Jump to content



Εκπτώσεις στο Πλαίσιο, αληθινές ή απάτη;


chiderboy

Recommended Posts

Σήμερα το είδα

7900GT 256MB στα 70

Εξωτερικός σκληρός seagate 320GB στα 50

Όχι κι άσχημα ε;

Έχει κι άλλα πάρα πάρα πολλά τέτοια τρελά

Κοιτάξτε

http://www.plaisio.gr/Sales.aspx

Ανανέωση : Το πρωί οι παραγγελίες καταχωρούνταν κανονικά στο σύστημα σαν να υπήρχε απόθεμα και τώρα το απόγευμα οι υπάλληλοι του Πλαισίου παίρνουν τηλέφωνο τους πελάτες και ακυρώνουν μια μια τις παραγγελίες. Απαράδεκτοι...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply
οχι φιλε μου δεν επιτρεπονται ολα στην αγορα , υπαρχουν και κανονες.

Δεν κατάλαβα, ποιος είναι αυτός ο κανόνας που απαγορεύει στο Πλαίσιο να πουλάει όσο θέλει τα προϊόντα που εμπορεύεται;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

Δεν κατάλαβα, ποιος είναι αυτός ο κανόνας που απαγορεύει στο Πλαίσιο να πουλάει όσο θέλει τα προϊόντα που εμπορεύεται;

Φίλε όπως υπάρχουν κανόνες για τα πολύ ακριβά, υπάρχουν και για τα πολύ φθηνά.

Δεν μπορεί να βγαίνει ο καθένας και να πουλάει τα πάντα τσάμπα.

Τέσπα, το θέμα είναι οι καλές τιμές. Ξεστοκάρισμα ή όχι, 7900GX2 με 110 € είναι uber offer! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρήγειλα 2 εξωτερικούς 320 με 100 ευρώ!!! Αργοί ξε-αργοί είναι ότι πρέπει για αποθήκη και backup! 3 χρόνια εγγύηση κλπ.

Αν τώρα με πάρουν τηλέφωνο και αρχίσουν τα "ξέρετε το προϊόν τελείωσε να βάλουμε στη θέση των 2, έναν WD 320 καλός είναι και αυτός"... ε θα ενημερωθείτε για την αξιοπιστία τους. Αφού ακούσουν φυσικά τα πρέποντα...

Δε νομίζω να υπάρξει κάποιο πρόβλημα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

καλα εξαφανιστηκαν τα παντα εν ριπη οφθαλμου.

η πλακα ειναι οτι πηρα να ρωτησω και για core2duo στην καλλιθεα και μολις ακουει για επεξεργαστη μου λεει τελειωσε ο 4300 πριν του πω τι θελω

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μπορώ να φανταστώ ψηλο κόλπο γκρόσο μου μυρίζει...

Βγάλανε στη φόρα κάποιες εκπτώσεις σήμερα...και παίρνω τηλ. γιατι έχουμε εταιρικό λογαριασμό και μου λένε ότι τιποτα απο αυτά δεν υπάρχουν και ούτε πρόκειται να ξαναέρθουν...

Αυτά που υπάρχουν σε στοκ...ΠΧ μια μνήμη της elite η οποία τιμή της είχε ανέβει πριν μια εβδομάδα στα 139 απο 119 που είχε και τώρα μου τη βγάζουν πάλι με 119 και καλά με εκπτωσή...Και άλλα προϊόντα αν προσέξετε παίζει πολύ αυτο...

’λλο ένα είναι ότι ξαφνικά κάποια προϊόντα εμφανίστηκαν απο το πουθενά ΠΧ Intel D 820, D 915 και παίρνω και μου λένε ότι αυτά δεν υπάρχουν πουθενά στις αποθήκες και ότι έχουν καιρό να εμφανιστούν...

Καλό τρικ ετοιμάσανε για να ψαρόσουν όλοι και να τρέξουνε στα καταστήματα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.