Jump to content



Perfect Shop


Goklagie

Recommended Posts

Me 2.

Θα σου πω αυτό που λέω σε πολλούς φίλους και γνωστούς.

Δεν αγοράζω είδη πληροφορικής από καταστήματα που πουλάνε καφετιέρες, ψυγεία, κουζίνες, συνδετήρες, τετράδια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Me 2.

Θα σου πω αυτό που λέω σε πολλούς φίλους και γνωστούς.

Δεν αγοράζω είδη πληροφορικής από καταστήματα που πουλάνε καφετιέρες, ψυγεία, κουζίνες, συνδετήρες, τετράδια κλπ.

+1 καλύτερα να ψωνίζεις από κάπου που να ξέρεις ότι αν αυτό που πήρες χάλασε θα το πάρεις καινούργιο σχετικά εύκολα και γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Me 2.

Θα σου πω αυτό που λέω σε πολλούς φίλους και γνωστούς.

Δεν αγοράζω είδη πληροφορικής από καταστήματα που πουλάνε καφετιέρες, ψυγεία, κουζίνες, συνδετήρες, τετράδια κλπ.

όπως πχ Πλαισιο?:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ATi

όπως πχ Πλαισιο?:p

Το Πλαίσιο έχει υπολογιστές από τότε που το θυμάμαι.

Μιλάω προφανώς για πάσης φύσεως χαρτοπωλείο-βιβλιοπωλεία που φέρνουν και κανά hardware να'ουμ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από white_devil [Σήμερα, στις 17:06]

Εγώ προτημώ e-shop...και παραλλαβή από το κατάστημα για να μην πληρώνω ταχυδρομικά!

Καλο το eshop και με λιγο καλυτερες τιμες απο το πλαισιο,γενικα ΑΛΛΑ το rma του ειναι για τα μπαζα.Καλυτερα να δωσεις 10 ευρω παραπανω και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

+1 στο πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από slaught [Σήμερα, στις 19:26]

Καλο το eshop και με λιγο καλυτερες τιμες απο το πλαισιο,γενικα ΑΛΛΑ το rma του ειναι για τα μπαζα.Καλυτερα να δωσεις 10 ευρω παραπανω και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

+1 στο πλαισιο.

Μια απ' τα ίδια... ;)

Link to comment
Share on other sites

Πλεον το πλαισιο αρχιζει και φερνει καλα πραγματα οπως οι cellsock κτλ.Οποτε δεν βλεπω το λογο να παρεις κατι απο eshop εκτος και αν ειναι πολυ καλη τιμη που δεν νομιζω να ισχυει πλεον....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Χθες, στις 21:04]

E-shop never again το εχουμε ξανα πει αυτο.....

Καλυτερα να δωσεις και 20 παραπανω και να ξερεις πως οτι και αν γινει δεν θα εχεις προβληματα.....

Εγώ προσωπικά δεν έχω πάθει τίποτα από το e-shop....

με το plaisio τι είχα τραβήξει με μία καμένη κάρτα.......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Χθες, στις 17:21]

Το Πλαίσιο έχει υπολογιστές από τότε που το θυμάμαι.

Μιλάω προφανώς για πάσης φύσεως χαρτοπωλείο-βιβλιοπωλεία που φέρνουν και κανά hardware να'ουμ.

Το πλαισιο τι ηταν οταν ξεκινησε?

Βιβλιοχαρτοπωλειο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα μήνα έκανα μια αγοαρά απτο Perfect shop, συγκεκριμένα ένα καταπληκτικό wireless modem-router της 3com, από το οποίο είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Ηδιαφορά του συγκεκριμένου καταστήματος από τα άλλα μεγάλα καταστήματα Η/Υ είναι ότι αν χρειαστείς service, ΔΕΝ πας τη συσκευή στο μαγαζί αυτό, αλλά το πας στην "μαμά" αντιπροσωπεία την οποία σου λένε αυτοί ποια είναι και που, και επίσης σε βοηθάνε για όποιο πρόβλημα αντιμετωπίσεις εκεί. Με λίγα λόγια μια χαρά κατάστημα είναι, τουλάχιστον εγώ δεν έχω ακόμα το οποιοδήποτε πρόβλημα. Βέβαια κι εγώ είμαι υπερ του πλαισίου αλλά όταν το router που πήρα το βρήκα 30 ευρώ κάτω απτο πλαίσιο... σκέφτηκα να δοκιμάσω το perfect shop!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.