Jump to content



QTEK 8310 SMARTPHONE 199� στο e-shop


salonicafan

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

κατι μου θυμιζει αυτο , μια κουβεντα οτι τα μαγαζια πληροφορικης δουλευουν με 2-3% κερδος...καπως ετσι δε λεγαμε?

Λες οι άλλοι να το αγοράζουν δλδ 150-180 και να το πουλάμε 400, ε;. Μακάρι αλλά δεν.

Την βρήκατε πάλι τη συνομωσία / άπατη / ψέμα...

Προς ενημέρωση, η χονδρική του από την επίσημη αντιπροσωπεία εξακολουθεί να είναι ~350-400.

Εκτός του εχει τεράστια σημασια αν ειναι αντιπροσωπείας ή ανεξάρτητη εισαγωγη (ειδικα στα pda εχει δραματικη διαφορα), προφανως, οπως ειπε και ο Φραγμας, τα κινητα ειναι περιεργη ιστορια καθως παιζουν ειδικες συμφωνίες με καταστηματα / εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

δεν ειπα τιποτα περι συνομωσιας απατης και ψεμα, βλεπω τιμη 180 και βλεπω τιμη 400. λογικο δεν ειναι να αναρωτηθω τι παιζει?

Λογικότατο.

Απλώς ο τρόπος που το είπες υπέθαλπε μία ειρωνεία. Ή τουλάχιστον έτσι το εξέλαβα εγώ. Αν έκανα λάθος, συγνώμη.

Επί της ουσίας πάντως, ελπίζω η απάντησή μου να σε κάλυψε.

Link to comment
Share on other sites

τι εχετε παθει ολοι και με λετε ειρωνα δε μπορω να καταλαβω , και να λεγα οτι δεν με εχετε δει απο κοντα ποτε να πω παει στο διαολο.

ειπα , ετσι δε λεγαμε οτι δουλευουν με 2-3% . αυτο , δεν εχει καμμια ειρωνια μεσα απλα λεω ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΡΕΝΤ? εκει τελειωνει. εβαλα κανα smile οπως: :getlost: ,:innocent: ,:shifty: ,:whistling ,:TD: ,:kiss: να υπονοησω οτι ειρωνευομαι καποιον ????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 02:24]

τι εχετε παθει ολοι και με λετε ειρωνα δε μπορω να καταλαβω , και να λεγα οτι δεν με εχετε δει απο κοντα ποτε να πω παει στο διαολο.

ειπα , ετσι δε λεγαμε οτι δουλευουν με 2-3% . αυτο , δεν εχει καμμια ειρωνια μεσα απλα λεω ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΡΕΝΤ? εκει τελειωνει. εβαλα κανα smile οπως: :getlost: ,:innocent: ,:shifty: ,:whistling ,:TD: ,:kiss: να υπονοησω οτι ειρωνευομαι καποιον ????

Α-HA Δεν ειμαι ο μόνος δλδ.

Προφανως αγαπητε επειδη γνωριζουμε το ποιον σου το λέμε.

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Χθες, στις 22:22]

κανένα λινκ ρε παιδιά?

Γιατί εγώ δεν το βρήκα

Εδω λενε οτι εχουν βαλει καπως τα WM6 αλλα εχουν καποια προβληματα ακομα.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=285

Εβαλα και τα Office τα οποια φαινεται να δουλευουν μια χαρα.

Ερωτηση:

Εχω το κινητο στα Αγγλικα. Οταν θελω να γραψω sms και να αλλαζω γλωσσες μεταξυ Αγγλικων και Ελληνικων πως μπορω να το κανω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 21:56]

btw

Κανένα prog για να φτιάχνουμε playlist παίζει?

{found}

α.

Το κινητάκι sold out....

Ε πες το μας κι εμάς! Και γενικότερα αν βρίσκεται κανα καλό προγραμματάκι ενημερώνετε κι εμάς.

Το παραπάνω πρόγραμμα που ανέφερα είναι ένα πολύ ωραίο προγραμματάκι με το οποίο βάζεις μεγάλα call icons.

Link to comment
Share on other sites

http://greatbal.blogspot.com/2006/01/playlist-manager-sp.html

To soft reset είναι με βγάλσιμο και ξανά βάλσιμο της μπαταρίας

Το hard reset:Με κλειστό το κινητό πατάμε ταυτόχρονα τα soft keys..ενώ τα έχουμε πατημένα πατάμε για 1" το ον/οφφ συνεχίζοντας να έχουμε πατημένα τα soft keys μέχρι να μας ζητηθεί να πατήσουμε το 0

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.