Jump to content



QTEK 8310 SMARTPHONE 199� στο e-shop


salonicafan

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από anthis [Σήμερα, στις 10:43]

To msn που έχει απαιτεί κάποια ειδική σύνδεση? Τι χρεώσεις έχει?

με τον ιδιο τροπο που το κανεις στον υπολογιστη σου. χρεωσεις gprs.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνεις καινούριο συμβόλαιο και να πληρώνεις 2.5 το μήνα δεν νομίζω να λέει

Εκτός αν μιλάμε για κανένα καρτοσυμβόλαιο αλλά και πάλι...

Είναι λίγα τα λεφτά για να το πάρεις με σύνδεση:turn:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Απο οτι ειδα εχει στο Play.com εχει mini SD 2GB με 16 ευρω...

Καλο ειναι η μνημη να ειναι γρηγορη γιατι θα κερδισει πολυ σε αποκριση το κινητο. Και δεδομενης της περιορισμενης εσωτερικης ολα τα επιπλεον προγραμματα θα ξεκινουν απο την καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Μην τρελαίνεσαι με την ταχύτητα, το μόνο που θα έπρεπε να σε αγχώνει είναι το dual voltage το οποίο και έχει αυτή η κάρτα.

edit: Κι επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, μόλις χτύπησα μια παραγγελία, για να δούμε... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Μην τρελαίνεσαι με την ταχύτητα, το μόνο που θα έπρεπε να σε αγχώνει είναι το dual voltage το οποίο και έχει αυτή η κάρτα.

edit: Κι επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια, μόλις χτύπησα μια παραγγελία, για να δούμε... :)

Τι ειναι το dual voltage?

Παιρνω τηλεφωνο εδω και μια ωρα αλλα δεν το σηκωνουν.

Link to comment
Share on other sites

2.7V to 3.6V

Αυτό σημαίνει ότι η κάρτα παίζει και σε χαμηλότερη τάση, έτσι ώστε όταν δεν χρειάζεται, να μην καταναλώνει το μέγιστο σε ρεύμα-μπαταρία άρα και αυτονομία κινητού.

edit: Κάνε παραγγελία από το site ρε

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα τα κινητα ειναι σημαντικο εφοσον θελεις ταχυτητα και αποκριση στα προγραμματα να εχεις γρηγορες καρτες. Αυτες ξεκινουν απο 6mb/s και φτανουν και τα 30mb/s. Aν κανατε μια δοκιμη θα καταλαβατε τη διαφορα. Φυσικα δεν ειναι το παν να εχεις την πιο γρηγορη μνημη. Απλα το λεω να το ξερετε. Σημασια εχει να παρετε μια καρτα. Τωρα αν θα ειναι γρηγορη ή οχι εξαρταται απο τις αναγκες σας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Δεν το θες αλλά αυτό που μετράει είναι αν ειναι καλή η τιμή ε;

Αχ, δεν αλλάζει ο άνθρωπος....:p

Μα θα έπαιρνα κινητό με windows?

Να μου κουνιέται μετά ο γλόμπος?

http://www.youtube.com/watch?v=C5oGaZIKYvo

Ε, όχι!

Μου φτάνουν τα pda. . .

Αλλά πρέπει να ενημερωνόμαστε, να μένουμε στην αιχμή της αγοράς!

Απόδοση/τιμή ήταν πάντα ο αγαπημένος μου συντελεστής στο RAM :D

Τώρα για το αν το p800 είναι smartphone, pda etc. δεν ξέρω, πάντως είχε οθόνη αφής.

Το ξέρω ότι πλασάρεται σαν smartphone, αλλά έκανε ό,τι κάνει ένα normal pda, με κάποιο βέβαια προσανατολισμό στο mobile phone τμήμα.

Τώρα αν pda σημαίνει και wm5.0 πάσο.

Πάντως έχω καταλήξει ότι τα πολλά μπλιμπλίκια στο κινητό δεν βολεύουν γιατί δεν τα χρησιμοποιώ ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.