Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Ρε σεις κάποιος εδώ δεν είχε προτείνει πριν κανα χρόνο μια συνταγή όπου χρησιμοποιούσε αλεσμένη βρώμη και έφτιαχνε κάτι σαν κρέπα; Δε μπορώ να το βρώ

Ασπραδι αυγου και βρωμη μαζι με ελαχιστο αλατι. Mix n dry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μπαίνει νοέμβρης. 2 χρόνια απο τότε που ασχολούμαι σοβαρα με τα βάρη. σα να μη περασε μια μερα!

:jump::jump::jump:

Ελπίζω να μην εννοείς πως δεν έχεις δει κανένα απολύτως αποτέλεσμα!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα έχεις δίκιο. αυτος ο γραπτός λόγος πως μπορει να παρερμηνεύσει!!!!

εννοώ οτι έχω ακόμη όρεξη και δεν τα έχω παρατήσει.

Από 70 κιλά έχω παει 77 και πλέον δε παίρνω ούτε γραμμάριο οσο και να φάω, παίρνω νερά και ξαναχάνω, μπορεί να πάω και 80 κιλα για ένα μήνα μετά ξανα παλι 77.

Σε 1.73 ύψος αυτά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γυμνάζομαι τέσσερα χρόνια σε γυμναστήριο και έχω φτάσει το σώμα μου σε καλό επίπεδο! Οταν άρχισα δεν μπορούσα να κάνω ούτε 20 κιλά + μπάρα και τώρα μπορώ και κάνω τα 90 χ 8 για παράδειγμα.

ειμαι 27 χρονών , 1,85 και 90kg. Το σωματικό μου λιπος δεν το έχω μετρήσει αλλα δεν με καίει κιόλας να το μάθω , μπορώ να δω τους τέσσερις κοιλιακούς μου και δεν ενδιαφέρομαι για 6pack κλπ , όχι οτι θα με χαλούσε αλλα δεν ειναι ο βασικός μου στόχος αυτή τη στιγμή. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλα αν δεν επιτρέπεται η ερώτηση παρακαλώ να διαγραφεί. Που μπορώ να μάθω ποιες ουσίες κατατάσονται στα αναβολικά και ποιες ειναι παράνομες στην Ελλάδα? Υπάρχει περίπτωση να συνταγογράφησει κάποιος γιατρός νόμιμα Deca durabolin ?:hmm:

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γυμνάζομαι τέσσερα χρόνια σε γυμναστήριο και έχω φτάσει το σώμα μου σε καλό επίπεδο! Οταν άρχισα δεν μπορούσα να κάνω ούτε 20 κιλά + μπάρα και τώρα μπορώ και κάνω τα 90 χ 8 για παράδειγμα.

ειμαι 27 χρονών , 1,85 και 90kg. Το σωματικό μου λιπος δεν το έχω μετρήσει αλλα δεν με καίει κιόλας να το μάθω , μπορώ να δω τους τέσσερις κοιλιακούς μου και δεν ενδιαφέρομαι για 6pack κλπ , όχι οτι θα με χαλούσε αλλα δεν ειναι ο βασικός μου στόχος αυτή τη στιγμή. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι αλλα αν δεν επιτρέπεται η ερώτηση παρακαλώ να διαγραφεί. Που μπορώ να μάθω ποιες ουσίες κατατάσονται στα αναβολικά και ποιες ειναι παράνομες στην Ελλάδα? Υπάρχει περίπτωση να συνταγογράφησει κάποιος γιατρός νόμιμα Deca durabolin ?:hmm:

ευχαριστώ

Και να βρεθεί καποιος θα σου ελεγα μακρια. Δεν αξιζει ο κοπος. Ειδικα για deca, αν δεν εχεις καλη βάση τεστοστερονης στον κυκλο, θα ψαχνεις τα @@ με μικροσκόπιο και οταν βγεις off θα κανεις σαν γυναικα σε περιοδο.

Γενικα τα ΑΑΣ κατατάσονται πλεον στα ελεγχόμενα συνταγογραφουμενα φαρμακα που ΔΕΝ τα παιρνεις ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Και να βρεθεί καποιος θα σου ελεγα μακρια. Δεν αξιζει ο κοπος. Ειδικα για deca, αν δεν εχεις καλη βάση τεστοστερονης στον κυκλο, θα ψαχνεις τα @@ με μικροσκόπιο και οταν βγεις off θα κανεις σαν γυναικα σε περιοδο.

Γενικα τα ΑΑΣ κατατάσονται πλεον στα ελεγχόμενα συνταγογραφουμενα φαρμακα που ΔΕΝ τα παιρνεις ευκολα.

Ωραία thanks αν και έτσι κ αλλιώς δεν θα έπαιρνα ποτέ κάτι αν πρώτα δεν ειχα κάνει ερευνα για αυτό , αλλα ρωτάω για τον νόμιμο τρόπο αν υπάρχει γιατι ειχα μια συζήτηση με ενα φίλο και αναφέρθηκε στο οτι γινεται , οπότε μαλλον θα ηταν μια περίπτωση απο αυτές. Πάντως προσωπικά θεωρώ αυτές τις ουσίες άδικος κόπος αφού αν δεν τις συνεχίσεις δεν θα εισαι ποτέ ξανά όπως θα εισαι με αυτές , άρα μια του κλέφτη δυο του κλέφτη κάποτε θα την πατήσεις με κάποιο σοβαρό side effect και αν όχι μπορεί να σου βγει κάποιο πρόβλημα στα 40-50.:nada:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία thanks αν και έτσι κ αλλιώς δεν θα έπαιρνα ποτέ κάτι αν πρώτα δεν ειχα κάνει ερευνα για αυτό , αλλα ρωτάω για τον νόμιμο τρόπο αν υπάρχει γιατι ειχα μια συζήτηση με ενα φίλο και αναφέρθηκε στο οτι γινεται , οπότε μαλλον θα ηταν μια περίπτωση απο αυτές. Πάντως προσωπικά θεωρώ αυτές τις ουσίες άδικος κόπος αφού αν δεν τις συνεχίσεις δεν θα εισαι ποτέ ξανά όπως θα εισαι με αυτές , άρα μια του κλέφτη δυο του κλέφτη κάποτε θα την πατήσεις με κάποιο σοβαρό side effect και αν όχι μπορεί να σου βγει κάποιο πρόβλημα στα 40-50.:nada:

Αν κανεις σοβαρή χρηση και οχι καταχρηση δεν υπάρχουν σοβαρα side effects. Οποιος εχει την αντιθετη γνώμη, show me the bodies. Ακομα και οι περιπτώσεις που επήλθαν θανατοι σε χρηστες με τεράστιες ποσότητες, ηταν απο παράπλευρα φάρμακα, διουρητικα, οπιούχα αναλγητικα/ναρκωτικα, ινσουλινη ή/και αυξητικη ορμόνη. Τα ΑΑΣ εν γένει και μιλαμε για τα βασικα ΑΑΣ οχι κατι εξωτικα lab experiments σαν την Methyltrienolone, δεν ενεχουν μεγάλους κινδυνους.

Αλλα οπως ειπες, δεν αξιζει τον κοπο. Μπαινεις σε μια διαδικασία που δεν την χρειάζεταο το 99% των εξασκούμενων. Αμα μιλουσαμε για πρωταθλητισμο, εκει ειμαι υπερ της χρησης υπο ιατρικη παρακολουθηση. Αφου παιρνουν που παιρνουν τουλαχιστον ας γινει με καποιο διχτυ ασφαλείας οσον αφορα την υγεια

Link to comment
Share on other sites

έχω ακούσει και για περιστατικά που τα φάρμακα που πέρνανε στο τέλος στα χέρια τους ήταν για τα κλάμματα και γενικά παγκόσμια βλέπω μια τάση στα μαιμου φάρμακα απο εταιρείες.

Για παράδειγμα το άναβαρ που ήταν πολύ βαρυ και με τρομερά αποτελέσματα σε ελάχιστα μιλιγραμμάρια, 2014 πλεον μπορεί να δεις άτομα να παιρνουν 5πλάσιες ποσότητες χωρίς αποτελέσματα ή απλά να γεμίζουν νερά.

Εδώ ελλάδα τούρκικα και ρουμάνικα προιόντα βλέπω και δε ξέρω πως μπορει να βαθμολογηθούν ποιοτικά....καθώς βλέπω άπειρους μπόγους πρησμένους να κυκλοφορούν με νερουλά και θολά μπράτσα και βυζγιά ενώ υποστηρίζουν οτι παιρνουν καθαρη τεστο.

Link to comment
Share on other sites

έχω ακούσει και για περιστατικά που τα φάρμακα που πέρνανε στο τέλος στα χέρια τους ήταν για τα κλάμματα και γενικά παγκόσμια βλέπω μια τάση στα μαιμου φάρμακα απο εταιρείες.

Για παράδειγμα το άναβαρ που ήταν πολύ βαρυ και με τρομερά αποτελέσματα σε ελάχιστα μιλιγραμμάρια, 2014 πλεον μπορεί να δεις άτομα να παιρνουν 5πλάσιες ποσότητες χωρίς αποτελέσματα ή απλά να γεμίζουν νερά.

Εδώ ελλάδα τούρκικα και ρουμάνικα προιόντα βλέπω και δε ξέρω πως μπορει να βαθμολογηθούν ποιοτικά....καθώς βλέπω άπειρους μπόγους πρησμένους να κυκλοφορούν με νερουλά και θολά μπράτσα και βυζγιά ενώ υποστηρίζουν οτι παιρνουν καθαρη τεστο.

Αυτό το έχω ακούσει κ εγώ απο καλή πηγή , οτι πλεον τα φάρμακα που κυκλοφορούν ειναι ΟΛΑ μαιμού και αν σταθείς τυχερός θα πάρεις το "λιγότερο μαιμού" απο θέμα αποτελεσματικότητας . Επίσης οτι οι ποσότητες της ενεργής ουσίας ειναι διαφορετικές σε κάθε χάπι γιατι οι "διαχωριστές" ? δεν θυμάμαι πως το ειπε, που έχουν τα παράνομα εργαστήρια δεν ειναι high-end , ούτε δινουν την απαραίτητη προσοχή, με αποτέλεσμα το ένα χάπι να έχει μισή ενεργή ουσία , το άλλο λιγο παραπάνω και πάει λέγοντας, γιαυτό και καμια φορά τυχαίνει μια παρτίδα χάπια να ειναι μπόμπα και η άλλη κόφα. Δεν έχει προσωπική εμπειρία αλλα αυτός που τα έλεγε ήξερε τι έλεγε..

:hehe: :hehe:

:laughing::laughing:

Πάντως ο Λαζαρ αν τον δούμε πριν τα φάρμακα φαίνεται οτι δεν θα πλησίαζε ουτε στο ελάχιστο της σημερινής του κατάστασης. Dont call me captain obvious, φυσικά και δεν θα την πλησίαζε , αλλα αυτό που λεω ειναι οτι άλλοι χωρίς φάρμακα ειναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση απότι ηταν αυτός και βλέπεις να κάνει τέτοιο ντόρο που ουσιαστικά οι κοιλιακοί του ειναι ξεχωριστοί ας πούμε απο θέμα συμμετρίας, κάτι που δεν φτιάχτεται με καμία ουσία, ειναι γενετικό.

Link to comment
Share on other sites

έχω ακούσει και για περιστατικά που τα φάρμακα που πέρνανε στο τέλος στα χέρια τους ήταν για τα κλάμματα και γενικά παγκόσμια βλέπω μια τάση στα μαιμου φάρμακα απο εταιρείες.

Για παράδειγμα το άναβαρ που ήταν πολύ βαρυ και με τρομερά αποτελέσματα σε ελάχιστα μιλιγραμμάρια, 2014 πλεον μπορεί να δεις άτομα να παιρνουν 5πλάσιες ποσότητες χωρίς αποτελέσματα ή απλά να γεμίζουν νερά.

Εδώ ελλάδα τούρκικα και ρουμάνικα προιόντα βλέπω και δε ξέρω πως μπορει να βαθμολογηθούν ποιοτικά....καθώς βλέπω άπειρους μπόγους πρησμένους να κυκλοφορούν με νερουλά και θολά μπράτσα και βυζγιά ενώ υποστηρίζουν οτι παιρνουν καθαρη τεστο.

H testo σε μεγαλες ποσοτητες κραταει νερα, λογο αροματοποιήσης σε οιστραδιολη. Μονο τα DHT based αναβολικα ειναι στεγνα και λιγοτερο αποτελεσματικα σε ογκο, λογο ελλειωης αρωματοποιήσης. Δεν εχετε αναρωτηθει καθόλου γιατι στα μοσχάρια δινουν κοκτέιλ οιστογόνων/τεστοστερονης για να βαλουν κρεας; ;)

Link to comment
Share on other sites

:drool::drool:

Και τι δεν θα δινα για ενα test run εκει,πολύ όμορφα στημένη η πίστα,πολύ δύσκολη και μεγαλύτερη εντύπωση μου έκαναν οι δοκιμασίες....πολύ έξυπνο!

Εννοείται πως ο τυπος κάνει αερόβια,φαίνεται και απο το σώμα άλλωστε....ειδικά για grip με μονο bodyweight χτίζεις τρελή δύναμη...

ΕΔΙΤ: Μια τρομερή άσκηση που είχα πετύχει των shaolin:

[ame]www.youtube.com/watch?v=j26rnqGvtMk[/ame]

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.