Jump to content



QTEK 8310 SMARTPHONE 199� στο e-shop


salonicafan

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Εγω το συνδεσα στα Vista......και το βρηκε αυτοματα. Δουλευει πολυ καλυτερα απο οτι στα XP.

Δοκιμασα να αντιγραψω αρχειο avi 200ΜΒ στην καρτα Sandisk 2GB Ultra και εκανε περιπου 9 λεπτα.

Ειναι λογικος αυτος ο χρονος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Χθες, στις 21:55]

Μόνο και μόνο π έβαλες το myphone στην κουβέντα μ τα χάλασες όλα...

Μιλάμε για τα ψωνισμένα 15χρονα που κάθε μηνα ο μπαμπάς τους τα σκάει για άλλο κινητο γιατι πολύ απλά το....βαρέθηκαν...

Όσο το ότι άμα τον κλοκάρεις απλά χάνεις χρόνο...

Δές τα αποτελέσματα default και overclocked

ενώ εδώ τα 15χρονα, τα διπλά και τρίδιπλα sli τα παίρνουν αποκλειστικά με αίμα, κόπο και ιδρώτα. :whistling

εν μέρει έχεις δίκιο φίλε μου, αλλά δεν μπορείς να τους βάλεις όλους σε ένα σακί. έτσι είναι τα enthousiast sites, εκεί αγαπάμε πολύ τα κινητά, εδώ αγαπάτε πολύ το overclocking.

τεσπα, sorry για το off topic!! με γεια σε όλους το καινουριο σας κινητάκι. εγώ το έχω 1,5 χρόνο τώρα και περιμένω πως και πως την unofficial wm6 rom για τη δοκιμάσω. λογικά θα το κρατήσω μέχρι επιτέλους η htc αποφασίσει να ανακοινώσει το s730 που θα τα "σπάει"!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

και να παιζει, δωρο αδωρο ειναι.Θες BT gps module και δενε χεις και οθονη αφης.Θα σου βγει η πιστη.

Σωστός.

Σε αυτά πρόσθεσε και την μικρή οθόνη με την όχι υψηλή ανάλυση (όχι 640*480) και βάλε +1 στα σχόλιά σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Σωστός.

Σε αυτά πρόσθεσε και την μικρή οθόνη με την όχι υψηλή ανάλυση (όχι 640*480) και βάλε +1 στα σχόλιά σου.

Μιας και δεν εχω ασχοληθει ποτε με smartphones/symbians κτλ, μπορεις να μου πεις πρακτικα/ρεαλιστικα ΠΟΥ σε εχει βοηθησει το smartphone?Τι εξτρα σου εχει δωσει και αν θες προσωπικα ποιες εξτρα εφαρμογες χρησιμοποιεις που θεωρεις οτι σου κανουν την ζωη ευκολοτερη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από psybill

ενώ εδώ τα 15χρονα, τα διπλά και τρίδιπλα sli τα παίρνουν αποκλειστικά με αίμα, κόπο και ιδρώτα. :whistling

εν μέρει έχεις δίκιο φίλε μου, αλλά δεν μπορείς να τους βάλεις όλους σε ένα σακί. έτσι είναι τα enthousiast sites, εκεί αγαπάμε πολύ τα κινητά, εδώ αγαπάτε πολύ το overclocking.

τεσπα, sorry για το off topic!! με γεια σε όλους το καινουριο σας κινητάκι. εγώ το έχω 1,5 χρόνο τώρα και περιμένω πως και πως την unofficial wm6 rom για τη δοκιμάσω. λογικά θα το κρατήσω μέχρι επιτέλους η htc αποφασίσει να ανακοινώσει το s730 που θα τα "σπάει"!!

Φίλε μ ήμουν και γώ μέλος στο myphone απ την στιγμή που άνοιξε...μέχρι πρίν λίγο καιρό που εξεβίασα το ban μ...(OverClocker) αν με είχες δεί ποτέ.

Απλά η κατάσταση έχει ξεφύγει τα τελευταία 2 χρόνια ;)

Και οντοπικ

Όταν βγεί η wm6 πές μας γιατί εχθές π έψαχνα δεν βρήκα κάτι :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Αν θες να εγκαθηστάς προγράμματα πρέπει να βγάλεις το lock της ΗΤC

http://xpworld.spaces.live.com/Blog/cns!1pwLVDaHQF6ltiEJslNeKRkA!198.entry

Ρε συ μηπως μπορεις να ανεβασεις τα προγραματακια που χρειαζονται για αυτο...?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 14:48]

Μιας και δεν εχω ασχοληθει ποτε με smartphones/symbians κτλ, μπορεις να μου πεις πρακτικα/ρεαλιστικα ΠΟΥ σε εχει βοηθησει το smartphone?Τι εξτρα σου εχει δωσει και αν θες προσωπικα ποιες εξτρα εφαρμογες χρησιμοποιεις που θεωρεις οτι σου κανουν την ζωη ευκολοτερη?

πρακτικα/ρεαλιστικα; πουθενα.

εχει λογο υπαρξης αν εχεις καθημερινα ωρα για να ασχοληθεις μαζι του. καποια στιγμη, του ειχα βαλει ενα rss reader, κατεβαζε τις ειδησεις πριν παω στην δουλεια, οποτε και ειχα κατι να κανω για να σκοτωσω την ωρα μου. μαζι βεβαια με ενα λεξικο για τις αγνωστες λεξεις. στα δυσκολα msn, ειδικα στη νυχτερινη βαρδια. μπηκε κι ενας viewer για doc, pdf κλπ κλπ, ο οποιος βοηθησε τα μεγιστα στο να τελειωσω τη σχολη.

αυτα βεβαια τοτε, που δεν ειχα τι να κανω και επαιζα με το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δουλεύουν με Outlook taskσ και γενικότερα Exchange καταστάσεις, τότε ο συγχρονισμός με το PC είναι όλα τα λεφτά.

Πρόσθεσε και την πρόσβαση στο internet με μεγάλη ευκολία, msn κτλ και είσαι μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ότι αφορά τα wm6.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305305

Αν πιαστεί κάποιος developer να ασχοληθεί σίγουρα θα είναι μέλος του φορουμ και θα το ανακοινώσει, ήδη γίνονται κάποιες προσπάθειες απότι κατάλαβα... δεν το διάβασα όλο.

Και εδώ μια custom rom απο τους rom-coockers του xda-developers.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307821

Πάντως τα wm6 είναι ανώτερα... a2dp, remote desktop, voice commander κ.α.

μακάρι να βγεί γρήγορα κάποια rom για τη συσκευή σας.

Αν και χλωμό το βλέπω... αν ήταν θα είχε βγεί μέχρι τώρα. Για wizard και universal κυκλοφορούν wm6 roms εδώ και 7-8 μήνες. Δεν έχει μεγάλο κοινό η συσκευή και δύσκολα να βρεθεί κάποιος να ασχοληθεί με τη κατασκευή μιας rom.

Απο htc απλώς μην αναμένετε κάτι....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.