Jump to content



Το πιο αθόρυβο PSU???


junior-21-

Recommended Posts

Αυτή την στιγμή έχω το enermax liberty 500w, και θέλω να το αλλάξω με κάποιο με περισσοτερα watt λόγω επικείμενης αναβάθμισης. Ποιό θα μου προτείνατε?

Με ένδιαφέρει να είναι εντελώς αθόρυβο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Αν και νομιζω οτι ειναι αρκετα τα 500 και επειδη δεν μπορω να σου προτεινω γιατι δεν ειπες τιμη, απλα κανε μια γρηγορη αναζητηση στο πλαισιο για το ιδανικο σε τιμη και μετα ψαξε στην ιδια μαρκα, το αθορυβο. Αθορυβο τελειως τωρα πια δεν υπαρχει. Εχω ενα τελειως αθορυβο αλλα ειναι 250W. :jump::p

Link to comment
Share on other sites

Οντως τα Seasonic είναι αθόρυβα, αν όχι τα πιο αθόρυβα :)

Ακόμα και σε αυξημένες καταναλώσεις ο θόρυβος είναι σε καλύτερα επιπεδα από τον ανταγωνισμό. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το S12-600 που έχω :)

Link to comment
Share on other sites

Τα seasonic ειναι modular?

Οσο για το zalman, ψηνόμουνα αλλά σε ξένα site δεν διάβασα reviews καλά!

Βασικά όποτε διαβάζω reviews στο net,πάντα μπερδεύομαι,οπότε και ζητάω την γνώμη σας παίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω θα σου προτεινα καποιο τροφοδοτικο της Tagan;)

εγω εχω ενα 430W στο κανονικο μου συστημα(Amd 3500+@2.4Ghz,2x 6600gt SLi,3 hard disk& DVD-RW) εκτος απο την αποδοση του ειναι και αθορυβο εντελος δν ακουγετε καθολου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Yz250 [Σήμερα, στις 13:58]

Φιλε εγω θα σου προτεινα καποιο τροφοδοτικο της Tagan;)

εγω εχω ενα 430W στο κανονικο μου συστημα(Amd 3500+@2.4Ghz,2x 6600gt SLi,3 hard disk& DVD-RW) εκτος απο την αποδοση του ειναι και αθορυβο εντελος δν ακουγετε καθολου

Φίλε Yz250 εγώ έχω το Ταγκαν 560 και δεν θα έλεγα ότι είναι και αθόρυβο. Δεν με τρελένει αλλά το ακούω.

Πάντως έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Σεασονικ...ελπίζω να είναι τόσο καλά γιατι σκέφτομαι κάποια στιγμή να αλλάξω σε ένα από δαύτα

Link to comment
Share on other sites

Thermaltake Toughpower 750W απο μενα εντελως αφορυβο με 14 ανεμηστηρα και πολυ καλη αποδση σε τασεις ειτε νορμαλ ειτε με φορτιο μετρημενο με πολλα πολυμετρα

παρα πολυ καλη τιμη για watt ποιοτητα και αποδοση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.