Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Γεια σας, Επειδή σκέφτομαι να πάρω ένα νέο γραφείο, αφού αυτό που έχω είναι πολύ μικρο, πείτε μου ένα άνετο μέγεθος ώστε να μην στριμώχνομαι.

Αυτό του panofleva είναι αρκετά καλό νομίζω,τι διαστάσεις έχει?

Link to comment
Share on other sites

160 x 80 cm ειναι παραπανω απο ικανοποιητικο ακομα και αν θες να βαλεις το tower πανω σε αυτο, στην ακρη και καθετα.

Προσωπικα επειδη εβαλα το tower παραλληλα αλλα ηθελα να παραμεινει η οθονη στο κεντρο πηρα μια προεκταση 30 cm στις παραπανω διαστασεις.

post-11813-1416074823,5683_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 χρονια, 150 ή 160 ευρω, σκoυρoπoyλος.

Ανακαλυψα αργοτερα οτι υπαρχει ακριβως το ιδιο και φθηνοτερο στην Σατο.

Γενικα και σε μη επωνυμο επιπλο να κοιταξεις οι διαστασεις 160*80 ειναι ψιλο-φιξ στο κατα τα λεγομενα τους επαγγελματικο γραφειο.

Η προεκταση κοστισε 30 ευρω απο ξυλουργειο της γειτονιας μου.

30*80 "καρυδια σολαρε" ειναι η αποχρωση και 4 μεταλλικα ποδια.

Με ξυλινα ποδια δυστυχως ξεφευγε πολυ σε τιμη. < 70-80 ε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!!!!

Βρήκα λίγο χρόνο να σας δείξω και εγώ τον χώρο που περνάω αρκετές ώρες!!!!!

Πολλά συρτάρια! Γι'αυτό δεν έχεις περιττά πράγματα στο γραφείο! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλά συρτάρια! Γι'αυτό δεν έχεις περιττά πράγματα στο γραφείο! ;)

Ε εντάξει δεν είναι έτσι σε καθημερινή χρήση αλλά γενικά έχω ένα θέμα με την τάξη:toomuchne

Τα συρτάρια είναι πολύ βολικά και οικονομικά για την δουλειά που τα θέλω, και να σκεφτείς ότι ακριβώς από δίπλα χρησιμοποιώ και τα συρτάρια της ντουλάπας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ε εντάξει δεν είναι έτσι σε καθημερινή χρήση αλλά γενικά έχω ένα θέμα με την τάξη:toomuchne

Τα συρτάρια είναι πολύ βολικά και οικονομικά για την δουλειά που τα θέλω, και να σκεφτείς ότι ακριβώς από δίπλα χρησιμοποιώ και τα συρτάρια της ντουλάπας.

Αυτα δεν ειναι μαζι με το γραφείο ετσι? Ειναι ξεχωριστά? απο που? (αν επιτρέπεται?)

υγ. μολις τα ειδα σκέφτηκα atom folding farm :p (καμένος?)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλό. Καθαρός ήχος χωρίς παράσιτα. Αν σκεφτείς δε ότι το πήρα και δώρο μαζί με την οθόνη τότε δεν έχω κανένα παράπονο.:dance3: Δεν είναι βέβαια και για party...:fun:

Είναι και συμμαζεμένο καθώς κουμπώνει πάνω στο monitor και δεν έχει καλώδια από εδώ και από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.