Jump to content



E6600 L627A098 Stepping


LevelOne

Recommended Posts

εγω παντως με L631A674 ειμαι στα 3600mhz με 1.45volt 100% stable παντου... και με την μαμα ψηχτρα ακομη επανω, μεχρι τα 3800mhz θα παω πιστευω ανετα αλαζοντας μια ψηχτρα και δινοντας 1.51 volt, για μενα προσωπικα θεωρω οτι ειναι πολυ καλο κομματι μιας και επιασα τα MHZ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΟΝΤΑΣ TO FSB ΣΕ 400 ΚΑΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ 1.45 VOLT.. SHOW SIMPLE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JOHNX2

εγω παντως με L631A674 ειμαι στα 3600mhz με 1.45volt 100% stable παντου... και με την μαμα ψηχτρα ακομη επανω, μεχρι τα 3800mhz θα παω πιστευω ανετα αλαζοντας μια ψηχτρα και δινοντας 1.51 volt, για μενα προσωπικα θεωρω οτι ειναι πολυ καλο κομματι μιας και επιασα τα MHZ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΟΝΤΑΣ TO FSB ΣΕ 400 ΚΑΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ 1.45 VOLT.. SHOW SIMPLE!!!!

Mε τι διερετη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 17:01]

απλό σόου! :hehe:

johnx2 πρέπει πάντα να μιλάς κατόπιν εορτής! ;)

Γιατί ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να καταφέρεις, μπορεί καλύτερα μπορεί χειρότερα!

δε νομιζω οτι μιλαω κατοπην εορτης... αυτα τα ΜΗΖ τα οποια ηθελα στον επεξεργαστη τα πετηχα απο εδω και περα οσο ανεβει καλος... εαν δεν ανεβει δεν θα σκασω κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JOHNX2

δε νομιζω οτι μιλαω κατοπην εορτης... αυτα τα ΜΗΖ τα οποια ηθελα στον επεξεργαστη τα πετηχα απο εδω και περα οσο ανεβει καλος... εαν δεν ανεβει δεν θα σκασω κιολας.

που είναι τα ss στα 3,8ghz με 1,51?Αυτά εννοώ...Τα 3,6 τα έχουνε με το ζόρι ακόμη και οι μπανάνες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JOHNX2 [Σήμερα, στις 02:59]

ena sta 3720 gia na min les... kai akomi me mama intel pano etsi...

2000787073328109331_rs.jpg

Και εγω μπορω να βγαλω ss στα 3,9....Δεν μας λεει κατι αυτο.Ποσο stable ειναι εκει;

Και το ξαναλεω..Μπορει να μην πηγαινει βημα πανω απο τα 3,6..Δεν σημαινει κατι που πηγες 3,6...Απο εκει κ πανω αρχιζουν τα δυσκολα...

@chosen

Ειδες το παθος με τα Mhz πως επηρεαζει εναν ανθρωπο;:p:P

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστεις φιλε μου οτι εγω ειμουν φανατικος οπαδος της AMD. τωρα πως την παρατησα και επεσα στα χερια του εχθρου μη με ρωτας...

ΑΥΤΗ ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ... ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΟΜΑΤΑ ΤΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JOHNX2

και να φανταστεις φιλε μου οτι εγω ειμουν φανατικος οπαδος της AMD. τωρα πως την παρατησα και επεσα στα χερια του εχθρου μη με ρωτας...

ΑΥΤΗ ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ... ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΟΜΑΤΑ ΤΗΣ

Χαλάρωσε ωρεεε! Δε την είχαμε και για γκόμενα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.