Jump to content


Games -2007-


Reaper

Recommended Posts

Κάτι που μου έχει κάνει εντύπωση: το hellgate london θα είναι rpg;Γιατί εγώ για fps το ήξερα και μόλις το είδα εκεί μου ήρθε κάπως.

Καλά το stalker έχει καταντήσει αηδία πια.Πριν βγει to hl2 το 'χουν και το παιδεύουν...Μόνο και μόνο να σκεφτείτε είχα βρει μια leaked pre-alpha έκδοσή του εν έτει 2004...:worship:

Το δοκιμάζουν φαίνεται καλά! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από kallileo [13-12-2006 16:27]

Εγω περιμενω το Operation Flashpoint 2 γιατι πρωτο ηταν ισως το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει σε PC.

To Stalker οταν βγει θα ειναι ηδη γερασμενο ετσι οπως πανε.....κουρασε.

Κατεβασα το demo του armed assault απτο fileplanet και ξενερωσα, σε 10 λεπτα εφαγε unistall, ΠΟΛΥ ομορφο ΠΟΛΥ βαρυ ( 20fps ολη την ωρα με medium-high settings ) αλλα ταυτοχρονα πολυ προχειρο, αισθανομουνα λες και επαιζα καμια alpha του παιχνιδιου :(

Το stalker απτην αλλη δεν με ενδιαφερει και τοσο αν θα εχει state of the art γραφικα, αν η A.I λειτουργει σωστα (βλεπε τους combine στο hl2 :( ) και γενικα το παιχνιδι πραγματοποιησει οτι εχει υποσχεθει (δηλαδη να γινει ενα ποιοτικο FPS που φοραει τις μποτες του Morrowind ) θα ειμαι πολυ ικανοποιημενος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.