Jump to content



Recommended Posts

:-O frak.

ΕρώτηΞη. Το έχει πάρει κανείς φθηνότερα, από άλλα site/καταστήματα ή δεν αξίζει το ρίσκο; Το βρίσκω στα 30, γι' αυτό ρωτάω.

Εγω στα 30€ που το βρηκα ηταν digital download, οχι hardcopy (DVD δηλαδη). Ειναι αναλογως τι προτιμας...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει hardcopy. Επειδή αγόρασα και το wings of liberty και το heart of the swarm το λέω αυτό. Το HotS έχει μέσα installer που σου κάνει εγκατάσταση το Wings of liberty με όλα τα updates και μετά τρέχει ένα exe που κατεβάζει από μαμά blizzard και μετά από λίγο ξεκινάει 6.5-7 GB download για το HotS. Παρόλα αυτά λέει ότι μετά τα 2.5-3 GB το παιχνίδι είναι playable και ότι μπορείς να ξεκινήσεις να παίζεις όσο αυτό θα κατεβάζει στο background. Μπορείς να ξεκινήσεις και πιο μπροστά αλλά αν η γραμμή στο internet σέρνεται θα το μετανιώσεις πικρά με τα σπασίματα ακόμη και στα cinematics (wtf?!!)

Πάρτε ότι βρείτε φθηνότερο. Εγώ πήγα σε χάλια μαγαζί προκειμένου να το έχω όμως για Σ-Κ και τώρα λιώνωωωω :p

Το HotS με το που ξεκινήσει ζητάει login για battle.net account και εννοείται ότι θα πρέπει να έχεις ενεργοποιήσει τα serials με το site νωρίτερα.

Έγινε επεξεργασία από vagsk
Link to comment
Share on other sites

το πήρα από τοπικό κατάστημα το HOTS (35ευρώ) και δεν χρειάστηκε ούτε εγκατάσταση να κάνω...με ήδη εγκατεστημένο το wol, πέρασα το key στο blizzard account μου και μετά από 5 λεπτο download ,ξεκίνησα.

ήθελα το hardcopy για συλλογή:dirol:

Έγινε επεξεργασία από jordanis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Λίγο το dreamhack χτες, κάτι και τα elite AI που τα νικάω σχετικά εύκολα(στην έκδοση του θέιου :innocent: ) και ψάχνομαι τώρα να μεταβώ στο multiplayer κομμάτι

Πάντως αν σταμάτησε κανείς σας να το παίζει το παιχνίδι και ενδιαφέρεται να το πουλήσει ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Αν δεν επιτρέπονται τέτοια μηνύματα εδώ ας το σβήσει κάποιος mod. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λίγο το dreamhack χτες, κάτι και τα elite AI που τα νικάω σχετικά εύκολα(στην έκδοση του θέιου :innocent: ) και ψάχνομαι τώρα να μεταβώ στο multiplayer κομμάτι

Πάντως αν σταμάτησε κανείς σας να το παίζει το παιχνίδι και ενδιαφέρεται να το πουλήσει ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Αν δεν επιτρέπονται τέτοια μηνύματα εδώ ας το σβήσει κάποιος mod. Ευχαριστώ

Ψήσου να κάνουμε και team με τον Chosen:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.