Jump to content


S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

Θα ήθελα να μου πει κάποιος (για να μην το κατεβασω άδικα με torrent:innocent: ), αν το stalker..chernobil προκείται να τρέξει στο pc μου: Pentium 4 o/cing sta 2.7, 512 μνημη, GeForce 4 FX5200 128mb...πρόκειται να τρέξει ή μπααααα:( :( :( ????

Link to comment
Share on other sites

Black holed γιατί μιλούσαμε για "απογορευμένα". Και όντως δηλαδή έτσι είναι. Μερικοί δεν έχουν καν την "πονηράδα" να μην τα λένε ΤΟΣΟ ΩΜΑ! Το πέστο "πλαγίως" δεν το ξέρουν!

Link to comment
Share on other sites

σε συστημα athlon 64 3200@2350 1 gb ram 6800 το παιγνιδι παιζει μονο με static lights.

Aν ενεργοποιησω dynamic lights το frame rate πέφτει στα 2fps:cry: :tomato:

Tωρα για το παιγνιδι ειναι αρκετα ενδιαφερον αν και απαιτει καμποσο χρονο εξοικείωσης.....

Πάντως με 5200 το πιγνιδι μαλλον χλωμο το βλ΄επω....

Link to comment
Share on other sites

To παιχνιδι δεν παιζεται με c2d 3300 και 7900GT απο την στιμη που εχεις full lighting στις επιλογες. Αν το βαλεις στο Static τρεχει νερακι...

Αρχική απάντηση από Snips

Black holed γιατί μιλούσαμε για "απογορευμένα". Και όντως δηλαδή έτσι είναι. Μερικοί δεν έχουν καν την "πονηράδα" να μην τα λένε ΤΟΣΟ ΩΜΑ! Το πέστο "πλαγίως" δεν το ξέρουν!

Παντως το προηγουμενο thread κλειδωθηκε λαθος κατα την γνωμη μου....αν κλειδωθηκε λογω του link που εδωσα. Θα επρεπε να τοτε να κλεισει και το thread με τα torrent sites.

Αλλα δεν μας πεφτει λογος....

Link to comment
Share on other sites

Το τι θα κατεβάσει κανεις απο τα torrent sites είναι καθαρά δικό του καπέλο. Δεν μας πέφτει λόγος ούτε κάνουμε κουμαντο σε κανενός το σπίτι.

Από κει όμως...μέχρι την συζήτηση για το ποια πειρατική κόπια παίζει καλύτερα σε έναν χώρο που λέει ξεκάθαρα ότι δεν θέλει τέτοιου είδους συζητήσεις....υπάρχει μεγάλη απόσταση.

Δεν καταλαβαίνω που βλέπετε την "αδικια"

Link to comment
Share on other sites

Τζώρτζης να σου πω την αλήθεια πήγα και ξαναδιάβασα όλο το θρεντ για να κάνω αυτόπου είπες. Από την αρχή μέχρι το τέλος μιλάει για τις torrent εκδόσεις και ποια είναι η πιο καλή.

Και δικό σου ποστ με direct link σε πειρατική κόπια.

Εντάξει απο τις 4 σελίδες άντε 4-5 ποστ να μιλάνε για το demo και για troubleshooting του dirextX. Ε 4-5 άσχετα ποστ που δεν θα βγάζουν νόημα χωρίς τα υπόλοιπα δεν βοηθουν κάπου.

Οπότε δεν καταλαβαίνω γιατι το τραβάμε απο τα μαλλιά. Γράφτε σε αυτο το θρεντ ότι χρειάζεται να ξέρουμε για αυτο το παιχνίδι.:T:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το ξεκίνησα χθες αλλά κόλλησα! Πως στην ευχή ανοίγει η πόρτα αφού είναι κλειδωμένη? Αφού μου λέει ο μαυραγορίτης οτι έχει μια αποστολή για μένα, πάω να βγω από την πόρτα πίσω μου αλλά δεν ανοίγει. Κάτι δεν έχω καταλάβει μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [25-03-2007 22:49]

Θα ήθελα να μου πει κάποιος (για να μην το κατεβασω άδικα με torrent:innocent: ), αν το stalker..chernobil προκείται να τρέξει στο pc μου: Pentium 4 o/cing sta 2.7, 512 μνημη, GeForce 4 FX5200 128mb...πρόκειται να τρέξει ή μπααααα:( :( :( ????

Με το συγκεκριμενο συστημα θα εχεις σιγουρα προβληματα (+ οτι τα Bugs του παιχνιδιου ειναι αρκετα)

Εκτος αμα σκοπευεις να το παιξεις με μειωμενα γραφικα

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

Microsoft Windows XP (Service Pack 2)/Microsoft Windows 2000 SP4

Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+

512 MB RAM

10 GB available hard drive space

128 MB DirectX 9c compatible card/ nVIDIA GeForce 5700/ATI Radeon 9600

DirectX 9 compatible sound card

LAN/ Internet connection with Cable/DSL speeds for multiplayer

Keyboard

Mouse.

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Intel Core 2 Duo E6400/AMD Athlon 64 X2 4200+

1 GB RAM or better

256 MB DirectX 9c compatible card/ nVIDIA GeForce 7900/ ATI Radeon X1850.

10 GB available hard drive space

DirectX 9 compatible sound card

LAN/ Internet connection with Cable/DSL speeds for multiplayer

Keyboard

Mouse.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.