Jump to content



Το νέο ποντίκι του Chosen


Chosen

Recommended Posts

Είπα και γω σαν άνθρωπος, να πάρω ένα καινούριο ποντικάκι. Δεν είχα πολλές απαιτήσεις, οπότε πήρα ένα απλό Logitech Mini Mouse Optical με κάτι λιγότερο από 10 ευρώ (9.50 για την ακρίβεια)

Ακολουθούν μερικές φωτογραφίες

Εδώ πάνω σε μια κούτα που βρέθηκε τυχαία στο σπίτι:

dsc0656sy7.jpg

Μια πανοραμική:

dsc0657rs6.jpg

Εδώ μας γλύστρισε η κούτα και έπεσε το ποντίκι πάνω στο φελιζόλ (ανθεκτικότατο το ποντικάκι):

dsc0658bv7.jpg

Πιο κοντινή:

dsc0660qp6.jpg

Ψ'αχνωντας τον κατάλληλο φωτισμό για να φανεί το μεγαλείο της Logitech:

dsc0661rl7.jpg

Βρέθηκε!

dsc0662cf8.jpg

Κι άλλο κοντινό:

dsc0663am5.jpg

Και μια αφιερωμένη στον spc (δηλαδή "από πίσω"...):

dsc0664nz0.jpg

Δοκιμάζοντας την ανθεκτικότητα του καλωδίου:

dsc0665uz4.jpg

Εδώ το ποντίκι χάθηκε πίσω από κάτι οθόνες (δοκιμή υψηλού sensitivity):

dsc0666lu3.jpg

Τελικά ήταν ανάμεσά τους:

dsc0667sb8.jpg

Εδώ το ποντικάκι πάνω στο γραφείο (δυστυχώς, δεν χώρεσε στην φωτό):

dsc0668qf3.jpg

Μια απ'τα ίδια και εδώ (μεγάλη αποτυχία οι τελευταίες φωτό, αλλά βιαζόμασταν να το δοκιμάσουμε):

dsc0669av4.jpg

Αυτά τα ολίγα, ο,τιδήποτε ερωτήσεις έχετε, εδώ είμαστε :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

πωρεε Πετρο τι μας εκανες...καλοριζικη! φοβερη ειδικα το dell απο πισω βγαζει ματι...και αν καταλαβα καλα παιζει νικελακι στην οθονη η μου φαινεται..πολυ μπροστα λεμε..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, θέλω να ευχαριστήσω τον Θεό και την οικογένειά μου και τα ρέστα... :hehe:

Να ευχαριστήσω επίσης και τον .38-.45 για τις φωτό, τον dorkcount για το φαγητό που ξεκινάει να μαγειρεύει as we speak και τον "όμορφο" για την ψυχολογική υποστήριξη (και την βοήθεια στο κουβάλημα από τη δουλειά).

Αρχική απάντηση από pcfreak111

Τελικά πόσων ιντσών είναι η νέα και μεγάλη Dell?????

Hint: το μοντέλο φαίνεται στην πρώτη φωτό ;)

’ντε να το πάρει το ποτάμι: η παλιά μου οθόνη είναι 20" normal aspect ratio (1600x1200) και η καινούρια είναι 27" widescreen (1920x1200).

Link to comment
Share on other sites

καπετανιο,πιο πολυ μου αρεσει η μοκετα,τετοια περασα στην εκκλησια της ΠΑΝΑΓΙΑΣ πριν μια εβδομαδα:inlove: κατα τα αλλα τα λογια ειναι περιτα,τελεια παρουσιαση και φοτο:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.