Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

Ας συνεχισουμε εδω την κουβεντα μας για το παιχνιδακι της ΒΜW.

με μια πρωτη επαφη που επαιξα κανα μισαωρακι ειδα οτι ειναι αρκετα καλο.

αρκετα αληθοφανες........για να το απολαυσουμε ομως θελει ακριβεια στις κινησεις.....

δεν ειναι τυχαιο αλλωστε που εβαλαν τις κορυφαιες τιμονιερες απο default στις ρυθμισεις του παιχνιδιου.

με το πληκτρολογιο λοιπον που δοκιμασα ηθελε πολυ ωρα να συνηθισω να τσιμπαω το γκαζι στη στροφη......αυτο ηταν το κυριως προβλημα μου.

κατα τα αλλα εκανα και ενα γυρο στο 2:50 και αυτος ειχε και ενα τετακε μεσα αλλα πιστευω οτι μπορω να το παω και καλυτερα γιατι σε καποιες στροφες εμπαινα με λιγοτερα.

πιστα nurburgringGP

ολα τα ηλεκτρονικα off

και standard suspension

post-596-1416073194,2101_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

A για αυτό δεν μπορουσα να κάνω μπάντες είχε και TC....

Δεν το χα δει :D

Τεσπά με TC level2 και

manual ταχυτητες

και πληκρολογιο (με πληκρολογιο δεν παιζεται καλα αυτό πάντως)

απο μενα

1.51.1 η μικρή

2.28.2 η μεγάλη

θα δοκιμάσω και με TC off...

Link to comment
Share on other sites

Boys είναι κανείς για online? ρωτάω γιατί είμαστε κάμποσοι που παίζουμε online σε πρωταθλήματα χρόνια τώρα. Αν ενδιαφέρεται κανείς και θέλει και γουστάρει ας το πει και θα είμαι δίπλα να βοηθήσω.

Δείτε καταρχήν το σύστημα που παίζουμε F1RST3

Διαβάστε τι κάνει και πως λειτουργεί... όσοι έχετε Rfactor ή F1Challenge είστε ΟΚ. Οι άλλοι μπορούν να το βρουν αν θέλουν και σε αυτό μπορώ να βοηθήσω.

Αυτή τη στιγμή είμαστε στον τελευταίο αγώνα του Megane Challenge (mod του RFactor) και τρέχουμε την Κυριακή το βράδυ. Μόλις τελειώσει αυτό θα ξεκινήσει άλλο με πιθανότητα μεγάλη να είναι το M3 Challenge.

Anyway κατεβάστε τον F1rst3 Client... δείτε τι γίνεται και εδώ είμαι σε ότι χρειαστείτε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω κατω απο 2:25 δεν μπορω να πεσω με τιποτα......μαλλον κανω λαθος το τελευταιο S-ακι πριν τον τερματισμο γιατι μπαινω με 2α και δυσκολευομαι να το ισιωσω γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 01:12]

δυσκολευομαι να το ισιωσω γρηγορα.

Μη μας κολαζεις βραδιατικα :T:

Αυριο θα το ψαξω κι εγω,γιατι εχουμε σκουριασει οδηγικως με αυτα τα τυπου-racing που κυκλοφορουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

παιδια εγω κατω απο 2:25 δεν μπορω να πεσω με τιποτα......μαλλον κανω λαθος το τελευταιο S-ακι πριν τον τερματισμο γιατι μπαινω με 2α και δυσκολευομαι να το ισιωσω γρηγορα.

αποκλείεται να χάνεις 5s τουλάχιστο απ το τελευταίο εσάκι :p

Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει στην τελευταία στροφή να μην κολάστώ να κατεβάσω δευτέρα λίγο πρίν την κορυφή και να την πάρω με τις πόρτες :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 02:27]

αααααααα..

ε πες ότι είσαι με πληκτρολόγιο... :p

απο την αρχη το λεω......ειναι τοσο χαλι να ζυγιζεις το γκαζι με τα πληκτρα.......ακομα και το τιμονι δεν κοβει με ακριβεια.....

οσοι εχετε τιμονιερες εχετε τρελο πλεονεκτημα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 02:22]

2:21 στην GP.....με πληκτρολογιο δεν πιανω με την καμια το 2:15:blink:

Με πληκτρολογιο δεν κατεβαίνει κάτω απο 2.20 η μεγάλη

ούτε σε μενα...και αυτο μια στις τοσες.

Edit : αστο το γκάζι, το τιμόνι δεν ρυθμιζεται με τίποτα με τα κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

απο την αρχη το λεω......ειναι τοσο χαλι να ζυγιζεις το γκαζι με τα πληκτρα.......ακομα και το τιμονι δεν κοβει με ακριβεια.....

οσοι εχετε τιμονιερες εχετε τρελο πλεονεκτημα

ουπςςςς....έχεις δίκιο :o

Δεν δοκίμασα ποτέ να το παίξω με πληκτρολόγιο..αλλά χάνεις σίγουρα κανένα 5άρι δεύτερα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.