εχουν απογοητευσει, ισως να εχουμε γινει πιο απαιτητικοι.

Ισως εχουν περασει τα χρονια για μενα αλλα δεν μπορω να παιξω πλεον παιχνιδια που ειναι μονο για διασκεδαση χωρις νοημα...................θελω να εχει κινηματογραφικη πλοκη και σεναριο.

Ουσιατικα θελω παιχνιδια που ειναι και ταινιες μαζι για αυτο και μου αρεσε το Fahrenheit...

Link to comment
Share on other sites

Aπο τα τελευταια παιχνιδια που επαιξα,το μονο που συνδυαζε φοβερα

γραφικα με εθιστικοτατο gameplay ηταν το Company of Heroes...

Aπο τα λιγα παιχνιδια που πραγματικα αξιζουν τα λεφτα τους με το παραπανω :T:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με παιχνίδι και ταινία μαζί,το Mafia ήταν πολύ καλό σε σχέση με τη μούφα το Godfather.

Στο πρώτο,όπου ταινία βάλτε "εκτυλίσσεται με κινηματογραφική πλοκή".Είχε και σοβαρό gameplay.Αναρωτιέμαι αν θα βγεί κάτι άλλο(στο είδος του) που θα συνδυάζει τα παραπάνω τόσο καλά...

Link to comment
Share on other sites

Ωραια λιστα :T: οντως το flashpoint παραμενει αξεπεραστο και περιμενουν ολοι απτο armed assault να ανεβασει και αλλο τα στανταρ :D ειδα το jagged alliance 3D και ψαρωσα, και το καινουργιο combat mision ωραιο φαινεται, το stalker να δουμε τελικα που εχει μαμηθει στις αναβολες :mad:

Για rainbow six vegas ανυσηχω, η εκδοση για 360 εχει παρει καλες βαθμολογιες αλλα εχω την εντυπωση πως θα ειναι τα ιδια χαλια με το lockdown παρολο που φτιαχτηκε απτους δημιουργους του raven-shield

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Ωραια λιστα :T: οντως το flashpoint παραμενει αξεπεραστο και περιμενουν ολοι απτο armed assault να ανεβασει και αλλο τα στανταρ :D ειδα το jagged alliance 3D και ψαρωσα, και το καινουργιο combat mision ωραιο φαινεται, το stalker να δουμε τελικα που εχει μαμηθει στις αναβολες :mad:

Για rainbow six vegas ανυσηχω, η εκδοση για 360 εχει παρει καλες βαθμολογιες αλλα εχω την εντυπωση πως θα ειναι τα ιδια χαλια με το lockdown παρολο που φτιαχτηκε απτους δημιουργους του raven-shield

Εγω περιμενω το Operation Flashpoint 2 γιατι πρωτο ηταν ισως το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει σε PC.

To Stalker οταν βγει θα ειναι ηδη γερασμενο ετσι οπως πανε.....κουρασε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.