Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Ωπα βρε φιλε...και τι δηλαδη προτεινεις εσυ για αυτοκινητο μεχρι 120 Χιλιαρικα...?

Εγω παιρνω 2 αυτοκινητα...μπορει και παραπανω..(αν παρω τον ερωτα silvia s15 :drool:)

Φυσικα εχουμε (λογικα) μεγαλη διαφορα ηλικιας...και διαφορετικο τροπο σκεψης στην επιλογη ενος αυτοκινητου..αλλα ομολογω πως θελω να ακουσω την γνωμη σου...

Το εχεις 120χιλιαρικα να παρεις αμαξι/α...τι θα επερνες ? και μην σκευτεις οικογενεια κτλπ..σκεψου καθαρα την παρτι σου..

Υ.Γ: Θα αλλαζα ολο το αμαξι...την ζαντα θα αφηνα μαμα ? :whip:

Δεν σου αρεσει τωρα αυτο το αμαξι ?

http://www.veilside.com/veilsideusa/aero/nissan/350Zv3.htm

με αλλη ζαντα και αλλο χρωμα

καγκουριαρη ελεος :p

Link to comment
Share on other sites

Ωπα βρε φιλε...και τι δηλαδη προτεινεις εσυ για αυτοκινητο μεχρι 120 Χιλιαρικα...?

Εγω παιρνω 2 αυτοκινητα...μπορει και παραπανω..(αν παρω τον ερωτα silvia s15 :drool:)

Φυσικα εχουμε (λογικα) μεγαλη διαφορα ηλικιας...και διαφορετικο τροπο σκεψης στην επιλογη ενος αυτοκινητου..αλλα ομολογω πως θελω να ακουσω την γνωμη σου...

Το εχεις 120χιλιαρικα να παρεις αμαξι/α...τι θα επερνες ? και μην σκευτεις οικογενεια κτλπ..σκεψου καθαρα την παρτι σου..

Υ.Γ: Θα αλλαζα ολο το αμαξι...την ζαντα θα αφηνα μαμα ? :whip:

Δεν σου αρεσει τωρα αυτο το αμαξι ?

http://www.veilside.com/veilsideusa/aero/nissan/350Zv3.htm

με αλλη ζαντα και αλλο χρωμα

Φίλε μου σόρρυ που επεμβαίνω στη συζήτησή σας, αλλά καθένας έχει τα γούστα του.

Άλλος θέλει αμάξι για να είναι χωμένος μέσα στα μπάκετς και να πηγαίνει με το πλάι από στροφή σε στροφή (βλέπε 350Ζ κλπ.) και άλλος θέλει αμάξι για να ταξιδεύει ατσαλάκωτος με μεγάλες ταχύτητες, αθόρυβα και χωρίς κόπο (βλέπε Μ5, S5 κλπ.)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου σόρρυ που επεμβαίνω στη συζήτησή σας, αλλά καθένας έχει τα γούστα του.

Άλλος θέλει αμάξι για να είναι χωμένος μέσα στα μπάκετς και να πηγαίνει με το πλάι από στροφή σε στροφή (βλέπε 350Ζ κλπ.) και άλλος θέλει αμάξι για να ταξιδεύει ατσαλάκωτος με μεγάλες ταχύτητες, αθόρυβα και χωρίς κόπο (βλέπε Μ5, S5 κλπ.)

Μα ποιος σου ειπε οτι δεν μπορεις να ταξιδεψεις με το z ?:daisy:

Και ναι συμφωνω μαζι σου...για τα γουστα του καθενος :)

Οσο για το πλαι στη στροφη...γινονται μονο εκτως των ελληνικων δρομων,Ελληνας οδηγος=road killer:TD:

Η και σε καμια παραλιακη αμα ειναι αδεια..(για να μην εχεις ατυχηματα)

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις 120χιλιαρικα να παρεις αμαξι/α...τι θα επερνες ? και μην σκευτεις οικογενεια κτλπ..σκεψου καθαρα την παρτι σου..

Nissan GT-R και Alfa 159 2.4JTD. ΤελοC.

Μα ποιος σου ειπε οτι δεν μπορεις να ταξιδεψεις με το z ?:daisy:

Η κοινη λογικη. Καγκουρεϊκο πισωκινητο με αναρτησεις-κουτσουρα, χαμηλωμενο τερμα, ανευ προκαταλυτων/καταλυτων, με μπουρι της σομπας και οσο πιο τονισμενο ηχο στον κινητηρα γινεται <> Ταξιδια

Link to comment
Share on other sites

Με 120 χιλιαρικα? Την all time classic 911 ή μια Μ5 που και αερα παει και μπορω να βαλω και 2 ανθρωπους μεσα για ενα ταξιδι. Αλλα μην το κανουμε προσωπικο διαλογο το thread (δεν εχω προβλημα, αλλα μπορει να εχουν οι υπολοιποι). Τελος παντων τα ιαπωνικα αυτοκινητα δεν ειναι του γουστου μου, ποσο μαλλον με τις μετατροπες που αναφερεις. Οπως καταλαβαινεις ειμαι γερμανοφιλος, οποτε αποκλειεται να συμφωνησουμε.

Οσο για την διαφορα ηλικιας, δε νομιζω οτι ειναι τοσο μεγαλη. Αν εισαι σε ηλικια να οδηγεις, δεν ειναι καθολου μεγαλη.

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτομαι συνεχεια :flag:

Με ενα τετοιο και ενα Daihatsu Cuore,εισαι καλυμμενος(αφου μαλλον κανεις απο μας δεν θα τρεξει ποτε στην F1 ή στο WRC και ελαχιστοι ισως μπορεσουν καποια στιγμη να αποκτησουν ενα supercar)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσο κάνει, ε? :p Αλλά είναι απλά απίστευτο..

Μια τιμη που βρηκα για το 301,ειναι 37500$

Υπαρχει και το 401 που ξεκιναει απο 52000$ και θα βγει λεει και το 201 που θα ειναι "φθηνο 301" για home users.

Φαινονται πολυ καλα και πρεπει να ειναι.Αλλιως πως εκλεισαν συμβολαιο 67εκ $ με τον αμερικανικο στρατο ??

ΥΓ το 401 ειναι οτι πρεπει για drift στο Grid με το "racer" οδηγο :sick:

Link to comment
Share on other sites

Αν και τα πορσικά τα θεωρώ ως το ΑΠΟΛΥΤΟ συμβολο νεοπλουτισμό και το 90% χαραμίζονται, αυτο εδω απλα ειναι απο τα πιο όμορφα αμαξια που εχουν δει τα ματακια μου....

TECHART GTstreet RS

TECHART_GTstreet_RS_003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.