Jump to content



Need for Speed: Pro Street


BILL5

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από o polonos

Η μεγαλυτερη αποτυχια της ΕΑ...

Δεν αξιζει καν να το ανεβασω ποσο μαλλον να παω και να το αγορασω ....

Μεγαλη απογοητευση...

Το θεωρώ ανώτερο από το Carbon (για μένα αυτό ήταν η αποτυχία). Επίσης, ανώτερο από το Most Wanted, όσον αφορά στο ρεαλιστικό damage, στα γραφικά, στον ήχο. Ο χειρισμός του είναι περίεργος. Όχι ψεύτικος, ούτε ρεαλιστικός, απλά περίεργος... Δεν έχω ξαναδεί παρόμοιο χειρισμό σε τέτοιου είδους παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 14:28]

Το θεωρώ ανώτερο από το Carbon (για μένα αυτό ήταν η αποτυχία). Επίσης, ανώτερο από το Most Wanted, όσον αφορά στο ρεαλιστικό damage, στα γραφικά, στον ήχο. Ο χειρισμός του είναι περίεργος. Όχι ψεύτικος, ούτε ρεαλιστικός, απλά περίεργος... Δεν έχω ξαναδεί παρόμοιο χειρισμό σε τέτοιου είδους παιχνίδι...

Ειχα διαβασει σε ενα περιοδικο οτι η ΕΑ θα προσπαθησει να το κανει λιγο πιο simulation κατασταση.

Αλλα απο τι φαινεται πηρε το ρισκο κ δεν θα της βγει σε καλο πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 14:30]

Ειχα διαβασει σε ενα περιοδικο οτι η ΕΑ θα προσπαθησει να το κανει λιγο πιο simulation κατασταση.

Είναι λίγο simulator δεν τίθεται θέμα

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια με το Crysis και το NFS μπορω να πω με σιγουρια

"Οπου ακους πολλα κερασια, κρατα μικρο καλαθι"

Οσο ζω ενα σωστο παιχνιδι racing( οπως το θελω εγω ) δεν προκειτε να βγει (για PC) ... αααααχ ;-(

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω 3500+, 2gb ram,7800gt, vista32 τα έριξα όλα στο low/off στην 1024χ768 για να παίξω την πίστα με τα laps (στην άλλη έπαιζε και με τα settings για το αμάξι στο high) αλλά και πάλι όταν υπάρχουν στην οθόνη πάνω από 2 αμάξια ψιλοκολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.