Jump to content



ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ


elefsinaras

Recommended Posts

@elefsinatra (καλό έ στη τύχη βγήκε , σαν frank sinatra.....)

δεν σβήνεις την λέξη "ΔΙΧΟΝΟΙΑ" από την επικεφαλίδα, χτυπάει άσχημα....βάλε την λέξη ΕΛΠΙΔΑ ή κάτι άλλο, ........:)

όσο για το αν είναι εφικτό , βεβαίως και είναι, αρκεί να θέλουν (τα forum) να βρεθεί λυση.

To the lab.gr φαίνετε να ασπάζεται μία τέτοια λύση (αφου προσφέρει και domain...)

Για το hwbox.gr πάλι δεν έχει πρόβλημα απ' ότι φένεται....

Τώρα για το pc-technology δεν ξέρω αλλά δεν πιστεύω να έχει πρόβλημα..

Θέλω πολύ να ακούσω και την άποψη του Χρήστου ...μιάς και η γνώμη του είναι ουσιαστική

..............

Χωρίς την "συμμετοχή" του (outofspecs) δεν έχει νόημα για τα υπόλοιπα forum.

A και δεν έχει νόημα να συζητάμε για διαφημίσεις τώρα, ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΤΩΝ ΕΝΩΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ φορουμ ....

edit

GoriLLa boy, με πρόλαβες....συμφωνω.

edit 2

cool μαν........(@gpr...) ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Προς το παρον δεν μπορω να πω τιποτα γιατι το site δεν ειναι δικο μου(αληθεια πως βγηκε αυτο?). Την παρασκευη στην κλασικη συναντηση μας θα πει ο καθενας την γνωμη του και θα το συζητησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 16:23]

Προς το παρον δεν μπορω να πω τιποτα γιατι το site δεν ειναι δικο μου(αληθεια πως βγηκε αυτο?). Την παρασκευη στην κλασικη συναντηση μας θα πει ο καθενας την γνωμη του και θα το συζητησουμε.

’ντε βρε παιδιά......Βάλτε ένα χεράκι....... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

Nα μου πεις ρε φίλε αφού αυτό έγινε στην τελική και πάλι θα έχετε δίκιο, σε καμιά περίπτωση πάντως δεν έγινε εσκεμμένα, όπως τα παιδιά από το outofspecs έφτιαξαν την δική τους έτσι θέλαμε να έχουμε και εμείς την δική μας και ως εκεί!

Τα παιδια στο outofspecs φτιαξαμε την δικια μας ομαδα γιατι δεν υπηρχε αλλη λυση

Ουτε απο καπριτσιο ,ουτε απο διχονοια , ουτε απο φιλαρεσκεια ,ουτε ζηλεια.

Οταν πρωτοξεκινησε το θεμα πριν ενα χρονο ηρθαμε σε επαφη με τα "καταλληλα προσωπο" (μαλον προσωπο θα ηταν πιο ακριβες ) σε αναζητηση βοηθειας με την μορφη hardware .Στα λογια ολα οκ αλλα στην πραξη πηραμε το τριτο το μακρυτερο και δυο μαλιαρα για να κανουν παρεα .Επιπλεον αντιμετωπιση σαν να ημασταν 5χρονα (και πολλα βαζω) .Πιο πολυ μας πηραξε αυτο παρα το γραψιμο .......

Φυσικο αποτελεσμα ηταν να ψαξουμε αλλου για βοηθεια και περισοτερο απ΄ολα μια ξεκαθαρη και σωστη αντιμετωπιση

Τον Γιωργο προσωπικα δεν αισθανομαι οτι τον πουλησαμε .Ο σεβασμος και τα μπραβο ειναι αλλο πραγμα και αλλο το να θελεις να προσπαθησεις και εσυ .Θελησαμε να το κανουμε παρεα αλλα δυστυχως λογο τον οσων εγραψα παραπανω δεν ηταν δυνατο

Υγ. Η απαντηση μου αυτη εχει να κανει με την ξεκαθαρισμα καποιων ενεργειων

Ουδεμια σχεση εχει με την σταση που θα ακολουθησει το outofspecs...:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ωχ...

:cry:

αφου ρε σεις η φαγουρα αυτη χρονια κραταει , τι ψαχνετε τωρα να βρειτε. μετα θα μαλωνετε εσυ δε πληρωσες εκεινο εσυ δεν εκανες το αλλο. ολη αυτη η κουβεντα τα τελευταια ποστς μου δινει την εντυπωση γινεται για να δειξουν οι μισοι στους αλλους μισους οτι "να ειδες , εγω σου ειπα να ενωθουμε και εσυ εκανες το δυσκολο" .

αστο να παει στην ευχη του θεου , ο ελεφσιναρας το ειπε , αθανατη ειναι τωρα θα της κανουμε ευθανασια?.........................

Τα επιπλέον κόστη που ανέφερα πάνε στη σύσταση κάποιου σωματείου ας πούμε. Ώστε να μην μπορεί να πει κάποιος ότι "πας να μας βγεις από πάνω" κλπ και "γτ το domain και ο χώρος αγοράστηκε στο όνομα του hipro/gorillako/eleven/δεν_ξέρω_ποιου_άλλου", και τις λοιπές ελληνικές (και όχι μόνο) γκρίνιες

Προσωπικά το θεωρώ καλό ότι οι ελληνικές ομάδες αυξάνονται, γτ έτσι εντείνεται ο ανταγωνισμός, και έτσι βελτιώνονται τα αποτελέσματα

Για την "εθνική" ομάδα, είτε έτσι είτε αλλιώς, εμένα το ίδιο μου είναι. Καλό μεν να βγαίνουν τα αποτελέσματα για μια ελληνική ομάδα, αλλά κι αν δεν καταφέρετε να συμφωνήσετε δεν χάλασε κι ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να σημειώσω κάτι που το είδα πό την αρχή που γράφτηκα στο φόρουμ και μου ξένισε, απλά τώρα μου δόθηκε η εθκαιρία να το επισημάνω.Δεν γνωρίζω κάποιον προσωπικά ούτε ξέρω πόσα ξοδεύει ούτε με αφορά και γενικά δε θέλω να υποβιβάσω την προσπάθεια κανενός.Όμως αυτό που δε μου αρέσει είναι που βλέπω να διευρύνονται υπέρμετρα και να μπερδεύονται ατομικές καταστάσεις με εθνικές.Θέλω να πω δηλαδή πως η γνώμη μου είναι ότι το να κάνεις συστηματικότερα και με διαφορετικά του απλού ερασιτέχνη μέσα overclocking και να προσπαθείς να σπάσεις κάποια ρεκόρ, δε σε καθιστά εθνικό ευεργέτη.Αν κάποιος θα δρέψει τις δάφνες των αποτελεσμάτων αυτών δε θα έιναι καμιά Ελλάδα.Θα είναι ο ίδιος ο χρήστης, άντε και η ομάδα του.Τουλάχιστον δε νομίζω κανένας ξένος να αλλάξει αντιλήψεις για την Ελλάδα επειδή θα δει και μερικούς βαρβάτους υπερχρονιστές.Έχουμε γενικότερα μια τάση σα λαός ό,τι κάνουμε να το ανάγουμε σε εθνική υπόθεση, ενώ δεν υπάρχει κανένας λόγος.Το να τουμπανιάζεις το κάρο σου και να γράφεις καλούς χρόνους σε τετρακοσάρια είτε εσύ είτε η ομάδα σου δε βελτιώνει σε τίποτα τη φήμη της χώρας σου.Το ίδιο γίνεται νομίζω και εδώ.

Έτσι απλά το λέω αυτό γιατί έχω δει πολλές φορές να αναφέρεται το κόστος που έχουν επωμιστεί πολλοί για να φέρουν αποτελέσματα για την Ελλάδα.Δε μπορώ να πω σε κανέναν που θα ξοδέψει τα χρήματά του ούτε σε ποιό βαθμό, αλλά όταν βλέπω κάποιον να λέει εγώ στερούμαι πράγματα για να πάρω hardware και να προωθήσω τη χώρα μου γιατί είμαι έλληνας, αισθάνομαι κάπως.Ξαναλέω, δε φωτογραφίζω κανέναν και δε θα ήθελα να παρεξηγηθεί αυτό που λέω, αλλά είναι μια εικόνα που την έχω από την πρώτη στιγμή που βρέθηκα εδώ.Νομίζω ότι πέρπει να αποσυνδεθεί το benchαρισμα από εθνικά ιδεώδη και ελλαδικές κατακτήσεις.Πιστεύω πως με την άποψή μου αυτή μπορεί να συμφωνούν και άλλοι χρήστες υπολογιστών είτε τους βλέπουν σαν απλό εργαλείο δουλειάς είτε σαν αντικείμενο πόθου, πάντως όχι σα μέσο καλυτέρευσης της εικόνας της χώρας τους προς τα έξω.

Θέλω να πιστεύω πως δε θα πειραχτεί κάποιος από όσα έγραψα. :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bigi [Σήμερα, στις 19:14]

Εγώ θέλω να σημειώσω κάτι που το είδα πό την αρχή που γράφτηκα στο φόρουμ και μου ξένισε, απλά τώρα μου δόθηκε η εθκαιρία να το επισημάνω.Δεν γνωρίζω κάποιον προσωπικά ούτε ξέρω πόσα ξοδεύει ούτε με αφορά και γενικά δε θέλω να υποβιβάσω την προσπάθεια κανενός.Όμως αυτό που δε μου αρέσει είναι που βλέπω να διευρύνονται υπέρμετρα και να μπερδεύονται ατομικές καταστάσεις με εθνικές.Θέλω να πω δηλαδή πως η γνώμη μου είναι ότι το να κάνεις συστηματικότερα και με διαφορετικά του απλού ερασιτέχνη μέσα overclocking και να προσπαθείς να σπάσεις κάποια ρεκόρ, δε σε καθιστά εθνικό ευεργέτη.Αν κάποιος θα δρέψει τις δάφνες των αποτελεσμάτων αυτών δε θα έιναι καμιά Ελλάδα.Θα είναι ο ίδιος ο χρήστης, άντε και η ομάδα του.Τουλάχιστον δε νομίζω κανένας ξένος να αλλάξει αντιλήψεις για την Ελλάδα επειδή θα δει και μερικούς βαρβάτους υπερχρονιστές.Έχουμε γενικότερα μια τάση σα λαός ό,τι κάνουμε να το ανάγουμε σε εθνική υπόθεση, ενώ δεν υπάρχει κανένας λόγος.Το να τουμπανιάζεις το κάρο σου και να γράφεις καλούς χρόνους σε τετρακοσάρια είτε εσύ είτε η ομάδα σου δε βελτιώνει σε τίποτα τη φήμη της χώρας σου.Το ίδιο γίνεται νομίζω και εδώ.

Έτσι απλά το λέω αυτό γιατί έχω δει πολλές φορές να αναφέρεται το κόστος που έχουν επωμιστεί πολλοί για να φέρουν αποτελέσματα για την Ελλάδα.Δε μπορώ να πω σε κανέναν που θα ξοδέψει τα χρήματά του ούτε σε ποιό βαθμό, αλλά όταν βλέπω κάποιον να λέει εγώ στερούμαι πράγματα για να πάρω hardware και να προωθήσω τη χώρα μου γιατί είμαι έλληνας, αισθάνομαι κάπως.Ξαναλέω, δε φωτογραφίζω κανέναν και δε θα ήθελα να παρεξηγηθεί αυτό που λέω, αλλά είναι μια εικόνα που την έχω από την πρώτη στιγμή που βρέθηκα εδώ.Νομίζω ότι πέρπει να αποσυνδεθεί το benchαρισμα από εθνικά ιδεώδη και ελλαδικές κατακτήσεις.Πιστεύω πως με την άποψή μου αυτή μπορεί να συμφωνούν και άλλοι χρήστες υπολογιστών είτε τους βλέπουν σαν απλό εργαλείο δουλειάς είτε σαν αντικείμενο πόθου, πάντως όχι σα μέσο καλυτέρευσης της εικόνας της χώρας τους προς τα έξω.

Θέλω να πιστεύω πως δε θα πειραχτεί κάποιος από όσα έγραψα. :flower:

Δεν ειναι εθνικη υποθεση αλλα ειναι ενα κινητρο παραπανω. Ναι... το overclock δεν ειναι μεσο καλυτερευσης της εικονας μας προς τα εξω αλλα τελικα με αυτη τη λογικη μενουμε πισω νομιζω :(

Για να πετυχουμε ομως κατι καλο πρεπει να "δουλεψουμε" κατω απο κατι κοινο. Το μονο σιγουρο κοινο ολων μας εδω μεσα ειναι οτι ειμαστε Ελληνες.

Link to comment
Share on other sites

@bigi

Φίλε μου καλέ (το εννοώ),

Δεν ασπάζομαι τις απόψεις σου στο ελάχιστο και θα το εξηγήσω τι εννοώ.

Ακόμα και πριν από χιλιάδες χρόνια οι Έλληνες κυριαρχούσαν σε πάρα πολλούς τομείς (ναυτιλία, εμπόριο, παιδεία, τέχνες, επιστήμες ..δεν πιστεύω αυτό να μην το δέχεσαι), Ξέρεις γιατί?

Γιατί είχαν πνεύμα ανώτερο από άλλους, είχαν σκέψεις με ιδεώδη ανώτερα και ποιοτικότερα από άλλους που μείνανε στα απλά, στα λίγα και καλά, στα σίγουρα.

Χωρίς ανήσυχο πνεύμα δεν προοδεύει ένας λαός.

Αν όλοι οι Έλληνες αρχιτέκτονες και μηχανικοί σκεφτόντουσαν όπως εσύ, δεν θα υπήρχε Παρθενώνας.

Αν όλοι οι Αρχαίοι Έλληνες σκέφτονταν όπως εσύ, δεν θα υπήρχαν 300 του Λεωνίδα για να τους κάνει Ταινία ένας Ξένος (όχι Έλληνας;) μετά από τόσες χιλιάδες χρόνια.

Μπορώ να σου πω άπειρα παραδείγματα, πάντα με Έλληνες.

Αυτό το ανήσυχο πνεύμα υπάρχει σε όλους μας (τους Έλληνες) σε άλλους πολύ σε άλλους λιγότερο.

Θέλω να πιστεύω ότι ο τρόπος σκέψης σου δεν εκφράζει το σύνολο των Ελλήνων και σαν απόδειξη να σου πω ότι και εσύ ακόμα, αν σου γίνει πρόσκληση να συμμετάσχεις σε έναν ενωμένο Ελληνικό συνδυασμό δεν θα το αρνηθείς.

Αυτά τα ολίγα και δεν είναι υπερβολή αυτά που γράφω, σκέψου λίγο ανοιχτά και θα δεις ότι δεν σκέφτεσαι Ελληνικά.

Συγνώμη αν ανεβάζω λίγο τους τόνους αλλά δεν υπάρχει διάκριση ερασιτεχνικού ή επαγγελματικού για έναν Έλληνα. (το τονίζω αυτό).

Ο Έλληνας θέλει ότι κάνει να το κάνει ανώτερα, να διδάξει από αυτό τους άλλους, όχι από υπεροψία και εγωισμό, αλλά από Σοφία και γνώση.

Αν έχεις όμως τις παραπάνω αρετές (Σοφία και γνώση) και δεν έχεις θάρρος τότε έχεις δειλία. Αν έχεις μόνο θάρρος χωρίς Σοφία και γνώση, τότε έχεις ανοησία.

Δεν τα λέω εγώ, τα λένε οι αρχαίοι ΕΛΛΗΝΕΣ που σου απαντάνε αυτοί μετά από κάτι χιλιάδες χρόνια.

Και ξέρεις θα απαντάνε σε όλους τους άλλους λαούς εκτός από εμάς τους νεοέλληνες που ενώ είμαστε περήφανοι για τους προγόνους μας δεν ασπαζόμαστε (τι να κάνουμε μου αρέσει αυτή η λέξη) στο ελάχιστο το πνεύμα τους, την ανωτερότητα σκέψης που ακόμα διδάσκουνε στους άλλους λαούς.

Εσύ λοιπόν φαίνεται να έχεις πολύ θάρρος, βρες λοιπόν και την σοφία και την γνώση και τότε θα είσαι ΕΛΛΗΝΑΣ.:T:

(ΣΚΕΨΟΥ ΑΝΟΙΚΤΑ ΣΚΕΨΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ)

Link to comment
Share on other sites

οκ , παιρνω πισω οτι εχω πει στο θρεντ αυτο ζηταω συγγνωμη απο ολους σας που σας κουρασα με τα βαρετα μου posts , χρηστο διπλα συγγνωμη αν σε εκνευρισα.

παιρνω πισω οτι ειπα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gprhellas [Σήμερα, στις 01:17]

(ΣΚΕΨΟΥ ΑΝΟΙΚΤΑ ΣΚΕΨΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ)

φιλε gprhellas, το οτι σκεφτεστε ελληνικα, σημαινει οτι δε σκεφτεστε ανοικτα. γι αυτο και ψαχνουμε τωρα τροπο να ενωσουμε τις 3 και πλεον ομαδες.
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

οκ , παιρνω πισω οτι εχω πει στο θρεντ αυτο ζηταω συγγνωμη απο ολους σας που σας κουρασα με τα βαρετα μου posts , χρηστο διπλα συγγνωμη αν σε εκνευρισα.

παιρνω πισω οτι ειπα :)

εε? Γιατι το κανεις τωρα αυτο? Τσαμπα πληρωσα τους μπαοκτσηδες να σου φερουν τα γλυκα στο σπιτι?

Υγ.Συμβαινει μηπως κατι αλλο που χανω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bigi

Εγώ θέλω να σημειώσω κάτι που το είδα πό την αρχή που γράφτηκα στο φόρουμ και μου ξένισε, απλά τώρα μου δόθηκε η εθκαιρία να το επισημάνω.Δεν γνωρίζω κάποιον προσωπικά ούτε ξέρω πόσα ξοδεύει ούτε με αφορά και γενικά δε θέλω να υποβιβάσω την προσπάθεια κανενός.Όμως αυτό που δε μου αρέσει είναι που βλέπω να διευρύνονται υπέρμετρα και να μπερδεύονται ατομικές καταστάσεις με εθνικές.Θέλω να πω δηλαδή πως η γνώμη μου είναι ότι το να κάνεις συστηματικότερα και με διαφορετικά του απλού ερασιτέχνη μέσα overclocking και να προσπαθείς να σπάσεις κάποια ρεκόρ, δε σε καθιστά εθνικό ευεργέτη.Αν κάποιος θα δρέψει τις δάφνες των αποτελεσμάτων αυτών δε θα έιναι καμιά Ελλάδα.Θα είναι ο ίδιος ο χρήστης, άντε και η ομάδα του.Τουλάχιστον δε νομίζω κανένας ξένος να αλλάξει αντιλήψεις για την Ελλάδα επειδή θα δει και μερικούς βαρβάτους υπερχρονιστές.Έχουμε γενικότερα μια τάση σα λαός ό,τι κάνουμε να το ανάγουμε σε εθνική υπόθεση, ενώ δεν υπάρχει κανένας λόγος.Το να τουμπανιάζεις το κάρο σου και να γράφεις καλούς χρόνους σε τετρακοσάρια είτε εσύ είτε η ομάδα σου δε βελτιώνει σε τίποτα τη φήμη της χώρας σου.Το ίδιο γίνεται νομίζω και εδώ.

Έτσι απλά το λέω αυτό γιατί έχω δει πολλές φορές να αναφέρεται το κόστος που έχουν επωμιστεί πολλοί για να φέρουν αποτελέσματα για την Ελλάδα.Δε μπορώ να πω σε κανέναν που θα ξοδέψει τα χρήματά του ούτε σε ποιό βαθμό, αλλά όταν βλέπω κάποιον να λέει εγώ στερούμαι πράγματα για να πάρω hardware και να προωθήσω τη χώρα μου γιατί είμαι έλληνας, αισθάνομαι κάπως.Ξαναλέω, δε φωτογραφίζω κανέναν και δε θα ήθελα να παρεξηγηθεί αυτό που λέω, αλλά είναι μια εικόνα που την έχω από την πρώτη στιγμή που βρέθηκα εδώ.Νομίζω ότι πέρπει να αποσυνδεθεί το benchαρισμα από εθνικά ιδεώδη και ελλαδικές κατακτήσεις.Πιστεύω πως με την άποψή μου αυτή μπορεί να συμφωνούν και άλλοι χρήστες υπολογιστών είτε τους βλέπουν σαν απλό εργαλείο δουλειάς είτε σαν αντικείμενο πόθου, πάντως όχι σα μέσο καλυτέρευσης της εικόνας της χώρας τους προς τα έξω.

Θέλω να πιστεύω πως δε θα πειραχτεί κάποιος από όσα έγραψα. :flower:

Και εγώ συμφωνώ με αυτό που λές..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Η ομάδα του HWBOX.gr είναι μέσα σε δημιουργία νέου ουδέτερου site ή αλλαγή των μελλών απο HWBox Overclocking Team σε H.O.T εφόσον ενωθούν και οι 4 ομάδες..

Περιμένουμε το pctechnology λοιπόν και το outofspecs..

αν συμφωνήσουμε ΟΛΟΙ και βρουμε domain κοινής αποδοχής και θέλετε τα ελληνικα φόρουμ να κάνουμε μια σελίδα μόνο για ποστάρισμα results (αν και δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο ή μπορεί τελικά ο καθένας να το ποστάρει στο site του) ή ένας συνδυασμός μιας και το benching δεν μπορούμε να το βγάλουμε εκτός από τα υπάρχοντα κ ν(α το στείλουμε σε καινούριο), μπορώ να αναλάβω το hosting του domain (σα WebPlus όχι σαν hwbox) σε δικό μου server... κανονικό domain όχι subdomain αλλουνού...

ακούει...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ποσταρη κανενας στην σελιδα αυτη ολοι θα ποσταρουν στα σιτε που ανηκουν.........απλα θα ειναι

register στην ΗΟΤ και στο site του hwbot διπλα

απο την ομαδα HOT θα εχει την σελιδα

κοινης αποδοχης σαν link

πως παλια ηταν H.O.T -- thelab.gr

τωρα να λεει Η.Ο.Τ -- ΧΧΧΧΧΧ.ΧΧ (κοινης αποδοχης)

τα υπολοιπα τα εχω πει ποιο πανω

Link to comment
Share on other sites

φιλε winters και sotiris σας παρακαλω μην πατε αλλου

το θεμα αν θελετε να διαφωνησετε με τον gprhellas

μπορει να το κανετε και prive

winters ειδες πεταξες ενα flame τσουπ πεταχτηκε

και ο sotiris

sotiris φιλε μου επειδη δεν ξερεις καποιον (gprhellas)

και επειδη εγω τον ξερω μπερδεψες τον ρομαντησμο

καποιου και εκανες ενα προσβλητικο reply......

οπως ειπα και παραπανω μπορεις οτι θες να το πεις

σε καποιον prive και να μην χαλασεις ενα ολοκληρο

thread προσωπικα προσβαλες την αισθητικη μου

και η απαντηση μου σε εσενα ειναι οτι πρωσοπικα

πιστευω οτι και εσυ εισαι απο αυτους τους ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ

που θα παρουν εναν οικονομικο μεταναστη να του βαψη

το σπιτι για ενα κομματι ψωμι εισαι απο αυτους που παρκαρουν οπου ναναι εισαι απο αυτους που αφου θα φανε θα καπνισουν θα πιουν κατι μεσα στο αμαξι θα ανοιξουν το παραθυρο και θα πεταξουν στο δρομο

τα σκουπιδια εισαι το αλλο ΑΚΡΟ του ελληνα που

εδωσες στο link

και η επομενη σου απαντηση καλο θα ηταν να ειναι

μια ιδεα για καποια λυση για ενοτητα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.