Jump to content



Ψάχνομαι για Οθόνη 20+"...


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 770
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 01:13]

Ε ναι ρε σύ αμά την βάλεις στο καλάθι και κάνεις checkout θα δείς οτι δεν παίζει διαφορά στην τιμή... δες το προηγούμενο ποστ μου ;)

sorry

Είναι βλέπεις το κάψιμο για την 2007, άλλα λέει η θεια μου άλλα ακούν τα αυτιά μου τι καλά που θ΄ άταν όμως .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από pavou [Χθες, στις 14:01]

Την Δευτέρα παραλαμβάνω τελικά μια wfp-2007, επιτέλους τέρμα πια το (τιμημένο) 17΄΄ crt της Philips .

Αρχική απάντηση από neuromancer [Χθες, στις 14:09]

Σε 15 μερες max παραλαμβάνω μια από τα ίδια - τέρμα πια το (τιμημένο) 17'' crt της SONY

;-)

edit: πέρασαν μόνο 10 ώρες... θα φάω πολύ φρίκη μέχρι να έρθει....

Αντε με το καλό ρε guys!!!

Link to comment
Share on other sites

Η 17'' crt SONY μου, λες και κατάλαβε οτι έρχεται αντικαταστάσης. ’ρχισε να χειροτερεύει, κάθε μέρα και πιο χάλια η εικόνα. Δεν βλέπει την ώρα να πάει στον παράδεισο των CRT (!!).

Link to comment
Share on other sites

Εγω έσκασα 452e, όλα μαζί.

Βέβαια λογιστικά έσκασα μόνο 265 (έξω ΦΠΑ + μείωση φόρου στο επόμενο εκκαθαριστικό λόγω τιμολογίου). Τώρα που το ξανασκέφτομαι έπρεπε να την είχα πάρει πιό νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από neuromancer [Σήμερα, στις 15:24]

Το ξέρατε ότι οι παραγγελίες της Dell έρχονται σε 10 μέρες με φορτηγό από την Ιρλανδία? ’λλη μια εβδομάδα αναμονή.... :mad: :rant:

Με φορτηγό??? :blink: άλλο πάλι και τούτο... πάλι καλα που δεν τις στέλνουν και με φορτηγά ψυγεία...

Link to comment
Share on other sites

Στο tracking service της Dell, η παραγγελία μπήκε Παρασκευή και φτιάχτηκε Τρίτη (μα καλά, μία-μία τις φτιάχνουν?).

Μετά παραδόθηκε στον μεταφορέα (άλλη εταιρία) και στο δικό του tracking service λέει ότι έρχετε με φορτηγό (truck) σε κοντεϊνερ και ο πελάτης (εγώ) πρέπει να ενημερωθεί στις 20/6.

Anyway, κατά τ'άλλα ήταν όλα άψογα (so far) και χαλάλι και η αναμονή αφού το "προϊόν" είναι αυτό που είναι. Απλά όταν τα "σκας" θες να πάρεις το προϊόν άμεσα. Έχω παραγγείλει on-line και από Pixmania (camera) και ήρθε σε 37 ώρες. Χάθηκαν τα αεροπλάνα...?

Link to comment
Share on other sites

Αεροπορικά πιθανότατα μπορεί να σημαίνει 10% ποιο ακριβό προϊόν (το 10 είναι τυχαίο) και έτσι να το σκέφτονται ακόμα περισσότερο οι πελάτες τους , αυτό που μετράει είναι να παίρνεις σωστό προϊόν και να παίρνεις πάντα φρέσκο είναι το καλύτερο και ας αργούν και 2 εβδομάδες .

Link to comment
Share on other sites

Με βρίσκεις ΑΠΟΛΥΤΑ σύμφωνο. Κάτι παραπάνω ξέρουν οι ..."κουτόφραγγοι". Δεν είναι τυχαία εκεί που είναι η Dell. Φαντάζεσαι να έχεις στοκάρει "άγρια" τις αποθήκες με προϊόν που προκύπτει ελλατωματικό (βλ. Rev.01)? Όταν έχεις τη γραμμή παραγωγής και καλούς προμηθευτές "ρολάρει καλά το πράμα" και δεν χρειάζεσαι μεγάλο stock, ειδικά σε τέτοια προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.