Jump to content



Clive Barker's Jericho Demo is out


Dem

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από gdp77

Από utilization πώς πάνε οι πυρήνες?

X2, κι εγώ έχω την ίδια απορία

Αρχική απάντηση από gdp77

Πέρα από τα εμφανώς εντυπωσιακά γραφικά, λέει κάτι από gameplay?

Μάλλον πρέπει να λέει πολύ, Clive Barker είναι αυτός :D

Link to comment
Share on other sites

Το utilization δε θα έλαγα πως είναι ότι καλύτερο...

untitledty9.th.jpg

To demo τελικά ούτε 10 λεπτά δεν ήταν αλλά με εντυπωσίασε!!

Πέρα από τα τέλεια γραφικά,πιστεύω πως έχει γενικά ενδιαφέρον.

Αυτό που μου άρεσε είναι ότι αλλάζεις χαρακτήρα απ' το squad και ο καθένας έχει άλλα όπλα και ειδικές δυνάμεις.

Επίσης σε μερικά σημεία όταν σου την πέφτουν οι εχθροί και βλέπεις την φάτσα τους σε όλη την οθόνη σου βγάζει να πατήσεις γρήγορα διάφορες κατευθύνσεις ώστε να ξεφύγεις,αλλιώς σε πετσοκόβουν...:devil:

@gdp77

Σε 1280χ1024 κυμαίνεται μεταξύ 50-60fps με τα ίδια settings,αλλά πάλι όταν γίνονται εκρήξεις ή πετάγεται φωτιά πέφτει ακόμα και στα 35fps...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Θέλει δηλαδή C2D με τρελά ρολόγια (εφόσον εμφανώς δεν είναι Multithreaded) και 9800 κατά τα Χριστούγεννα. (Προσωπικά αρνούμαι να παίξω κάτω από 100 fps ). Μπαίνει στη λίστα μου για μετά την επόμενη αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77 [Σήμερα, στις 04:39]

Μάλιστα. Θέλει δηλαδή C2D με τρελά ρολόγια (εφόσον εμφανώς δεν είναι Multithreaded) και 9800 κατά τα Χριστούγεννα. (Προσωπικά αρνούμαι να παίξω κάτω από 100 fps ). Μπαίνει στη λίστα μου για μετά την επόμενη αναβάθμιση

Μηπως εισαι λιγο υπερβολικος ? οκ οι πτωσεις στα 35fps στο μηχανημα του reaper μου ακουστηκαν και εμενα λιγο καπως, αλλα δεν χρειαζεσαι min fps 100 για το παιξεις, μια χαρα αισθηση εχουν τα unreal engine 3.0 παιχνιδια και με 40 fps(τουλαχιστον αυτην την εντυπωση θυμαμαι να εχω απτο bioshock demo), δεν ειναι καν multiplayer ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 08:11]

Μηπως εισαι λιγο υπερβολικος ? οκ οι πτωσεις στα 35fps στο μηχανημα του reaper μου ακουστηκαν και εμενα λιγο καπως, αλλα δεν χρειαζεσαι min fps 100 για το παιξεις, μια χαρα αισθηση εχουν τα unreal engine 3.0 παιχνιδια και με 40 fps(τουλαχιστον αυτην την εντυπωση θυμαμαι να εχω απτο bioshock demo), δεν ειναι καν multiplayer ....

Πέστα ....και γω δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα..min100fps???,

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Πέστα ....και γω δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το πράγμα..min100fps???,

Αρχική απάντηση από gbak

μαλλον αστεια θα το ειπε...δεν υφισταται αυτο με τιποτα...ειδικα αμα τσιτωσεις 16xaa af και υψηλες αναλυσεις...σε συγχρονα fps δεν προκειται να δεις με τιποτα..min100fps

Μα ρε παιδιά, ο άνθρωπος είναι linuxάς... Στο Linux έχει συνηθίσει τα παιχνίδια με >100fps... Τι να κάνει? Με το ζόρι να παίξει με λιγότερα...?

Link to comment
Share on other sites

ναι και μενα...μονο και μονο που παιζεις γκομενα φτανει...να μου πεις κανεις switching στους παικτες...αλλα την πρωτη φορα που ειδα το νυχι στο οπλο...φρικαρα.....γκομενα σε fps..ελεος

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.