Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

ε ναι, αλλά που λεφτά για τιμόνι :/...

η ******* του keybrd δεν είναι τόσο οι διορθώσεις και το γκάζι, αλλά ιμο τα φρένα. Δε γίνεται να θες να πας πίτα και να μη μπλοκάρεις...ηλεκτρονικά οφ πάντα....

Link to comment
Share on other sites

Με το keyboard ήμουν στο 2:18 περίπου να πώ την αλλήθεια...

Στο s-άκι πάντως του κατεβάζω απάνωτά από 6η σε 2αρα, αν προλαβαίνω πρίν στρίψω ή αλλίως μέχρι 3η και την 2άρα μέσα στο s-άκι από το ένα κέρμπ στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

να το βασταει λετε το πεντιουμ3 στο χωριο? εχει μια 6200 πανω και το μονο παιχνιδι που τρεχει ειναι v-rally 3. ολιγον μουφα δλδ. δεν ειναι κατατοπιστικο καθολου στο σαιτ η μπεμπα. τι θα πει θα τρεχει σε ολα τα συστηματα με παραθυρα?τεσπα σε μιαμιση ωρα που θακατεβει θα πεσει λειωσημο....(στο καινουριο πισι)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86

να το βασταει λετε το πεντιουμ3 στο χωριο? εχει μια 6200 πανω και το μονο παιχνιδι που τρεχει ειναι v-rally 3. ολιγον μουφα δλδ. δεν ειναι κατατοπιστικο καθολου στο σαιτ η μπεμπα. τι θα πει θα τρεχει σε ολα τα συστηματα με παραθυρα?τεσπα σε μιαμιση ωρα που θακατεβει θα πεσει λειωσημο....(στο καινουριο πισι)

μια χαρα παιζει...

και εγω 6200 εχω (και μαλιστα την AGP εκδοση)

το δοκιμασα αλλα δεν ειμαι για τετοια εγω...

θα σπασω κανα keyboard στα νευρα μου :p

Link to comment
Share on other sites

αποτι ειδα στο νετ το εφτιαξε η 10tacle αυτη που εφτιαξε το gtr2 και το race:the wttc niiiiiiiiiiiiiiiiiice!!!! :T:

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

μια χαρα παιζει...

και εγω 6200 εχω (και μαλιστα την AGP εκδοση)

το δοκιμασα αλλα δεν ειμαι για τετοια εγω...

θα σπασω κανα keyboard στα νευρα μου :p

ε, ναι αλλα αν θυμαμαι καλα εχεις εναν νορθγουντ στο χωριο εχω πεντιουμ3 και οσο αστειο και αν ακουγεται κοβει την 6200....:p πχ στο 3δμαρκ 2005 η καρτα μπορει 1200 και στο συστημα μου πιανει 700:alien:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ύστερα απο σύντομο κάψιμο με Logitech G25 έχουμε και λέμε.

Για την Nurbugring Sprint με όλα OFF, 19"αρες και Bilstein......... 2'09"33 :D

Αλλα πέφτει και αρκετα ακόμα, μολις το ριξω κάπως θα βάλω και screeny!

Link to comment
Share on other sites

Η μηχανή είναι από το GTR2 ρε παίδες... :p

Ακόμη και το interface είναι σχεδόν ίδιο!

Όσοι έχετε παίξει GTR2 θα καταλαβαίνετε γιατί είναι και αυτό τόσο δύσκολο στο χειρισμό με πληκτρολόγιο...

Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε και καλο θα ηταν να διορθωθεί ο τρόπος σου, καλή χώνεψη.

Δεν νομίζω πως τέτοιος χρόνος ειναι εφικτός για την μεγάλη και οποιος εχει ασχοληθει λιγάκι

μπορεί να το καταλάβει πως απλα έγινε τυπογραφικο λάθος.

Θα μπορούσες να μου στείλεις ενα πμ να το διορθώσω.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε μη ταραζεσαι...ετσι ταραχτηκα και γω οταν το ειδα.....αλλα καηκε ο κ...ς να δω που χανω 6'' ...και επειδη ειμαι καμμια 10 χρονια online drive sims....μου φανηκε παραξενο.

Ο τροπος ηταν μια χαρα....εκτος αν τα αστεια τα κανεις σοβαρα....αν ελεγα κατι σοβαρα δεν θα σου μιλαγα ετσι.

(οσο για το καλη χωνεψη...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εχω γεμιστα)

post-1956-1416073198,9163_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος σου δεν ήταν και τόσο αστείος πάντως.. Anyway δεν τίθεται θέμα, ολα καλα.

@tolis86 δυστυχως σε κατι τέτοια sims η τιμονιέρα ειναι αγιο δισκοπότηρο... Πολύ δύσκολο εως ακατόρθωτο να ξεπεράσεις χρόνο τιμονιέρας με το πληκτρολόγιο...

Link to comment
Share on other sites

gamepad με αναλογικα εχω... το καλυτερο μου μεχρι τωρα ειναι 2:25 αλλα ξερω που χανω τα περισοτερα δευτερολεπτα....νευριαζω και αυτο φταει πιο πολυ...με οδηγει σε καινουριο λαθος.. τεσπα δε τρεχω σε προταθλημα θα προσπαθησω κιαλλο...παιζω 4,5 παιχνιδια με αυτοκινητα και ταχω μπερδεψει λιγο... δλδ αλλο αυτο αλλο το rbr αλλο το carbon...ειναι καπως.... τεσπα.... παντως με ολα τα βοηθηματα οφ ειναι πολυ μα πολυ διασκεδαστικο.... ποσο πολυ ζηλεβω τον κλαρκσον δε λεγεται.... η απολητη δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.