Jump to content



Το νέο ποντίκι του Chosen


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

με γεια και καλοδουλευτη!

αν και μου φαινεται λιγο μεγαλη...

τωρα εκανα την μεταβαση απο 15" σε 17" και τις πρωτες μερες ψιλοστραβωνομουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

Ωραίο mousepad πήρες~!~!

Καλορίζικη!!!!

Φωτό εν ενεργεία δεν έχει????

Ο άλλος μου έλεγε να βγάλουμε κι άλλες φωτό, αλλά την είχα ήδη 45' έξω από το κουτί, χωρίς να έχω παίξει UT2004 σ'αυτήν και είχα αρχίσει να τρέμω :D

Θα βγάλω κι άλλες το απόγευμα.

Αρχική απάντηση από mariosalice

27" !!! Ωραίες φωτο. Από χαρακτηριστικά τι λέει?

Δηλαδή τι panel έχει και ποια τα υπέρ και τα κατά κτλ. Ξέρεις...

Α πολλά θες, δεν έχω ιδέα από αυτά. Μόλις την είδε ο dorkcount, μου λέει "καλά ρε, την 27άρα πήρες που έχει το Χ panel;" και η αντίδραση μου ήταν "err.... what?".

Με μια πρώτη ματιά που ρίξαμε στο menu, έχει ρυθμίσεις που δεν έχω ξαναδει σε OSD οθόνης υπολογιστή. Θα βγάλω κι άλλες φωτό και θα τις ανεβάσω το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη και καλοδούλευτη!

Μια ερωτησούλα μόνο: Δεν είναι λίγο δεσμευτική η native ανάλυση της οθόνης σου; Εννοώ ότι π.χ. για οποιοδήποτε νέο game θα θες τρελό hardware για να παίζεις με όλα full και να τη χαίρεσαι... Εκτός και αν την πήρες για άλλους λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77 [Χθες, στις 22:49]

Καλορίζικη και καλοδούλευτη!

Μια ερωτησούλα μόνο: Δεν είναι λίγο δεσμευτική η native ανάλυση της οθόνης σου; Εννοώ ότι π.χ. για οποιοδήποτε νέο game θα θες τρελό hardware για να παίζεις με όλα full και να τη χαίρεσαι... Εκτός και αν την πήρες για άλλους λόγους.

Ίδια ανάλυση με τις 24-άρες έχει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Georgesod

Ίδια ανάλυση με τις 24-άρες έχει

Και πάλι ρε συ 1920*1200 δεν είναι μικρή ανάλυση! :p

Θεωρώ πραγματικά πως σε 1680*1050 θα χρειάζεται να έχεις και κανα φιλτράκι ΟΝ γιατί...το μέγεθος της οθόνης είναι XXL :D

Εδώ εγώ βάζω 1440*900 και πάλι θέλω φίλτρα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.