Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Να φανταστω 80 γραμμαριων το ένα?

Αχ νέα γενια τα θέλει όλα έτοιμα στο πιάτο...

δεν τα θέλω έτοιμα αλλά δεν έχω χοιρινό να το σφάξω επιτόπου και να βγάλω μπριζόλες και ότι άλλο θέλω ....

και όσο με τα καλαμάκια θα φάτε ξύλο εγώ έτσι τα έμαθα και όχι σουβλάκι και τα άλλα με την πίτα να τα λέμε κοτόγυρα ,πιτόγυρα και ότι άλλο εγώ τα λέω σουβλάκια ...

Link to comment
Share on other sites

δεν τα θέλω έτοιμα αλλά δεν έχω χοιρινό να το σφάξω επιτόπου και να βγάλω μπριζόλες και ότι άλλο θέλω ....

και όσο με τα καλαμάκια θα φάτε ξύλο εγώ έτσι τα έμαθα και όχι σουβλάκι και τα άλλα με την πίτα να τα λέμε κοτόγυρα ,πιτόγυρα και ότι άλλο εγώ τα λέω σουβλάκια ...

εγώ δε σου είπα να σφάξεις χοιρινό σου είπα να αγοράσεις πανσέτα και να τα κάνεις ...

Link to comment
Share on other sites

Να ριξω λιγο λαδι στην φωτια περι πιτσας λοιπον :p

Συνοικιακη απο καλλιθεα και μαλιστα οι 2 πανε 12,90!

img2230z.jpg

img2229vo.jpg

img2228q.jpg

img2226ao.jpg

edit: συγνωμη για το τεραστιο μεγεθος αλλα εγινε στο φτερο πριν φυγω για δουλεια το upload και δεν προλαβα να κανω resize!

Link to comment
Share on other sites

Πετρο δεν μπορω να πω οτι ειναι κορυφη, αλλα με τετοια τιμη ειναι μια πολυ καλη επιλογη! Εμενα μου αρεσε προσωπικα!

Εχω μεγαλη αδυναμια στην Ζεας αλλα με 18,70 την γιγας δεν παμε πουθενα....

Link to comment
Share on other sites

εγώ ειλικρινά απορώ πάντως που βρίσκετε την ψυχραιμία να τα έχετε όλα αυτά που κατα καιρούς ανεβάζετε μπροστά σας και αντί να τους ορμήξετε να τα φάτε κάθεστε και τα βγάζετε φωτογραφίες :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.