Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

τελικα εχω μαυρισει ρει...μας ηπιε ολες τις μπυρες ο ατιμος ο πιστολερο...:hehe:

Πως εισαι ετσι ρα; Το πιστευεις οτι ρωτησα τον Γιωργο να μου πει ποιος ειναι αυτος ;αχαχαχαχα

αγνωριστος φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Και ένα μίνι-ριβιού:

Κρέμα Βοστώνης................. 10/10, All time classic.

Κρέμα Βαυαρίας................... 6/10, Δεν είχε κατι πρωτότυπο να προσφέρει.

Black Forrest....................... 9/10, Αγριοκέρασο, ωραία γεύση, κατι διαφορετικό.

Μηλόπιτα........................... 10/10, Απο άλλο πλανήτη...

Μηλο-Κανέλα...................... 9/10, Στο δρόμο που χάραξε η μηλόπιτα!

Πριν απο κάθε ντόνατ, υπήρξε πάυση 30 δευτερολέπτων, και ξέπλυμα στόματος με νερό βρυσης.

Ολα τα ντόνατ είχαν στρογγυλό, σχεδόν τέλειο σχήμα περιμέτρου 8-9 εκατοστών και ζύγιζαν περίπου 90 γραμμάρια. Μόνη εξαίρεση η μηλόπιτα που ήταν τριγωνικού ισοσκελούς σχήματος με βάρος ~ 100γρ.

Συμβουελυθείτε το μάνιουαλ του οισοφάγου σας για συμβατότητες. Ουδεμία ευθύνη φέρουμε αν είστε καταπιόλες και λαίμαργοι. :p

Δυστυχώς η εταιρεία δεν μας παραχώρησε κανενα απο τα παραπάνω δείγματα για ριβιού, και θα πρέπει να ξηλωθούμε περαιτέρω για ριβιού των υπολοιπων ντόνατς... Αν θέλετε να συνδράμετε στην προσπάθεια να γίνουμε 800 κιλά αηδίες, στείλτε φταλέ στο PayPal να το προχωρήσουμε :p

Link to comment
Share on other sites

μηπως αντι για νερο βρυσης να χρησιμοποιουσατε απιονισμενο?

δοκιμασατε 2 μαζι σε διαταξη SLI και αν ναι,το αποτελεσμα αξιζει?

περα απο τα 8αρια,βγαινουν και σε 12αρια?

α,και τελος,ξερουμε ποτε και αν θα ειναι διαθεσιμα στην Πατρα?

επισης ρολο test rig ποιος ανελαβε? θυμιζω οτι πρεπει να ειναι το ιδιο καθε φορα για αξιοπιστια των μετρησεων..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Βρίσκομαι στη μέση ενος cheeseburger deathmatch..

Οι κανόνες ειναι απλοί: Οποιος φάει τα περίσσότερα σε μια ώρα...

Ο χαμένος τα πληρώνει ολα.

Σκόρ αυτη τη στιγμή: 8-6 υπέρ μου.. Υπερ πίστεως και πατρίδας. Αδέρφια αν δεν ακουσετε απο εμενα τις επομενες ώρες ελατε 4 να με μαζέψετε... :p

Και για τους άπιστους

post-4482-1416073555,6294_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.