Jump to content



ATI RD600 Chipset-DFI LANParty UT ICFX3200 T2R/G


jpcupra

Recommended Posts

linky

Πολλα υποσχομενο φαινεται το rd600 σε συνδιασμο με την νεα - πολλα υποσχομενη - dfi...Eιδωμεν...Με ξενερωσε βεβαια που δεν παιζει ολοκληρωμενο heatpipe..Πολλοι λενε για 17/1 οτι θα κυκλοφορησει...Μαλλον θα ειναι η επομενη μου αγορα...

:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Προσωπικά δεν μου άρεσε χρώμα και σχεδιασμός...τι φτηνιάρικες ψύκτρες είναι αυτές;;;

+1 και απο μενα... το θεμα ειναι απο δυνατοτητες τι θα κανει και απο τι διαβασα θα κανει παπαδες(ψαχνω το λινκ)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Duder

Εδώ το review. Είδα τις επιλογές στο bios και ....:blink:

πραγματικα ομως εχεις τις παναγιας τα ματια...παναζια μου.... Εβλεπα βεβαια και τις "μικρες" θερμοκρασιες του chipset και "χαρηκα" ιδιαιτερως...ΜΟΝΟ 104c :-O :-O :-O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ε λογικό ητανε να κλεισει η street . Aφου η κίνηση της τελευταια βασιζόταν στο 939 [dfi ultra d κλπ ] τώρα που γυρίσαν ολοι σε 775 θα ηταν ασύμφορο να κρατά ανοικτό το site , για am2 δεν παιζει λόγος ύπαρξης-υποστήριξης καθώς am2 @ dfi θα εχει ενας στην Ν.Ζηλανδία και ενας στην Τσετσενία . Μονο το icfx 3200 αν πετύχει και ζωντανέψει η κίνηση πάλι , τότε ίσως ξαναδούμε street .

:rip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Ε λογικό ητανε να κλεισει η street . Aφου η κίνηση της τελευταια βασιζόταν στο 939 [dfi ultra d κλπ ] τώρα που γυρίσαν ολοι σε 775 θα ηταν ασύμφορο να κρατά ανοικτό το site , για am2 δεν παιζει λόγος ύπαρξης-υποστήριξης καθώς am2 @ dfi θα εχει ενας στην Ν.Ζηλανδία και ενας στην Τσετσενία . Μονο το icfx 3200 αν πετύχει και ζωντανέψει η κίνηση πάλι , τότε ίσως ξαναδούμε street . :rip:

μήπως παίχτηκε τίποτα άλλο ?
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount Μα πόσο τους κόστιζε πια το hosting να κρατήσουν ανοιχτό το site. Κάτι άλλο παίζει...
Και γω κάτι τέτοιο νομίζω. Έκλεισε Thread για DFI στο XtremeSystems (http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=128679), άλλα και το http://dficlubjp.com/ "μηδενίστηκε".
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 12:32]

Μα πόσο τους κόστιζε πια το hosting να κρατήσουν ανοιχτό το site. Κάτι άλλο παίζει...

Απελυσαν ατομα στη DFI . Αναμεσα σε αυτους ηταν και αυτοι που λειτουργουσαν το dfi-street .

Λεπτομερειες υτπαρχουν στo XS . Δε θυμαμαι τα thread αυτη τη στιγμη . Καπου χωμενα ηταν σε ασχετο θεμα . Αν το βρω , θα κανω edit .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.