Jump to content



Πρόβλημα"?" με EVGA i680


Unholy_Pozer

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από CrazyAnt

ο Γκοριλλας ειπε σε κανα 2-3 μηνες...

οποτε αν επιλεξεις την σταση αναμονης 8α χρειαστει να περιμενεις αρκετα.

O Γκοριλας δεν ειπε οτι θα ερθει αλλη...ειπε οτι ακουγεται οτι θα βγει αλλη...οχι EVGA..ολες οι 680...ανεξαστητου μαρκας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS O Γκοριλας δεν ειπε οτι θα ερθει αλλη...ειπε οτι ακουγεται οτι θα βγει αλλη...οχι EVGA..ολες οι 680...ανεξαστητου μαρκας...
Περιμένουμε δηλαδή άλλο revision του 680i ?
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να πάρω την ίδια?Αν έχουν όλες πρόβλημα θα βάλω αλλα 50 ευρώ και θα πάρω την ASUS.Αν και ένα mail στην EVGA ''Γαλλικού'' περιεχομένου είναι πιστεύω απαρέτιτο....:whip:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια περα απο τα προβληματα που ισως και να υπαρχουν και αυτο ειναι σιγουρο γιατι ειχαι και εγω...κατα τα αλλα το συγκεκριμενο mobo ειναι απιστευτο...πρωσοπικη μου γνωμη..

Σαφεστατα και δεν θα πρεπει να υπηρχε το παραμικρο προβλημα για τα λευτα που εχει αλλα για να μην τα λεμε ωπος τα θελουμε τα παληκαρια ετρεχαν και προλαβαν τα γεγονοτα αρκετα γρηγορα και τα περισοτερα προβληματα τελειωσαν....εστι γινετε παντα με καθε τι πολυ φρεσκο...

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω οποια δυνατοτητα μου διαφημιζουνε (και αγοραζω)να δουλευει,αλλιως rma ακομα κ να μην εχω καποιο ιδιαιτερο προβλημα!πειτε με παραξενο....το μονο που δεν με νοιαζει ειναι αν εγινε αυτο λογω καινουργιου προιοντος η λογω πιεσης χρονου.προβλημα τους......κ κυριως αναφερομουνα για να πω την αληθεια στην δικια μου μητρικη:)

Link to comment
Share on other sites

@Τακας συμφωνώ απόλυτα, μου δίνει την αίσθηση καλής κατασκευής και ιδίως η ψύκτρα που έχει στο chipset είναι πολύ αποδοτική και αν ρυθμίσεις και το φαν,αθόρυβη τελείως.

Μου αρέσουν και πολύ τα χρώματα της, μαύρο, αμα βάλεις και πάνω μια μαύρη 8800GTX θα είναι όλα τα λεφτά...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 23:17]

@Τακας συμφωνώ απόλυτα, μου δίνει την αίσθηση καλής κατασκευής και ιδίως η ψύκτρα που έχει στο chipset είναι πολύ αποδοτική και αν ρυθμίσεις και το φαν,αθόρυβη τελείως.

Μου αρέσουν και πολύ τα χρώματα της, μαύρο, αμα βάλεις και πάνω μια μαύρη 8800GTX θα είναι όλα τα λεφτά...!

φιλε μου το ξερω και εγω συμφωνω μαζι σου....περα απο μερικες κακες στιγμες τωρα ειμαι μια χαρα και χωρις κανενα προβλημα....

και επισης συμφωνω και με τον φιλο τον (harrybani) οτι καλο ειναι να μαθουν οι εταιριες να βγαζουν καλα και αξιοπυστα πραγματα ιδικα οταν μιλαμε για τοσο ακριβες λυσεις

Link to comment
Share on other sites

Το mobo είναι της FOXXCOM!!!Έσχος!Αν δείτε τι κράξιμο πέφτει στα forum της EVGA θα πάθετε πλάκα! Προβλήματα με στραβούς πικνοτές καμένες μνήμες στραβά mobo τα γνωστά με το raid και άλλα τόσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι πάνω απο σημαντικά μέρη ώπος molex και case fan πειράζει...

Εξάλου λέει πολλά και για την ποιότητα κατασκευής του mobo.

Αν και απ'ότι κατάλαβα ελέγαν για το revision Α1.Το δικό μου είναι Α2 και δέν έχω δεί κάτι τέτιο

ώπος και τα άλλα παίδια που έγραφαν στο forum της EVGA τα οποία είχαν το Α2.Λέω έγω τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.