Jump to content



H.O.T. Potato


Samael

Recommended Posts

Μιλάω σαν θεατής γιατί τέτοιος είμαι πλέον αφού έχω σταματήσει το benching καιρό.

Τι πρέπει να γίνει δηλαδή για να ηρεμήσετε; Να βγάλουμε τα σκυλιά έξω; Αν πέντε άνθρωποι δε μπορούν να συνεννοηθούν, αν θέλετε να μεταβάλετε αυτό το forum σε νότιοι εναντίων βόρειων, αν θέλετε να βγάλετε τους κομπλεξισμούς με την βουλή και τις μπουγάτσες ΠΟΣΩΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ! Κρατήστε τα για την πάρτη σας, γιατί ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ. Ντρέπομαι που πρέπει να επέμβω για να "μαλώσω" ένα τέτοιο thread, αλλά περισσότερο ντρέπομαι για αυτά που διάβασα. Αν σας αρέσει εσάς πηγαίνετε και κάντε join στο φόρουμ της Τατιάνας...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ison

Αν το λες για το σχολιο με την μπουγατσα απλα :TD: :TD:

Βρε παληκαρι μου απλα ελεοc .........και γω βαζω κιμα στην μπουγατσα.............

Το ΑΚΥΡΟΣ το ειπαν πολλοι πριν απο μενα και ειπα να προτωτυπησω..

Djd σορυ για την συνεχεια αλλα δεν ηθελα να παρεξηγηθω:p

Link to comment
Share on other sites

Μη σκάτε... μπόρα είναι και θα περάσει. Με την παιδεία που έχουμε δεν πρόκειται να αλλάξει ΠΟΤΕ και τίποτα όσον αφορά τη φαγωμάρα μας. Δυστυχώς η ιστορία διδάσκει ότι ΜΟΝΟ σε καταστάσεις κινδύνου είμαστε πραγματικά ενωμένοι. Κατά τ' άλλα κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας.

Με τη 2η θέση στην ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ δεν νιώθουν περήφανοι ούτε ΜΟΝΟ ο hipro5 ούτε ΜΟΝΟ ο unseen ούτε ΜΟΝΟ οι Θεσσαλονικείς ούτε ΜΟΝΟ οι Αθηναίοι ούτε ΜΟΝΟ το thelab ούτε ΜΟΝΟ το pctechnology ούτε ουτε ουτε....

Γίνονται και όσοι ΝΙΩΘΟΥΝ Έλληνες. Όλοι οι υπόλοιποι θα πρέπει να νιώθουν ΜΟΝΟ ντροπή γιατί ζουν σε μια πόλη κράτος που υπάρχει ΜΟΝΟ στο μυαλό τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Βρε παληκαρι μου απλα ελεοc .........και γω βαζω κιμα στην μπουγατσα.............

Το ΑΚΥΡΟΣ το ειπαν πολλοι πριν απο μενα και ειπα να προτωτυπησω..

Djd σορυ για την συνεχεια αλλα δεν ηθελα να παρεξηγηθω:p

Απλα δεν καταλαβα που πηγαινε το ευγε...ισως πρεπει να κανεις edit το ποστ. Οσο για το ελεος μαλλον σε αλλους πρεπει να παει παληκαρι μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Angel [Σήμερα, στις 00:50]

Μπράβο παιδιά, αλήθεια ποια fora συμμετείχαν;

Δεν αναγράφεται στην είδηση η διεύθυνση στο ίντερνετ, απλά αναφέρονται οι ομάδες. Αφού σας αρέσει η "ακριβολογία".

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω είχα δουλίτσα...:)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ακυρος

χαμηλου επιπεδου

γεματος κομπλεξ

και με κακο ηθος

γιατι ασχοληστε μαζι μου..........

εκτος και αν υπαρχει αναγκη εκτονωσης

βεβαια η ψυχαναλυση ειναι ακριβη το ξερω

σιγουρα ποιο φτηνο ειναι να την λες στον

αλλο απο το πληκτρολογιο...............σε κανει

να νιωθεις ποιο καλα

ετσι αγορινες βγαλτε την πιεση της εβδομαδες

:T: :T: :T:

αυτο δεν ειναι ακυρο ?

βορειοελαδιτης το εγραψε αλλα τα καλα και συμφεροντα

τιμη και δοξα

Βάλτε φωτιά, κάψτε καλά, Ομόνοια και Πειραιά, το Σύνταγμα και τη Βουλή, τη μπασταρδούπολη αυτή / Δε θα γίνεις Έλληνας ποτέ, Αλβανέ

απο μενα τελος ηταν το τελευταιο μου σχολιο στο θεμα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Angel

Δεν αναγράφεται στην είδηση η διεύθυνση στο ίντερνετ, απλά αναφέρονται οι ομάδες. Αφού σας αρέσει η "ακριβολογία".

lol και δε μπορείς να φανταστείς πως θα είναι οι αντίστοιχες διεθύνσεις των forums? Υπάρχει και το google αλλιώς... ;)

Αρχική απάντηση από Doom

Ρε παιδιά μην μαλώνετε ...

άντε μην βγάλω το CHEAT στην φόρα...

’στα αυτά και πες καμιά ρύθμιση για τη DFI! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ελευσίνα - ντροπιάζεις την Αθήνα. Αν θες να μου απαντήσεις -> π.μ.

Έχει χαλάσει αρκετά το thread ήδη.

Κανεις δεν ντροπιαζει τον τοπο του.Μονο τον εαυτο του.

Link to comment
Share on other sites

μιας και βλεπω το θεμα αυτο απο την αρχη και βλεπω και τα score μιας και ειμαι στην hot εχω να πω το εξης....το report ειναι δικαιωμα του καθενος να το κανει αν δειτε το τελευταιο score μου στο 3d mark 05 στο cpu test θα δειτε ενα τρελο score στην συχνοτητα που το εκανα.σιγουρα μπορω να φαω report δικαιωμα του αυτος που θα το κανει.μονο εγω ξερω τι ειναι και πως το πετυχα.το τι εκανε ο hipro ειναι δικο του θεμα επεσαν ολοι να τον φανε οπως και τον elefsinara αν δεν σας ενοιαζε ο elef δεν θα ασχολουσασταν καν μαζι του.δεν εχω κατι αλλο να πω μονοι οτι ειμαστε ελληνες και εχουμε τερατα οταν ειμαστε μαζι λοιπον ας γινουμε παλι ολα τα site ΕΝΑ και ας φαμε οτι μας αντιστεκεται

Υ.Γ OXI ντοματες :tomato:

Link to comment
Share on other sites

θες το ποδοσφαιρικο αναλογο να δεις πως εχει το πραμα?

βγαινει ο kaka ο ασος των γηπεδων,παει στην παγκοσμια ομοσπονδια και καταγγελει: "προπερσι ενα παλικαρι σε ενα φιλικο που χαμε παιξει με τον τον απολλωνα(καλαμαριας :p) ,νομιζω λεγοτανε καραντουμιδης,πρεπει να χε παρει αναβολικα γιατι τον ειδα πηγαινε τρενο στις ευθειες" ρωταω τωρα εγω,ποιο το μελλον του μικρου πλην προικισμενου καραντουμιδη στην παγκοσμια ποδοσφαιρικη σκηνη?? ποια ομαδα και ποιος φιλαθλος δεν θα τον βαφτισει απαταιωνα?? εδω ο τρεισμεγιστος kaka δηλωσε αυτοβουλως οτι τα πραγματα εχουν ετσι...

το γηπεδικο παραδειγμα δοθηκε για να γινει αντιληπτη η κατασταση απο ολους ,μια πιο user friendly προσεγγιση....

disclaimer:προσωπα και καταστασεις ουδεμια σχεση εχουν με την τραγικη πραγματικοτητα.ο συνταξας δεν φερει καμια ευθυνη των γραφομενων του !!! :D :D :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

hipro αν δεν το θυμάσαι ειναι το no1 της hot!

οτι κάνεις παίρνει μπάλα και την hot!

δεν εισαι την μια μερα σε μια ομάδα και την άλλη αντιδράς ατομικά!

αν δουμε το hwbot σαν ομαδικό παιχνίδι.... τοτε εισαι ο προπονητής που έβρισε τον διαιτητη και σε απέβαλαν στα αποδυτήρια....εκανες κακο σε ολη την ομάδα παρόλο που αντέδρασες ατομικά!

και στο κάτω κάτω υπάρχουν και τα τηλέφωνα!

δεν κρίνω κατι .... δεν θελω να συνεχίσω κατι που με ενόχλησε τόσο ,

απλά σχολίασα την άποψη του hipro περί ομάδας και μη!

ξέρω οτι θα φανώ παράλογος σε πολλούς αλλα δεν με νιαζει....

στην ελλαδα ζούμε(και οχι στην αθηνα ή στην θεσσαλονικη),εχουμε δημοκρατία και μπορούμε να λεμε ελεύθερα την γνώμη μας(βλέπε: elefsinaras)

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ???Ε?

Μια παρεξήγηση πάντα δημιουργείτε απο 2 μέρη..ποτέ απο 1.

Αν κάποιος κάνει πίσω τότε η παραξήγηση περνάει..στην περίπτωσή μας όμως, καμιά πλευρά δεν κάνει πίσω...και άμα κάνουμε έτσι δεν πρόκειται ποτέ να τα έχουμε καλά.

Οπότε μην τα ρίχνει ο ένας στον άλλον ότι φταίει και το αντίστροφο...!

Όσοι θέλουν να δημιουργήσουν φασαρία φαίνονται, και όσοι πάλι δεν το επιθυμούν και αυτοί φαίνονται...

Κλειδώστε το το τιμημένο το thread να ηρεμήσουμε λίγο όλοι και ανοίξτε το πάλι άυριο...γιατί δεν κερδίζουμε τίποτα μα τίποτα...μόνο τους εαυτούς μας και το θέμα ρίχνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα μιλησω για μενα...

Θεμα Α (προσβολη τοπου καταγωγης)

Δεν ειμαι αγγελος και εγω εχω βρισει/χλευασει ατομα απο αλλες πολεις της Ελλαδος πανω στα νευρα μου με συγκεκριμενους εμεσσους ή αμεσους τροπους, ΟΠΩΣ και εχω βριστει απο αυτα ΑΛΛΑ η μεγαλη διαφορα ειναι ΟΤΙ ΕΔΩ ειναι forum και εχουμε ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ να ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ πριν γραψουμε κατι. Στον προφορικο λογο καλος ή κακος οτι και να πεις ειναι real time οποτε ΕΚΕΙ μπορω να δικαιολογησω πολλα περισσοτερα.

Γι αυτο και χωθηκα στον ελευσινα. Οσο για τα "αντιποινα" απο τον unseen ενταξει θα μπορουσε να παραλειψει το τελευταιο με τα γηπεδα αλλα νομιζω αντι να κραξει και αυτος (με καθε δικαιωμα imo) το γυρισε στον αυτοσαρκασμο το παιδι.Οποτε και παλι ακυρος ειναι εφοσον (το παω λιγο αλα δημοτικο το θεμα) ο Ελευσινα "αρχισε" την ολη φαση.

Θεμα Β (Ηw)

Προσωπικα μου αρεσει να βλεπω την Ελλαδα στην κορυφη. Με κανει να σκεφτομαι οτι τελικα αν βαλουμε κατι στο μυαλο μας δεν μασαμε τπτ. Το σκηνικο με το report οπως ειπα ΔΕΝ ΞΕΡΩ πως και τι ...αυτο που ξερω και μου φτανει ειναι οτι ο ιδιος ο Hipro5 ειπε οτι αν εχει λαθος θα βγει να ζητησει δημοσια συγγνωμη...το οποιο μου αρκει απο μια αποψη.

ΑΥΤΟ που κανενας δεν εχει ρωτησει/αναφερει και μου κανει εντυπωση εμενα ειναι το εξης (η ερωτηση πηγαινει στους ενδιαφερομενους αν θελουν απαντουν).

Προσωπικα αν μου εμπαιναν υποψιες για cheat και εφοσον κακα τα ψεματα ολοι λιγο πολυ γνωριζομαστε εστω και "ψηφιακα" ΤΟ ΠΡΩΤΟ που θα εκανα ηταν να επικοινωνουσα με τον Doom καπως και να το συζητουσα μαζι του λεγοντας τους τις αποψεις μου. Απο εκει και περα θα γινονταν 2 πραγματα

α)Ειτε θα με εγραφε στα @@ του οποτε και θα εκανα το report εφοσον πιστευα οτι κατι παει στραβα

β)Ειτε με το α ή β τροπο θα μου εδινε αποδειξεις οτι το score ηταν real οποτε ουτε γατα ουτε ζημια.

ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ?

Διοτι οντως ΑΝ ο Hipro5 εκανε το report χωρις προειδοποιηση ΙΣΩΣ να υπαρχει κατι κακοβουλο (και πριν με κραξετε το ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΙΣΩΣ).

Εμενα ετσι φανταζει η κατασταση στο μυαλο μου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ison.......Με πιάσατε στα πράσσα......Κάτι κακόβουλο υπάρχει όντως στο report που έκανα.....Θα μου έτρωγε τους πόντους ο Doom και τον report-ιασα για να μη μου τους φάει.....Το παραδέχομαι.... :p :clap:

’ντε να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε εδώ....... :p

Όσο για τα υπόλοιπα που ειπώθηκαν, θα προτιμούσα να μην πάρω θέση γιατί θα στεναχωρηθούν πολλοί μ'αυτά που θα πώ μετά και δε θέλω.......Ας μείνει έτσι.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.