Jump to content



Recommended Posts

Νταξ, αθλια δεν ειναι, overpriced σίγουρα. Η razer βγάζει καλά προιόντα οπότε δε θα τα έφτυνα μονο και μόνο επειδή έχουν το λογότυπο sc2 πάνω και είπε να κανει ενα promo με τη blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τα αγοράζει, έχουν και κάποια "έξτρα" λειτουργικότητα μέσα απο το game.

Θα κατηγορούσατε κάποιον γιατί έδωσε 300Ευρώ σε κάποιον modder να του κάνει το Cosmos S κουτάκι του CosmosS SCII edition ή Ολυμπιακός ή LA Lakers ?

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τα αγοράζει, έχουν και κάποια "έξτρα" λειτουργικότητα μέσα απο το game.

Θα κατηγορούσατε κάποιον γιατί έδωσε 300Ευρώ σε κάποιον modder να του κάνει το Cosmos S κουτάκι του CosmosS SCII edition ή Ολυμπιακός ή LA Lakers ?

οχι ρεσυ, αλλα ψαχνει κοροϊδα...

Εγω τη συμπαθω την εταιρεια, ποντικι razer εχω 6 χρονια τωρα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος...αλλα ειδικα το keyboard ειναι τρελη απατη ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΑ, οχι με τον ανταγωνισμο. Δε γινεται να πουλαει 50 το Arctosa και 80 το Lycosa, τα οποια εστω εχουν καποιες καινοτομιες, και μετα να ωγαζει το Marauder χωρις κατι ιδιαιτερο, αν μη τι αλλο ειναι το πιο κοντινο σε "απλο Keyboard" και να του πεταει μια τιμη ....120!

Οποιος γουσταρει, ας τα δωσει, απλα να ξερει οτι τα 80ε απο τα 120 τα δινει για το σηματακι του starcraft, και για την καινοτομια του APM meter που δεν πεοκειται να βελτιωση την αποδοση σου (ουτοπια ειναι οποιος το νομιζει) απλα ενα εφεντζηδικο γκατζετακι ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει τα αγοράζει, έχουν και κάποια "έξτρα" λειτουργικότητα μέσα απο το game.

Θα κατηγορούσατε κάποιον γιατί έδωσε 300Ευρώ σε κάποιον modder να του κάνει το Cosmos S κουτάκι του CosmosS SCII edition ή Ολυμπιακός ή LA Lakers ?

Δεν σου βάζει, παραδείγματος χάριν, άλλα texture στα units. Αλλά σε ειδοποιεί για κάποια πράγματα που έπρεπε να τα προσέξεις μόνος σου.

Εγώ τουλάχιστον δεν αναφέρθηκα σε τιμές και σχεδίαση.

@Blinky : Προτελευταία παράγραφος στον σύνδεσμο του Πλαισίου

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου βάζει, παραδείγματος χάριν, άλλα texture στα units. Αλλά σε ειδοποιεί για κάποια πράγματα που έπρεπε να τα προσέξεις μόνος σου.

Εγώ τουλάχιστον δεν αναφέρθηκα σε τιμές και σχεδίαση.

@Blinky : Προτελευταία παράγραφος στον σύνδεσμο του Πλαισίου

ok το ειδα....ναι ειναι λιγααακι cheat αυτο....θα προτιμουσα βεβαια καμια δονηση στο headset :p

Anyway, τα λεφτα μου δε θα τα παρει, παρολο που ειμαι σε στιγμη για αγορα και keyboard και mouse, και η βασικη αιτια ειναι το starcraft...

Link to comment
Share on other sites

>>Buy SC2?

Type 1 for No, 2 for Undecided, 3 for Yes

>> 2

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rgyL08nhtkw&feature=player_embedded]YouTube - StarCraft II Launch Trailer[/ame]

>>Buy SC2?

Type 1 for No, 2 for Undecided, 3 for Yes, 4 for OMG - GET ME THE FREAKING GAME NOOOOOOWWWWWWWW!!!

>> 4

:-O :jump: :happy2:

Καιρός να ξαναβάλω το SC να το τερματίσω ως το τέλος (με cheats βέβαια στα γρήγορα :whistling ), αν και τα αρχαία γραφικά χτυπάνε το ευαίσθητο νευρικό μου σύστημα :D !

Mε ενδιαφέρει κυρίως το SP Campaign, όχι θα λέω όχι σε κανένα matchaki με φίλους -κάθε άλλο-, άλλα όπως είπα είμαι της σχολής του Supreme Commander.

Ελπίζω να τερμάτίσω το campaign του SC2 πριν τις 17/8 που παρουσιάζομαι :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.