Jump to content



QTEK 8310 SMARTPHONE 199� στο e-shop


salonicafan

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από HcR [Χθες, στις 08:37]

Nέα προσφορά στο QTEK 8310 στα 185euro

http://www.eshop.gr/newsletter/mail-070525

Φανταστείτε οι υπόλοιποι που το πουλάνε 400 ευρό τι κέρδος βγάζουν!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από salonicafan

Φανταστείτε οι υπόλοιποι που το πουλάνε 400 ευρό τι κέρδος βγάζουν!

κατι μου θυμιζει αυτο , μια κουβεντα οτι τα μαγαζια πληροφορικης δουλευουν με 2-3% κερδος...καπως ετσι δε λεγαμε?

Link to comment
Share on other sites

επειδη δουλευω σε μαγαζι........σε ορισμενα προιοντα το κερδος ειναι 200 και 300%............σε αλλα ειναι οντως 5%

το κερδος που δουλευει ενα μαγαζι διαμορφωνεται απο το μεριδιο τζιρου καθε κατηγοριας κερδους....

δηλαδη εαν ενα μαγαζι κανει τζιρο 100.000ευρω και τα 90.000 ειναι απο προιοντα με 5% τοτε παιζει περιπου στο 10-15% κερδος εαν τα υπολοιπα 10.000 ειναι απο προιοντα με κερδος 200-300%.

στα κινητα ισχυει τελειως διαφορετικο καθεστως;......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

ότι χρειάζεσαι στο έχει σε λινκ για κατέβασμα ;)

Τα κατεβασα απο αλλου απλα δεν ηθελα να κανω register...αλλα τελικα χρειαστηκε για να κατεβασω το PocketSnes 1.52.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έφτιαχνα τώρα, μάλλον δεν γίνεται από το default software. Το έκανα όμως με 3rd party.

Photo Contacts Pro 4.0

Αρχική απάντηση από cabrinha

To sp ναι. Ειναι για smartphones/symbian. Aπλα δεν ξερω σιγουρα αν το 8310 ειναι συμβατο ή χρειαζεται τιποτα ματσακωνιες.

569433qu7.jpg569438uy9.jpg

To 8310 έχει WM5, ΟΧΙ symbian!

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα κι εγώ σήμερα.

Μου αρέσει η οθόνη του πάρα πολύ, το μέγεθός του, και δεν μου αρέσει το για πέταμα joystick και το ψιλοπερίεργο menu.

Εδώ μια σύγκριση μεγέθους με άλλα pda/κινητά, για όσους ψήνονται ακόμη. Είναι αρκετά μικρό :)

cimg2514imeo3.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Σε ποιο φακελο πρεπει να βαλω ενα mp3 για να το επιλεξω ως ringtone?

Στο root της sd card. ή στο φάκελο windows στη μνήμη της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Αυτό έφτιαχνα τώρα, μάλλον δεν γίνεται από το default software. Το έκανα όμως με 3rd party.

Photo Contacts Pro 4.0

To 8310 έχει WM5, ΟΧΙ symbian!

To ξερω οτι εχει wm5. Δεν ειπα πουθενα το αντιθετο. Απλα λεω οτι το sp ειναι για wm5 και symbian. Οι φωτογραφιες επισης ειναι απο wm5.

Στο myphone εβαλαν και το 6 στο 8310.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.