Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

honda:

Κατι ειχα κανει και ειχε παιξει σε μενα...

Δοκιμασε να πατησεις extract με δεξι κλικ....η επισης δοκιμασε να το ανοιξεις μεσω winrar klp....

Κατι τετοιο ειχα κανει και το εκανε εξτρακτ....Για try it :)

Link to comment
Share on other sites

@gomar

Στην αρχή δεν το έκανα extract και προσπάθησα να το τρέξω μέσα από το winRar, μέτα προσπάθησα με δεξί κλικ -> Extarct to όνομα φακέλου, αλλά τπτ και πάλι...και πριν κάνεις αυτό το ποστ το έιχα στήλει ήδη στου δ%$##υ τη μάνα. :)

Thanks πάντως :)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται κλασσικό bug σε παιχνίδια του είδους... Θα έπεσες με φουλ ταχύτητα σε κανένα τοίχο και πέρασες από μέσα του, έτσι? Εγώ έκανα κάτι αντίστοιχο σε ένα παιχνίδι (ford challenge). Εκεί μάλιστα πείραζα και τα αυτοκίνητα, τους έβαζα τεράστια υποδύναμη και ροπή, μηδενικό αεροδυναμικό συντελεστή και έπιανα γύρω στα 4000 χλμ/ώρα (δεν έκανα λάθος στα μηδενικά).

Παρόλα αυτά, εμένα το παιχνιδάκι δεν παίζει καλά. Με τις ελάχιστες ρυθμίσεις και πάλι έχει τρομερή καθυστέρηση. Πρώτα πατάω το κουμπί να στρίψει και περνά κανα δευτερόλεπτο ή λίγο λιγότερο για να στρίψει τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Λοιπόν το κατέβασα από το επίσημο site (αν όχι αντιπρόσωπο :p ) και πάω να το κάνω install και πετάει αυτό

Ελέος, δεν θέλει να εγκατασταθεί με τίποτα...

αν πατήσεις παράβλεψη τι γίνεται; δεν συνεχιζει την εγκατασταση;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.