Jump to content



Τρελό κράξιμο του thelab.gr στο Tech Report


gdp77

Recommended Posts

http://techreport.com/discussions.x/13447

Παρά την πολύ καλή απάντηση του RootX, θεωρώ ότι η παρτίδα δε σώθηκε και μας πήραν με τις ντομάτες... Μήπως η αναφορά σε δημοσιευμένα reviews άλλων site δε θα πρέπει να περιλαμβάνει τις φωτογραφίες; Νομίζω ότι θα πρέπει να γίνεται περιληπτική αναφορά από τους news poster και link, χωρίς αντιγραφή φωτογραφιών. Φαίνεται να παραβιάζονται και τα rules του photobucket...

Link to comment
Share on other sites

RootX μην σκοτίζεσαι με τους ανθρώπους..... Είναι ξεκάθαρο ότι δεν επιδιώκεται η πατρότητα του θέματος από το thelab

ΥΓ - Χρόνια πολλά για την ονομαστική σου εορτή - Και σε όλους τους αλλους Δημητρηδες του Forum

:)

Link to comment
Share on other sites

1. θεωρώ ότι η παρτίδα δε σώθηκε και μας πήραν με τις ντομάτες = η συγκεκριμενη προταση μου φερνει γελια , ειδικα οταν προκειται για ενα τετοιο θεμα!

2. Δεν αξιζε να γινει θρετ

3. Να προτεινει ο καθενας για τι πρεπει να γινει και πως , οταν προκειται για την διαχειρηση ενος site που δεν ειμαι ουτε εγω αλλα ουτε και εσυ υπευθυνος

Φυσικα αυτες ειναι οι προσωπικες μου αποψεις και δεν εχουν καμμια 'εχθρικη' διαθεση προς εσενα

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που υπάρχει κατηγορία στο forum "Thelab.gr Νέα και Σχόλια", νομίζω ότι μπορεί και αξίζει να γίνει thread. Προτάσεις μπορούν να γίνονται. Οι αποφάσεις σαφώς και αφορούν το διοικητικό team. Όσον αφορά στο "1" , λυπάμαι που ερμηνεύουμε διαφορετικά συγκεκριμένες εκφράσεις. Η πρότασή μου στο αρχικό post είναι σαφέστατη και θεωρώ απολύτως κατανοητή αν διαβάσεις το link.

Link to comment
Share on other sites

πφφφ λες και το lab είπε ότι έκανε το review.Αφού σε κάθε ποστ ήταν τα original links και αυτός που έκανε το review αναφερόταν κανονικότατα.Επίσης, όπως λέει και ο rootx, σα μετάφραση λειτουργούσε παρά σαν παρουσίαση.Τέλος ήταν στα news και όχι στα reviews,αλλά όταν απέναντι έχεις κομπλεξικούς τι περιμένεις;Κρα κάνουνε να δείξουνε ότι γα**νε και ότι έχουν το καλυτερότερο site λες και χέστηκε κανείς.

Όσο για τα διάφορα hate σχόλια δε χρειάζεται να πω τπτ, και για τον έλληνα που λέει ότι το lab είναι half decent κτλ, μάλλον πρέπει να προσγειωθεί στην ελληνική πραγματικότητα και να καταλάβει ότι το λαμπ είναι ότι κοντινότερο μπορεί να την αντιπροσωπεύσει σε τεχνολογικά και μη θέματα.Αν ζει έξω και χαίρεται τη ζωη και τα λεφτά του, GTFO.

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα κι εγώ είμαι αντίθετος με αυτό τον τρόπο που γίνονται κάποιες παρουσιάσεις τώρα τελευταία, παρόλα αυτά, θεωρώ ότι το κράξιμο δεν είναι δικαιολογημένο και από την άλλη η απάντηση του RootX ήταν αποστομωτική.

Link to comment
Share on other sites

παντως ειδα οτι τα παιδακια εχουν ξεφυγει τελειως. ειδατε φανταζομαι τι χαρακτηρισμους προσαπτουν ετσι (idiots πχ).....μηπως πρεπει να γινει κατι; δεν ξερω τι απλα λεω......

Απο την αλλη μπραβο στον RootX που τους αποστομωσε και το μονο που μπορουν να κανουν ειναι πλεον να βριζουν και να χλευαζουν....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Σήμερα, στις 17:00]

παντως ειδα οτι τα παιδακια εχουν ξεφυγει τελειως. ειδατε φανταζομαι τι χαρακτηρισμους προσαπτουν ετσι (idiots πχ).....μηπως πρεπει να γινει κατι; δεν ξερω τι απλα λεω......

Απο την αλλη μπραβο στον RootX που τους αποστομωσε και το μονο που μπορουν να κανουν ειναι πλεον να βριζουν και να χλευαζουν....

Τοσα ξερουν τοσα λενε ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας φύγει το νέο, κι ας κάνουμε ένα δικό μας review με όσα περισσότερα τροφοδοτικά γίνεται.. ανάγκη τους έχουμε... Κάθε κομπλεξικός άδρωπος, κάθεται πίσω από ένα πισί, και γράφει ότι πεοκρουσία του κατεβεί... "Βρήκα ένα email λέω να σπαμμάρω", "είπα να γραφτώ και να σπαμμάρω" κλπ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa [Σήμερα, στις 17:00]

παντως ειδα οτι τα παιδακια εχουν ξεφυγει τελειως. ειδατε φανταζομαι τι χαρακτηρισμους προσαπτουν ετσι (idiots πχ).....μηπως πρεπει να γινει κατι; δεν ξερω τι απλα λεω......

Απο την αλλη μπραβο στον RootX που τους αποστομωσε και το μονο που μπορουν να κανουν ειναι πλεον να βριζουν και να χλευαζουν....

Αυτοι συνεχιζουν το βιολι τους εκει μεσα....καποιοι προσπαθησαν να μας ειρωνευτουν και ως εθνος

Βρηκαν ευκαιρια να βγαλουν τα απωθημενα τους τα ρατσιστακια

- Greek Gerbils

- Νιce job United Gerbils

- Guess the Greek doesn't work very well with ja.zz

Aλλα ενταξει οποιος ασχολειται με τις κοτες τον τρωνε τα πιτουρα

Το θεμα δεν αξιζει περαιτερω συζητηση και κυριως με ρατσιστες...

Τους γραφεις στα αρχ*δια σου και προχωρας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Εγω παλι θελω να τονισω οτι τα admin passwords στην Ιρλανδια ειναι πολυ αλλαξοκ@λικα και οποιος 38 θελει γραφει σαν Froot :p

+1

Χρόνια Πολλά στον Δημητράκη, την Νατάσα και τα δίδυμα :p

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι η αντιμετώπιση από το Tech Report είναι απαράδεκτη αλλά σε παλιότερο μου ποστ είχα αναφέρει ότι κάποιος reviewer θα μπορούσε να ενοχληθεί από την μεταφορά ολόκληρης της παρουσίασης τους μέσω screenshot σε κάποιο άλλο site ακόμα και αν αναφέρεται κάτω η πυγή Μπορεί απλά να αναφερθεί το review, με δυο λόγια εκ μέρους του news poster και κατόπιν απ ευθείας παραπομπή στο αρχικό site όπως γινόταν παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.