Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

πολυ ωραιο match παιδια..Ωραια και η τιμονιερα..

εγινε ενας πανικος στη πρωτη στροφη...αλλα μετα ξεκαθαριστηκαν οι θεσεις :p

Hayabusa δε παει αλλο φιλε μου....θες παντ η τιμονιερα..

Haitkostas : και εσυ το ιδιο......:p

Racer και tolis : Σας παω :)

Link to comment
Share on other sites

Hayabusa δε παει αλλο φιλε μου....θες παντ η τιμονιερα..

ρε συ, στην φάση που βγήκα πήγαινα για 2.22.3χχ...Αυτα τα ψιλοκολληματα με φαγανε...

Βασικά ξέθαψα ένα pad, της logitech και καποια στιγμη θα το δοκιμασω και αυτο :p

Link to comment
Share on other sites

καλα ητανε σιγα σιγα γινομαι και καλυτερος. οριακα θα επευτα στο 16... αντε να δουμε...αλλα θελω να ρωτησω, το δυσκολο ειναι να πεσω στο 16 ή να πεσω ακομα παρακατω? δλδ ο τοιχος ποιος ειναι? δλδ απαξ και καταφερω να πεσω στο 15 που λεει ο λογος "ξεκλιδωνομαι" και μπορω ευκολα να κατεβω περετερω ή οσο πιο πολυ θελω να πευτω θα δυσκολεβει κιαλλο?

καιγω σας παω!! :flower:

αλλα ρε φουστη μου τρεχετε σε δικο σας αγωνα ρε γαμωτο... πραγματικα νοιωθβ τι θα πρεπει να ενοιωθαν περσυ στη ΒΜW :hehe: μονο που εχουμε ιδιο αυτοκινητο οποτε δε χωρανε δικαιολογιες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μπα μη το λες. για να κανω το 17 κανω 5,6 19αρια πρωτα. μετα παλι 3,4 19αρια και ενα 18αρι και μετα παλι κανα 17αρι κλπ...δλδ καποτε απο τυχη κανω το κατι παραπανω και πεφτω και ανακαλυπτω το παραπανω και το κανω μετα παλι αλλα δε βγαινει παντα... δεν εχουμε ηλεκτρονικα και οσο ναναι..λιγο πριν το γκαζι στην εξοδο και συνεχειζεις με την οπισθεν :hehe:

θα σκασω ομως... που ειναι τα 4 τα δευτερα ρε φουστη μου...τι διαολο? λεει πουθενα τους χρονους ανα σεκτορ να συγκρινουμε να δω που χανω? οταν σας περνω απο πισω ( :hehe: ) μου ξεφευγετε στο δευτερο σεκτορ (αν ολα πανε καλα στο πρωτο) και μου κανει εντυπωση διοτι το πρωτο ειναι το δυσκολο και κανα δυο στροφες στο τελος...πρεπει να χανω απο λιγο παντου. φοβαμαι να ανοιξω το γκαζι μη μου φυγει ο ποπος και δεν εχει πολυ ροπη και ανοιγει η γραμμη....δε μπορω να το εξηγησω αλλιως. σας εχω δει απο το μονιτορ και εχουμε ιδιες γραμμες (η τουλαχιστον τις ιδιες προσπαθω αν ολα πανε καλα να ακολουθησω :p)....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το keyboard και μια μέρα που το παιξα, το 2:15:90 το είχα, εννοείται με full TC on. Θεωρώ πως με το keyboard χάνεις παρα πολύ στις στροφές και σε ακρίβεια, όπου οι μικροδιορθώσεις μεταφράζονται σε χαμένα χιλιόμετρα.

Και εννοείται το TC πρέπει να είναι off για να βγει σωστός χρόνος. Απλά και δεν ασχολήθηκα παραπάνω + δεν είναι και το πιο εύκολο να παίζεις ρεαλιστικό game με TC off.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο match παιδια..Ωραια και η τιμονιερα..

εγινε ενας πανικος στη πρωτη στροφη...αλλα μετα ξεκαθαριστηκαν οι θεσεις :p

Hayabusa δε παει αλλο φιλε μου....θες παντ η τιμονιερα..

Haitkostas : και εσυ το ιδιο......:p

Racer και tolis : Σας παω :)

οντος.για αυτο τι λες?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.580188

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.