Jump to content



QTEK 8310 SMARTPHONE 199� στο e-shop


salonicafan

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από perp

Συμφωνώ... και εγώ για smartphone στην αρχή ξεκίνησα αλλά όντως δεν πολυπαλέυεται το θέμα... πήγα στο HTC 3300 που είναι και GSM-PDA-GPS!!!

Λιανική αν το πάρεις σαν συσκευή σίγουρα αλλά όχι απαραίτητα...το δικό μου το τσίμπισα με 184 από VF είχα βέβαια μία Α επιδότηση αλλά με κάτι κολπάκια του πωλητή την φτάσαμε την τίμη τόσο χαμηλά....

Το θέμα δεν είναι τι κατάφερες εσύ...

Αλλά το πόσο έχει κανονικά ;)

Αρχική απάντηση από DuKe

Βρίσκεις στο χαλαρό σε κανα emarket ή σε σχετικά φόρουμ(οχι thelab :)) με κανα ~300αρι

ή ακόμα καλύτερα κανα ebay που αν είσαι τυχερός χτυπάς και με 100-200αρι...

Ατυχές παράδειγμα?

Το ένα καινούριο το άλο μεταχείρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το p800 που είχα δεν ήταν ιδιαίτερα βολικό σαν τηλέφωνο, αντίθετα το 3650 που έχω ακόμη, είναι μια χαρά. Οπότε στη μάχη "pda avec gsm" vs smartphone μάλλον προτιμώ το δεύτερο. Τελικά τα 200 είναι καλή τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Πάντως το p800 που είχα δεν ήταν ιδιαίτερα βολικό σαν τηλέφωνο, αντίθετα το 3650 που έχω ακόμη, είναι μια χαρά. Οπότε στη μάχη "pda avec gsm" vs smartphone μάλλον προτιμώ το δεύτερο. Τελικά τα 200 είναι καλή τιμή?

Mιας και ειχα το p900 και το ξερω απο πρωτο χερι απλα να τονισω οτι το p800 δεν ειναι σε καμμια περιπτωση pda.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη θελω να παρω καινουργιο κινητο αλλα δεν μου αρεσει κανενα απο τα συμβατικα αξιζει να το παρω και σε αυτην την τιμη?

Μου αρεσει επισης που εχει emulator για SNES.

Link to comment
Share on other sites

Oλοι λενε οτι ειναι καλο κινητο (για να το εχει και ο spc :p )

Απο οτι ρωτησα παντως μαλλον ειναι απο εισαγωγη και οχι απο την ace.Δεν ξερω κατα ποσο μετραει.

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτουσες εμενα θα σου ελεγα ναι. Αυτα που προσφερει (και που δυναται να προσφερει εφοσον το επιθυμει ο χρηστης) ειναι υπεραρκετα και ερχονται σε μια χαμηλη τιμη. Απλα καλο θα ηταν η αγορα να συνδιαστει με μια καρτα μνημης 1-2gb. Kαι να σημειωσω οτι ειναι smartphone κατι που συνεπαγεται οτι σε λειτουργιες κινητου ριχνει το περισσοτερο βαρος σε αντιθεση με ενα pda που ειναι τυποις κινητο τηλεφωνο και ριχνει το βαρος αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

ok to σπυμπέρασμα βγήκε..

Και να στο χαρίζουν το smartphone μην το πάρεις...δεν λέει

Σε καμία περίπτωση!! Και αν πάει να στο βάλει κρυφά στην τσέπη... βγάλτω και πέτα το του στη μάπα με τη μια :-P

Αρχική απάντηση από sotiris

Πάντως το p800 που είχα δεν ήταν ιδιαίτερα βολικό σαν τηλέφωνο, αντίθετα το 3650 που έχω ακόμη, είναι μια χαρά. Οπότε στη μάχη "pda avec gsm" vs smartphone μάλλον προτιμώ το δεύτερο. Τελικά τα 200 είναι καλή τιμή?

και τα δυο smartphone είναι και μάλιστα με symbian λειτουργικό...

Link to comment
Share on other sites

Τον κύριο skroutz.gr δεν τον ξέρετε;

’ν δεν ήταν καλή τιμή δεν θα άνοιγα θέμα.

Απο κι και πέρα η απαιτήσεις του καθενός διαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.