Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

sure about that?

Γιατί ούτε με το πλάι δεν μπορεί να πάει να δεν κάνεις προπόνηση 15 φορές την κάθε στροφή....

http://youtube.com/watch?v=usQi1peqQOs

http://youtube.com/watch?v=g5nzEax87lw

Η παρουσίαση του Audi στο 5:15 1ο vid απλά τρελάινει... :worship:

H Merc φαίνεται έβαλε εναν υπερβολικά δυνατό κινητήρα σε ένα τόσο μικρό αμάξι, no wonder το traction control τα παίζει, ενώ για το M3 δεν χρειάζεται καν να μιλήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

φοβερο εσωτερικο λεμε με απιστευτα χρωματα...τωρα σαν design δεν θα λεγα οτι μου αρεσει...ασε που το μπερδευεις δεν κρατησε χαρακτηρα...στην φωτο αυτη δειχνει ωραιο αλλα στο βιντεακι απροσωπο τελειως

Link to comment
Share on other sites

Οι jags ιμο χάσανε το χαρακτήρα τους. Εγώ τις είχα στο μυαλό μου σαν λιμουζίνες .Χλιδάτες μέσα, σουπερ άνετες, ΤΕΡΑΣΤΙΟ χώρο πίσω -γιατί θα σε πηγαίνουν άλλοι στη δουλειά- κτλ.

Από ένα σημείο και μετά σχεδιαστικά γίνανε πολύ μέτριες με την έννοια ότι απλά έγιναν άλλο ένα μεγάλο φουτουριστικό αυτοκίνητο.

Γενικά, όλα ίδια φαίνονται από ένα σημείο και μετά.Εκτός απ τις μπεμπες βέβαια :)

Daimler με τον ασημένιο ιαγουάρο FTW.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM

Οι jags ιμο χάσανε το χαρακτήρα τους. Εγώ τις είχα στο μυαλό μου σαν λιμουζίνες .Χλιδάτες μέσα, σουπερ άνετες, ΤΕΡΑΣΤΙΟ χώρο πίσω -γιατί θα σε πηγαίνουν άλλοι στη δουλειά- κτλ.

Από ένα σημείο και μετά σχεδιαστικά γίνανε πολύ μέτριες με την έννοια ότι απλά έγιναν άλλο ένα μεγάλο φουτουριστικό αυτοκίνητο.

Γενικά, όλα ίδια φαίνονται από ένα σημείο και μετά.Εκτός απ τις μπεμπες βέβαια :)

Daimler με τον ασημένιο ιαγουάρο FTW.

Ε καλά ρε παιδιά συγκρίνεται τώρα η S-type (αρχή του video) με την XF? Επιτέλους η jaguar άρχισε να ξυπνάει και να βλέπει ότι δεν ζούμε στα 80s...:p

S-type

jaguar_s-type.jpg

XF

jaguar-xf-concept-0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η XF μου κάνει σα νισαν-μαζντα. Χωρις να έχω κατι με τις παραπάνω μάρκες , απλά δε μου κάνουν για λιμουζοειδή.

Δε λέω ότι είναι άσχημο αυτοκίνητο, απλά δε ταιριάζει με την ιδέα που έχω εγώ για τις jag.

Αντίστοιχα π.χ. και η cayenne, δεν είναι κακό αυτοκίνητο, αλλά είναι μακριά απ το φιλοσοφία της πορσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 13:28]

Εμένα η XF μου κάνει σα νισαν-μαζντα. Χωρις να έχω κατι με τις παραπάνω μάρκες , απλά δε μου κάνουν για λιμουζοειδή.

Δε λέω ότι είναι άσχημο αυτοκίνητο, απλά δε ταιριάζει με την ιδέα που έχω εγώ για τις jag.

Αντίστοιχα π.χ. και η cayenne, δεν είναι κακό αυτοκίνητο, αλλά είναι μακριά απ το φιλοσοφία της πορσε.

Εμενα μου εκανε για Lexus μολις το ειδα(σε θεμα εμφανισης)

Παντως ακομα κυκλοφορει η σιρα XJ που ειναι οι "πραγματικες Jaguar" με τιμες πανω απο τα 100Κ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.