Jump to content



Μη ορατή πλοήγηση


.38-.45

Recommended Posts

Ας πουμε οτι πεις σε καποιον πως πας για υπνο ενω εσυ χαζευεις το thelab. αν σε δει μεσα δε θα σου την πει?

πολλες φορες δεν εχει τυχει να βαριεστε να βγειτε ή να θελετε να ειστε νετ χωρις κανεις να σας πρηζει ή να ξερει που ειστε?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 17:48]

Ας πουμε οτι πεις σε καποιον πως πας για υπνο ενω εσυ χαζευεις το thelab. αν σε δει μεσα δε θα σου την πει?

πολλες φορες δεν εχει τυχει να βαριεστε να βγειτε ή να θελετε να ειστε νετ χωρις κανεις να σας πρηζει ή να ξερει που ειστε?

Καλα, μακαρι να ειχα 1 ευρω για καθε μια τις φορες που εχω αφησει ανοικτη σελιδα στο lab/pct/etc ή ακομα και στο MSN και την εχω κανει για καφε/υπνο/ποτο/δουλεια...

Σιγα μην δινεις αναφορα σε καποιον γιατι αφησες ανοικτη τη σελιδα και δεν εκανες και logout πριν πας για υπνο...

Δεν ειναι ο ανθρωπος εξω απο την πορτα σας στο κρυο και σας βαραει να μπει κι εσεις δεν του ανοιγετε!! Σε μια καρεκλα ειναι αραχτος....... εχει μια μικρηηηηηη διαφορα.

Προσωπικα αδιαφορο το να ειμαι αορατοσΤ.

"Οι φιλοι μας λεν' Ν-Ν"

Νά, κι αν με βλεπουν, Νά κι αν δε με βλεπουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Καλα, μακαρι να ειχα 1 ευρω για καθε μια τις φορες που εχω αφησει ανοικτη σελιδα στο lab/pct/etc ή ακομα και στο MSN και την εχω κανει για καφε/υπνο/ποτο/δουλεια...

λολ.....Μου θυμιζει που ανεβαινα Θεσσαλονικη η εκανα εκδρομες και αφηνα msn και sites ανοιχτα ( σα να φευγω για το περιπτερο ενα πραμα :p)

Η αληθεια ειναι οτι msn δε κλεινω ποτε , οπως και το pc....Δεν ειμαστε κοπελες που το θεωρουν chat που βαζουν messages like : "αχ....ακομα σε σκεφτομαι..Μου δωσες το φως μου και παλι" αχαχχαχαα..lol ?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα το χρησιμοποιω.

Ο λογος : Ουτως η αλλος

δεν προσφερω κατι στο φορουμ περαν οτι γεμιζω

καποιους σκληρους σε καποιο εξυπηρετητη οπωτε

πιστευω οτι ετσι ειναι καλυτερα(α μπηκε ο 2cpu τωωωρα δεσαμε).Προσοχη αυτη ειναι η προσωπικη μου γνωμη και δεν σημαινει οτι την υοθετω η επιβαλλω και σε αλλους.Ενιοτε οταν με πιασουν οι μαυρες μου στελνω και μερικα παλια ποστ στο καδο

στο πνευμα παντα της σκεψης που προανεφερα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω πως στεκει αυτη η λογικη 2cpu...

Δεν ειναι msn να πεταγεται popup α , μπηκε ο ταδε χρηστης στο φορουμ.

και εγω προσωπικα σπανια κοιταζω για το ποιος ειναι Οnline...Ειδικα αν ειναι τοσα ονοματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 14:51]

Γιατί μπορεί να έχουν τσακωθεί με κάποιον και να μην θέλουν να τους βλεπει ο άλλος...

Αυτό έχει γίνει που λες... οπότε δεν είναι πιθανό σενάριο, είναι πραγματικότητα... ευτυχώς διορθώθηκε....

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 14:51]

Αλλά δεν έχω καταλάβει...ρωτάς γενικά ή θές να σου απαντήσει κάποιος συγκεκριμένος αλλα γενίκευσες την ερώτηση για να καταλάβει ότι τον βλέπεις?

GoriLLakoS σε πάω για το πώς σκέφτεσαι :banging: (γιατί και εγώ τότε είχα σκεφτεί να ανοίξω ένα αντίστοιχο θέμα...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 22:50]

Δε νομιζω πως στεκει αυτη η λογικη 2cpu...

Δεν ειναι msn να πεταγεται popup α , μπηκε ο ταδε χρηστης στο φορουμ.

απλα το ειπα σαν την εικονα που με ρχετε εμενα

στο μυαλο μου.πιστευω οτι οσο καιρο ειμαι στο φορουμ

εχω καταλαβει οτι οπωτε κανει log in ενας χρηστης

δεν ειναι το αντιστοιχο που συμβαινει στον msn. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 23:53]

τι σχεση εχει το ΜΣΝ με το φορουμ?

Και καλά... :p

απλά μάλλον επειδή ορισμένοι τα λένε εδώ με πμ, τα λένε και στο MSN και έγινε ο συσχετισμός...

Βασικά δεν νομίζω κανένας να κοιτάει ποιος ακριβώς είναι online έστω και φιλοι να είναι γιατί άλλο forum αλλο MSN... στο forum μπορεί να μπεις και για ένα 1 λεπτο να δεις μια απάντηση που σε ενδιαφέρει και να βγεις...

Noμίζω το θέμα περισσότερο είναι γιατί κάποιος που γνωρίζεις ενώ μέχρι πρότεινως ήταν στην λίστα των online μελών, κάποια στιγμή επιλέγει την αόρατη πλοήγηση...

Το άλλο που έχω σκεφτεί είναι για μην βλέπει ο άλλος/οι τι θέματα παρακολουθείς... το κίνητρο πάλι δεν το βλέπω αλλα λέμε τώρα...

Εξάλλου περί ορέξεως.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Χθες, στις 14:51]

ρωτάς γενικά ή θές να σου απαντήσει κάποιος συγκεκριμένος αλλα γενίκευσες την ερώτηση για να καταλάβει ότι τον βλέπεις?

μα, για να καταλαβω κι εγω: υπαρχει καποιος εδω μεσα, που να εχει την εντυπωση οτι απο admin μερια, δε φαινονται τα παντα μεσα στο φορουμ;

η αρχικη ερωτηση ειχε γενικο χαρακτηρα, για να διευρευνησω τους λογους που χρησιμοποιειται ενα feature. τελικα αυτο που φαινεται ειναι πως καταληγουμε στο "το κανω επειδη μπορω", αν και οι "κρυφοι" δεν απαντησαν. ισως να σημαινει κατι κι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

μα, για να καταλαβω κι εγω: υπαρχει καποιος εδω μεσα, που να εχει την εντυπωση οτι απο admin μερια, δε φαινονται τα παντα μεσα στο φορουμ;

η αρχικη ερωτηση ειχε γενικο χαρακτηρα, για να διευρευνησω τους λογους που χρησιμοποιειται ενα feature. τελικα αυτο που φαινεται ειναι πως καταληγουμε στο "το κανω επειδη μπορω", αν και οι "κρυφοι" δεν απαντησαν. ισως να σημαινει κατι κι αυτο.

δλδ,αν καποιος μα στειλει pm μπορειτε να τα διαβαζετε?:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 00:25]

μα, για να καταλαβω κι εγω: υπαρχει καποιος εδω μεσα, που να εχει την εντυπωση οτι απο admin μερια, δε φαινονται τα παντα μεσα στο φορουμ;

...ή αλλιώς "Ουδέν κρυπτόν υπό τον admin"... :D

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 00:25]

η αρχικη ερωτηση ειχε γενικο χαρακτηρα, για να διευρευνησω τους λογους που χρησιμοποιειται ενα feature. τελικα αυτο που φαινεται ειναι πως καταληγουμε στο "το κανω επειδη μπορω", αν και οι "κρυφοι" δεν απαντησαν. ισως να σημαινει κατι κι αυτο.

Σωστα... Εξάλλου και η σιωπή ... πάλι ως απάντηση εκλαμβάνεται....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 00:25]

μα, για να καταλαβω κι εγω: υπαρχει καποιος εδω μεσα, που να εχει την εντυπωση οτι απο admin μερια, δε φαινονται τα παντα μεσα στο φορουμ;

η αρχικη ερωτηση ειχε γενικο χαρακτηρα, για να διευρευνησω τους λογους που χρησιμοποιειται ενα feature. τελικα αυτο που φαινεται ειναι πως καταληγουμε στο "το κανω επειδη μπορω", αν και οι "κρυφοι" δεν απαντησαν. ισως να σημαινει κατι κι αυτο.

τα ΠΜ παρακολουθουντε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 02:08]

τα ΠΜ παρακολουθουντε?

λολ. και βεβαια οχι.

μπορουμε να τα διαβασουμε, αλλα δεν παρακολουθουνται.

ουτε σωστο ειναι, ουτε λογος υπαρχει, αλλα ουτε κι εχει και κανενας την ορεξη να διαβαζει πμ. δε νομιζω πως εχουμε περασει την εικονα των κουτσομπολιδων.

Link to comment
Share on other sites

αναφερεσαι στο "φαινονται τα παντα";

εννουσα οτι φαινεται ποιος ειναι μεσα στο φορουμ (user και quest) και τι κανει.

τα ΠΜ ειναι προσωπικα, δεοντολογικα δεν εχουμε δουλεια να μπλεχθουμε. αλλιως δε θα τα ονομαζαμε ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.