Jump to content



Recommended Posts

Δεν το συζητώ. Προφανώς χαριτολογούσα, αν και δεν είχα υπόψη τις παραπάνω, αφού δεν έχουν κάνει τόσο μεγάλες νίκες σε σημαντικά τουρνούα και δεν παρακολουθώ πολύ στενά.

Φαντάζομαι το σχόλιο ήταν γιατί η Scarlett είναι τρανσέξουαλ, κάτι που δεν έχει πολύ σημασία όμως, αν απλά σε ενδιαφέρει ο τρόπος που παίζει κι όχι να την πας ρομαντικό ραντεβού. ;)

ε καλα δεν ειπα οτι εχει ιδιαιτερη σημασια, πιο πολυ για κατι women tour που εχει σηκωσει αερα το λεω :p

αμα την πετυχεις να στριμαρει αξιζει φουλ, πολυ καθαρο παιξιμο και εξηγει τι κανει και γιατι κλπ.

εννοειται top10 zerg κοσμου ΕΖ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες να κάνω μία χαζή ερώτηση... πήγα να παίξω χθες multi και δεν μου βγάζει όλες τις μονάδε.

π.χ. δεν μπορούσα να φτιάξω Goliath ενώ είχα πάρει Terran

γιατί?

p.s. έχω και το expansion.

Οι Goliaths (όπως και Firebats, Wraiths, Medics) είναι από το πρώτο Starcraft και κάνουν απλά μια εμφάνιση για λόγους νοσταλγίας και οικονομίας της ιστορίας. Αν θέλεις να μπορείς να τους φτιάχνεις εκτός της εκστρατείας του WoL, μπορείς να το κάνεις μόνο σε custom maps που έχουν πειραγμένα τα κτίρια, ώστε να βγάζουν ό,τι θες.

Έχε υπόψη ότι και άλλα πράγματα που είδες στην εκστρατεία δεν παίζουν αυτούσια στο "κανονικό" παιχνίδι, ειδικά μετά από τόσες αλλαγές για λόγους ισορροπίας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είδα μερικά ακόμη παιχνίδια μέσα στο Σ/Κ από το WCS και επιβεβαιώνω ότι φαίνονται κάπως ανιαρά. Ελάχιστα είχαν απρόσμενη εξέλιξη. Συνήθως νίκησε όποιος έκανε το πιο συντηρητικό παιχνίδι.

Αν έχετε όρεξη πάντως:

North American Star League - YouTube

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη νομιζω το καλυτερο που μπορει να δει καποιος ειναι proleague και μετα gsl.

Twitch

Απο το στομα μου το πηρες. Παιδια το Proleague και μετα το GSL ειναι απειρως καλυτερα αυτη τη στιγμη. Ειδικα με το πρωτο σπανια βαριεμαι. Τα παιχνιδια ειναι ενα επιπεδο πανω... Μεχρι και ZvZ ευχαριστιεμαι να βλεπω στο Proleague :) Τα live ειναι Κυριακη - Δευτερα - Τριτη στις 11.30 το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Πρώτες εντυπώσεις από το Legacy of the Void.

Το campaign είναι απλά καταπληκτικό!

Έπαιξα τις έξι πρώτες missions, και η μία είναι καλύτερη από την άλλη! Μετά βίας κάνω τώρα ένα διάλειμμα και η συνέχεια το βράδυ.

Έριξα και δύο multi παρτίδες και εκει όλα όμορφα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ναι, αυτό είναι που το κάνει ενδιαφέρον. Το campaign του WoL νομίζω το έχουν χαζέψει όλοι μετά από μια 7ετία από την κυκλοφορία του, έστω από τα βίντεο στο youtube. Το δωρεάν πλήρες multiplayer (με λογικούς περιορισμούς στο Co-op) νομίζω είναι πολύ πρακτικός τρόπος για να ανανεωθεί το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.