Jump to content



Timeshift


Κωστάκης

Recommended Posts

Λοιπόν μόλις ήρθα σπίτι, κοίταξα στο panel της nv gbak και η επιλογή που μου είχες πεί ήταν off.... ξανα άλαξα τις ρυθμίσεις και πάλι κόλησε με μπλέ οθόνη και restart... δεν με γουστάρει αυτό το παιχνίδι. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Τι εννοείς JdCZT; Ούτος ή άλλος custom είναι, αφού εγώ κάνω τις αλλαγές και τις ρυθμίσεις... απλά δεν παίζει μόλις δείχνει εκείνη την μπάρα με τα shaders... ακούω ένα "τζζ" από τα ηχεία και μετά μπλέ οθόνη... προλαβαίνω να δώ στην μπλέ ότι λέει κάτι για ένα λάθος στο nv display κάτι και αυτό...

Δεν ξέρω γιατί, δεν παίζει. Ίσως φταίει η κάρτα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν το δοκίμασα και με την 8800 και πήρα τα ... μου :) Εμένα ξεκίνησε, πέρασε και τους shaders... μπήκα στο μενού άλλαξα τις ρυθμίσεις (ανάλυση μόνο) και από τότε μόλις δώ το πρώτο intro βλέπω μετά μαύρες οθόνες, κόλλημα και μόνο ήχους ακούω... από εικόνα τπτ. Είπα να κάνω κάτι με τους shaders και να τους βάλω λίγο ποιο κάτω σε medium αλλά τπτ πάλι... δεν μου λές το έχεις orig ? Γιατί ακούστηκε πως η fairlight έκδοση είναι το crack χαλασμένο και τρώει περισσότερο μνήμη από όσο πρέπει....

Link to comment
Share on other sites

Μωλις το εγκατεστησα και το δοκιμασα για κανενα μισαωρο. Το παιχνιδι παιζει κανονικα σε 1280χ1024χ32, ολα στο Best. ΠΟΛΥ ωραιο παιχνιδακι με ΠΟΛΥ ωραια γραφικα. Θα ελεγα πως ειναι καλυτερο απο Crysis που ειναι και σχεδον 3 φορες μεγαλυτερο (2.8gb vs 6.3gb).

Εγω του δινω 8.5/10!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω 8800gt εχω, παταω το shortcut για το demo και δεν φορτωνει τπτ, δοκιμασα τους 169.21 WHQL μπας και φταιγανε οι 169.09 αποτελεσμα μηδεν, καμια ιδεα ? :(

Αρχική απάντηση από Herc [20-11-2007 11:52]

Eκανα το λαθος να το εγκαταστησω, μετα το καταπληκτικο COD4 :worship: .Kαμια σχεση, το εβγαλα αμεσως.Αθλια κινηση του παικτη, σαν robocop, αθλια στοχευση και μετριο game play.

Μηπως κατεβασες το παλιο demo ? :p

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=132970

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

gbak

βάζεις timeslow και πηγαίνεις πλάγια (μπροστά από το ανεμοπλάνο, ώστε το ρεύμα του αέρα να σε βγάλει ακριβώς στην απέναντι πόρτα....αν βάλεις timestop τελειώνει πολύ γρήγορα και δεν προλαβαίνεις με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι σε μια ταρατσα με ενα τεραστιο μηχανικο <<τερας>> που με πυροβολαει ασταματητα και δεν μπορω να παω πουθενα? τι κανεις εκει για να προχωρησεις? βοηθηστε γιατι εχω κολλησει εδω και 2 εβδομαδες!

Link to comment
Share on other sites

Aν θυμάμαι καλά το "τερας" έχει 5 ή 6 ρουκετοβόλα ....δεν πυροβολείς το τέρας αλλά όταν μπορείς (πρίν καθε φορά στείλει την βροχή από ρουκέτες, οπότε και είναι τρεχάτε ποδαράκια μου να κρυφθείτε) κατευθύνεις τα πυρά σου προς εκεί και τα διαλύεις (ένα ένα την φορά)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.